Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Michalwwy

Poszukiwana karta Kruk dla przyjaciół 10%

Rekomendowane odpowiedzi

Mam gdzieś kartę Kruka, jak ją namierzę to się odezwę.

Niestety moja karta już jest nieważna.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

 

czy ktoś może udostępnić dane swojej karty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, BorysT napisał:

Na kartę jest tylko 10%. 

 

 Co to znaczy tylko 10% to jaki jest sposob zeby bylo wiecej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, heretyk napisał:

 

 Co to znaczy tylko 10% to jaki jest sposob zeby bylo wiecej?

Dokładnie to wygląda następująco.   Na kartę masz 5% rabatu od ceny regularnej. Jeżeli w ciągu 2 lat na karcie zarejestrowane zostana zakupy powyżej 5000 zł to przysługuje rabat 10 % . 

Bardziej opłacalne jest czekanie na promocję wtedy z automatu jest więcej.  Albo iść do stacjonarnego salonu i na miejscu negocjować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, BorysT napisał:

Dokładnie to wygląda następująco.   Na kartę masz 5% rabatu od ceny regularnej. Jeżeli w ciągu 2 lat na karcie zarejestrowane zostana zakupy powyżej 5000 zł to przysługuje rabat 10 % . 

Bardziej opłacalne jest czekanie na promocję wtedy z automatu jest więcej.  Albo iść do stacjonarnego salonu i na miejscu negocjować. 

 

Zgadza się miałem na myśli ten rabat 10%. Niestety chce kupić Garmin D2 który jest dostępny na zamówienie więc nie jestem pewien czy te sezonowe promocje również obejmują takie artykuły...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, heretyk napisał:

 

Zgadza się miałem na myśli ten rabat 10%. Niestety chce kupić Garmin D2 który jest dostępny na zamówienie więc nie jestem pewien czy te sezonowe promocje również obejmują takie artykuły...

 

Teraz w kruku Garmin delta D2 s przeceniony  z 3870 na 2710.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BorysT napisał:

 

Teraz w kruku Garmin delta D2 s przeceniony  z 3870 na 2710.

 

 

Damski...:( męski bez zmian 4080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2020 o 17:27, BorysT napisał:

Garmin w swoim sklepie internetowym rabaty tez  daje? 

 

Teraz zauważyłem komentarz. Niestety nie do końca go rozumiem. Z tego co widze to w oficjalnym sklepie garmin jest miejsce na "Discount Code" więc  jakieś rabaty też są możliwe. chcesz sie podzielić jakimś kodem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.09.2020 o 23:15, heretyk napisał:

 

Teraz zauważyłem komentarz. Niestety nie do końca go rozumiem. Z tego co widze to w oficjalnym sklepie garmin jest miejsce na "Discount Code" więc  jakieś rabaty też są możliwe. chcesz sie podzielić jakimś kodem ?

To było pytanie, czy są możliwe rabaty w sklepie internetowym garmina. Odpowiadasz,ze jest miejsce itd to zapytaj ich poniewaz może być taka sytuacja,  że kod rabatowy dopiero będzie przyznany na zapytanie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos może udostepnic numer swojej karty chce kupic zegarek i rabat sie przyda a w mojm salonie kruka jakos nie sa chetni do rabatowania:/ z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.