Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tommaso

Jaki elegancki casual do 15-18 tys. na mały nadgarstek.

Elegancki casual do 15-18 tys.  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nawet gdybyś miał stracić 40% wartości po jakimś tam czasie (przy czym zaznaczam, że ja takich ofert nie znajduję), a na rolexie np 20 % to i tak kwotowo wyjdzie podobnie. Omega myślę, że traci więcej %, ale za to łatwiej sprzedać.

 

Byc moze i kwotowo wyjdzie podobnie ale co z tego....? Kupiles mercedesa za 100k pln i cena spadla o 20% po 2 latach, ktos inny kupil opla za 50k pln i cena spadla o 40%. Kto zrobil lepszy interes? Kwotowo podobnie hehehe

akurat generalnie im droższe auto tym więcej traci na wartości. Porównywanie merca za 100kpln i opla za 50 kpln nijak się ma do porównania Rolexa i GSa. Nie jest powiedziane, że GS ma stracić 40% wartości - ja nie znam takich ofert (GSy na rynku wtórnym na pewno mniej tracą procentowo niż Zenithy, a może nawet mniej JLCy), nie mniej jednak Rolex należy do mistrzów trzymania ceny i tego nie można mu ująć.

 

Nie róbmy off topa - chyba, że na PW :) Albo załóż wątek o utracie wartości zegarków w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym z tych podanych, miał dziś wybierać, to postawiłbym na Explorera I.

Niby prosty, zwykły zegarek, ale ma w sobie coś fajnego, co powoduje, że od dłuuugiego czasu wiecznie mi gdzieś tam po głowie chodzi.

Dobry mechanizm, super zapięcie, niezłe ogólne wykonanie, a gdyby po jakimś czasie Ci się znudził, to też chyba jakichś wielkich problemów ze sprzedażą nie powinieneś mieć.

Aczkolwiek kto wie- gdybyś za jakiś czas postawił to samo pytanie, to czy moja odpowiedź byłaby taka sama :lol: - jak wiemy gusta i oczekiwania z czasem się zmieniają :rolleyes:

 

 

edit: nie wiem czy Explorera można nazwać eleganckim casualem- ja raczej bym powiedział, że to prosty wół roboczy do tyrania- ja tam nie widzę w nim ani odrobiny elegancji  ;)

któremu jednak z powodu braku daty, brakuje niestety w mojej opinii sporo przydatności na co dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakie są zmiany na korzyść mechanizmu w większym DJ II (116300) 41 mm, w stosunku do małego (36mm - 116200),

 

 

 

Wiekszy DJ  ma inhousowy system antywstrzasowy i hairspring , 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc

Decyzja zapadła, o efektach poinformuję zdjęciowo w odpowiednim czasie :)

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli decyzja już zapadła to się trochę spóźniłem z wpisem. Ciekaw jestem wyboru :)

Mam jednak nadzieję że to nię będzie IWC Mark XVI, miałem ten zegarek i uważam go za najgorszy wybór w kwestii relacji ceny do tego co producent oferuje. Moja największe rozczarowanie zegarkowe, na szczęście łatwo było się go pozbyć bo magia firmy działa i to chyba jedyna jego zaleta. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest to IWC.

Wybrałem GS-a, w wątku "co masz na łapie" jest już ta pierwsza nieudolna fotka:

 

jcn9.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jednak Explorer, a jakby Ci się kiedyś znudził, to jakbym z kasą nieźle stał to bym odkupił, ale trudno ;)

Niech i Seiko dobrze się nosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu, ladniutki.

Niech cieszy jak najdluzej i sie nie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny. Gratuluję! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, moim zdaniem najlepszy wybór.


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli decyzja już zapadła to się trochę spóźniłem z wpisem. Ciekaw jestem wyboru :)Mam jednak nadzieję że to nię będzie IWC Mark XVI, miałem ten zegarek i uważam go za najgorszy wybór w kwestii relacji ceny do tego co producent oferuje. Moja największe rozczarowanie zegarkowe, na szczęście łatwo było się go pozbyć bo magia firmy działa i to chyba jedyna jego zaleta. :)

Jeśli płacisz katalogowo - zgoda. Jeśli kupujesz z kilkudziesięcio - procentowym rabatem to zegarek sprosta oczekiwaniom. I jak sam zauważyłeś - w razie czego - łatwo go sprzedać.

 

GS - nie w moim stylu ale jakość trzeba docenić. No i już masz chętnego na zakup w razie czego ; )

Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne Seiko!

Gratuluję zarówno samego zegarka, ja i odwagi wyboru, bo kupno Seiko w tej cenie, zamiast produktu swiss made (zwłaszcza gdy w grę wchodził Rolex) jest nietuzinkową decyzją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za uznanie.

Cały czas odkrywam nowe smaczki w tym zegarku, przed chwilą zachwycałem się obróbką krawędzi bransolety :)

Zawsze starałem się bardziej patrzeć na szeroko rozumianą Jakość (celowo wielką literą) niż na siłę marki.

A poza tym lubię mieć coś wyjątkowego i niezbyt często spotykanego, a jeśli przy okazji jest to w miarę dyskretne, to tym lepiej. Zegarek kupuję dla siebie a nie dla innych.

 

Pozdrawiam

Tomek

 

P.S. Odkryłem jeszcze jedną zaletę GS-a. Na pytanie żony co to za nowy zegarek mogę z czystym sumieniem odpowiedzieć: e tam, taki japoński i do tego kwarcowy... :)

 

P.S.1. Ale Explorer I też jest piękny... Ech, idę zagrać w Lotto, bo lokat zrywać nie będę! A co, twardy jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wybór, jestem pod wrażeniem - naprawdę, ja stawiałem jednak na Explorera.

 

No cóż zapewne o wyborze zadecydowała ta zaleta o której wspomniałeś na końcu :0:) ?

 

żartuję oczywiście :) (jednak z Rolkiem nie poszło by tak łatwo :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ! Prawda jest taka że wybór był trudny - szczególnie gdy w grę wchodzi wydanie większej kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.