Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Skoki Narciarskie

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie się teraz patrzy na skoki, Małysz zrobił dobrą robotę i promocję tej dyscypliny na co znalazły się pieniążki a co za tym idzie rozwój młodych sportowców  :).

Gratulację dla Kamila Stocha za pierwsze miejsce dziś w Titisee-Neustadt. Szkoda troszkę Żyły, ale też fajnie skacze, Kot też dobrze. Jak dojdzie z formą czwarty zawodnik Polski to możemy bić się o drużynowe medale na olimpiadzie  :).

Paskudny wypadek Morgiego  :mellow:, niech chłopina szybko wraca do zdrowia, bo skoki z Nim bardziej emocjonujące.

A Ammann, wiadomo niedługo olimpiada  :D 

Spodobał mi się komentarz internautów na wiadomościach sportowych, cytuję:

 

"Mazurek Dąbrowskiego na niemieckiej ziemi -- BEZCENNE !:)"

 

lub

 

"Nasze orły super szybują po skoczniach to powinien byc nasz sport narodowy ... "

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gruncie rzeczy skoki to dosyć niszowa dyscyplina, ale zawsze przyjemnie popatrzeć, jak Polacy dobrze się spisują.

A w tym sezonie rzeczywiście idzie naszym nieźle. Nie jest już tak, że jest jeden Adaś i kilku robiących za tło. I to cieszy. Trzymam kciuki


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te czasy, kiedy w 30stce był jeden Polak i ten jeden wygrywał :D

 

Aczkolwiek dzielę swój zapał do kibicowania jeszcze na Słoweńców. Mój przyjaciel jest skoczkiem, jego siostry też nieźle sobie radzą. Jedna nawet ostatnio w tym mieszanym startowała, więc kibicuję obu drużynom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Morgensterna, to przed chwilą przeczytałem, że nic groźnego mu się nie stało - potłuczenia i złamany palec u ręki. Całe szczęście - szkoda byłoby gościa.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałam na twitterze na oficjalnym profilu. To dobrze. Nadal pamiętam jego niestabilny lot w Kuusamo pare sezonów temu. Cóż upadki się zdarzają. Ten na szczęście był niegroźny w porównaniu do tego co mogło się stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło, że Koleżanka się skokami interesuje :)

Coś te skoki mają w sobie, że całkiem sporo kobiet ogląda.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gruncie rzeczy skoki to dosyć niszowa dyscyplina, ale zawsze przyjemnie popatrzeć, jak Polacy dobrze się spisują.

A w tym sezonie rzeczywiście idzie naszym nieźle. Nie jest już tak, że jest jeden Adaś i kilku robiących za tło. I to cieszy. Trzymam kciuki

A ja tam mysle ,że wcale nie taka niszowa,/Olimpiada MŚ itp/ nasi zawodnicy odnoszą tam sukcesy tak samo jak J.Kowalczyk

niszowe jest to MMA  a teraz i nasza piłka nożna ,nawet w niszy sie nie mieści raczej głęboko pod nią :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam MMA też oglądam.

 

Ale owszem od hmm lat nastoletnich oglądam skoki. Skoczka poznałam przypadkiem... na koncercie na Słowenii. Ale jest wysoki i bardzo chudy... współczuje im tej wiecznej diety. Obawiam się, że bułka z bananem to to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam mysle ,że wcale nie taka niszowa,/Olimpiada MŚ itp/ nasi zawodnicy odnoszą tam sukcesy tak samo jak J.Kowalczyk

niszowe jest to MMA  a teraz i nasza piłka nożna ,nawet w niszy sie nie mieści raczej głęboko pod nią :lol:

 

Mówiąc "niszowa" miałem na myśli bardziej "regionalna". Poza kilkoma krajami europejskimi i Japonią, skoki nie są zbyt popularne. W sumie zrozumiałe - bo trudno, żeby w Afryce skakali ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczka poznałam przypadkiem... na koncercie na Słowenii. Ale jest wysoki i bardzo chudy... współczuje im tej wiecznej diety.

 

Czyli jednak kobiece podejście ;)

 

 


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dzisiaj najbardziej ucieszylem ze Kasai w koncu stanal na podium. Wielki szacun. Generalnie dzisiejszy konkurs to popis starych mistrzow.

Co do naszych, to faktycznie wyglada ze w koncu rodzi sie druzyna. Dla mnie to zasluga Adama i Kruczka.

A Kamil - obecnie najladniej latajacy zawodnik, plynie jak po szynach. Kiedys Sven tez tak latal.

 

Szkoda tylko ze u nas buduje sie piekne stadiony dla przecietnych kopaczy, a nie inwestuje w ludzi osiagajacych sukcesy. Ehhh taki mamut w Polsce to by bylo cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla piłki nożnej to wszystko, a dla innych nic.

 

Tak kobiece podejście, bo wiem ile jedzą i ile trenują ;)

 

Sven był genialnym skoczkiem. Brakuje mi jeszcze Bjoerna Einara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil lata pięknie, przypomina mi troszkę Jakuba Jandę w czasach swojej najwyższej formy :)

Jakby Małysz jeszcze latał na skoczniach to drużynowe zawody w kieszeni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze u nas buduje sie piekne stadiony dla przecietnych kopaczy, a nie inwestuje w ludzi osiagajacych sukcesy. Ehhh taki mamut w Polsce to by bylo cos.

Kolega bardzo łaskawy. Do przeciętnych im bardzo daleko. Wkurza mnie jako podatnika głupie topienie kasy w ten sport i tolerowanie stadionowych debili nazywanych "kibolami", gdzie mamy dyscypliny, w których ciężka praca owocuje wspaniałymi sukcesami, a zawodnika nie stać na porządny sprzęt, bo kasa idzie na szmaciarzy nożnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam MMA też oglądam.

 

Ale owszem od hmm lat nastoletnich oglądam skoki. Skoczka poznałam przypadkiem... na koncercie na Słowenii. Ale jest wysoki i bardzo chudy... współczuje im tej wiecznej diety. Obawiam się, że bułka z bananem to to nie jest.

No , koleżanka na kobietę "renesansu" mi pasuje ;) -koty,psy,koncerty,rajdy,wyścigi,mma ,skoki,diety,zegarki,książki,filmy........ :) -pozazdrościć.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , koleżanka na kobietę "renesansu" mi pasuje.

Nie przesadzaj. Kromeczka wygląda na sporo młodszą niż Leonardo. Chyba że fotka nieaktualna.....


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Kromeczka wygląda na sporo młodszą niż Leonardo. Chyba że fotka nieaktualna.....

Leonardo też był młody-i jak pamiętasz kwestię z "Misia",to tylko Herod nigdy nie był młody :D

Teraz to dziewczyny są super-kiedyś to chciały mieć rodzinę,dom,dzieci.....etc,teraz panie to jak wyżej,rajdy,wycie i ....mordobicie :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega bardzo łaskawy. Do przeciętnych im bardzo daleko. Wkurza mnie jako podatnika głupie topienie kasy w ten sport i tolerowanie stadionowych debili nazywanych "kibolami", gdzie mamy dyscypliny, w których ciężka praca owocuje wspaniałymi sukcesami, a zawodnika nie stać na porządny sprzęt, bo kasa idzie na szmaciarzy nożnych.

Dlatego ja wszystkich znajomych namawiam do bojkotu polskiej pilki. Nie bedzie widzow- nie bedzie sponsorow- trzeba bedzie ostro potrenowac zeby sie wybic. Siatkowka, pilka reczna potrafily sie podniesc z zapasci. Bo tam zeby zarobic trzeba bylo byc bardzo dobrym. Teraz w tych dyscyplinach z powodzeniem wystepujemy na arenach miedzynarodowych i nawet jak przegrywamy to nie ma takiego obciachu jak przy wystepach Legi. Ja po Euro2012 powiedzialem dosc. Nie obejrzalem od tego czasu 1minuty polskiej pilki i musze powiedziec ze dobrze na tym wychodze.

A kibole... to dla mnie kolejny niepojety temat. Pare zdecydowanych dzialan, ogromne kary finansowe dla tych bandytow i po roku bylby spokoj. Bywam na siatce czy zuzlu i jest swietnie. Na stadion pilkarski jeszcze dlugo z rodzina sie nie wybiore.

I konczac ten przydlugi i gorzki wywod. Na uniwersjadzie sukces za sukcesem. Gdyby w tych ludzi zainwestowac ulamek kasy z pilki, na nastepnych igrzyskach bysmy mieli sporo radosci... na mundial nie pojedziemy pewnie przez kolejne dziesieciolecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sukcesy są tam gdzie jest ciężka praca , ból , hektolitry potu , łzy , wyrzeczenia , ciągłe podnoszenie się z kolan po porażce . Niestety nie dotyczy to kopaczy , którzy za dużo zarabiają a za mało za.....ją na treningach , meczach . Z perspektywy czasu to Lato "niechcący" miał rację żeby na koszulce orzełka nie było bo to jedna wielka profanacja. <br />Mam wrażenie że TCS i olimpiada będą owocne w sukcesy :)<br /><br /><br />Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktos uszczypnie;) poczatek sezonu a mamy juz trzech zwyciezcow. Do tego dzisiaj podwojne podium. Wczesniej takie rzeczy chyba tylko Austriakom sie trafialy. Wielkie brawa Panowie!!!

Tylko zeby dziennikarze znowu nie nadmuchali tego balonu nadmiernie, bo na olimpiadzie - wiadomo, moze byc roznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo Kamil liderem pucharu :)<br /><br />Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest dobrze, Kamil drugi po pierwszej serii  :). Mam nadzieję że po drugim skoku pokona Gregora  ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , koleżanka na kobietę "renesansu" mi pasuje ;) -koty,psy,koncerty,rajdy,wyścigi,mma ,skoki,diety,zegarki,książki,filmy........ :) -pozazdrościć.

 

Zapomniałeś o szczurach :D mordobicie tylko w wypadku, gdy mi któraś faceta odbije. O bluzki z wyprzedaży nawet paznokciem nie kiwnę :D

 

@chronofil owszem w porównaniu do co niektórych jestem młodziutka, a fotka nieaktualna, bo od dobrego miesiąca jestem brunetką i mam krótsze włosy, więc taki kok nie wyjdzie mi już ;( ups chyba trochę nie po polsku dzisiaj piszę...

 

 

Wracając do tematu. Miło jest oglądać aż tylu polskich zawodników w czołowej 7-mce konkursu. Jak wczoraj! A dzisiaj niestety nie oglądam, ale kibicuję na odległość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 serii Stoch na 2 miejscu o 0,2 pkt za Szlirim. Ale Polki jak cudownie grają w meczu o brąz. POLSKA!!!!!!!!! :D 


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.