Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Skoki Narciarskie

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam tylko dekorację, ale to naprawdę miłe uczucie widzieć dwóch Polaków na podium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to dwa dni z rzędu :) <br /><br />Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko, że Lotos podjął się sponsoringu skoków narciarskich co teraz owocuje :) nie przypuszczalem, że może dojść do takiej sytuacji w której Kruczek będzie miał problem z wyborem olimpijskiej kadry z powodu tak wysokiej formy Polaków, to bardzo cieszy :)

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałam tylko dekorację, ale to naprawdę miłe uczucie widzieć dwóch Polaków na podium :)

 

Też się cieszę - jak każdy chyba.

No i oczywiście nasz reprezentant musiał sobie życiowe credo na narcie wypisać.....


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mają wyniki to według mnie mogą sobie robić co chcą. Gorzej jak ktoś nie ma wyników a gwiazdorzy.

 

Co do bojkotu Piłki kopanej to mimo, że piłkę jako sport lubię to trzeba przyznać że to sport który zrzesza największą ilość ćwierć-mózgów. Tyczy się to i piłkarzy i ich kibiców. Jest tak w dodatku na całym świecie to globalna sprawa. Czemu w innych dyscyplinach nie ma problemu z kibolami ??, czy ktoś słyszał o kibolach siatkówki czy piłki ręcznej, czy nawet kiedyś bardzo popularnej a upadłej u nas koszykówki. To zawsze Piłka nożna wywoływała najohydniejsze emocje a na mecze przychodziły najniższe warstwy kulturowe.

 

Może przyczyną jest to, że to z założenia nieczysty sport ? Decyzje sędziów zawsze były kontrowersyjne i mocno wpływały na przebieg meczów w dodatku nie podlegały odwołaniom..to prowadziło do frustracji i gniewu. Może to jest przyczyna tego że klimat wokół tego sportu był nieciekawy. Fifa do dzisiaj broni się przez wprowadzeniem rejestracji kamerami wzorem np. hokeja. Myślę tutaj chodzi o łatwiejsze machloje i ustawianie meczy. Przy kamerkach było by to nie możliwe.

UEFA pod tym względem widać że się reformuje, natomiast FIFA to beton beton i beton!

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mają wyniki to według mnie mogą sobie robić co chcą. Gorzej jak ktoś nie ma wyników a gwiazdorzy.

 

 

Nie zgadzam się.

Jeśli ktoś ma wyniki, to może robić, co chce?

To znaczy może, ale czy powinien?

W końcu czego nie zabrania prawo, tego czasami zabrania wstyd. Albo tzw kultura wrodzona. Albo nabyta.

No i na razie to wynik jest na zasadzie ślepej kury i ziarna...


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady Artur to dzieciaki jeszcze...nie zrobisz z nich na szybko ambasadorów Stolicy Apostolskiej.

 

Marcin, ale ja z nich nie chcę robić świętoszków. Zresztą wcale by to nie licowało z młodymi sportowcami. Ale taki chłopak przecież reprezentuje kraj i pewny rzeczy po prostu robić nie wypada. I ktoś mu to powinien powiedzieć. Co jest cool na dyskotece w Pcimiu to już niekoniecznie na podium Pucharu Świata


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopacze klną na boisku mimo że chwilę temu hymn śpiewali i jakoś nikt z tego problemu nie robi . Nie róbmy sensacji i zgorszenia z tego tekstu . <br /><br />Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś w ogóle wytłumaczyć o jaki tekst czy napis się rozchodzi, bo nie zwróciłem uwagi.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze oniemialem jak zobaczylem ten napis. Ale obstawiam ze to nie gwiazdorzenie tylko raczej napis byl od dawna a nikomu przez mysl nie przeszlo ze bedzie taki sukces ze beda te narty pokazywane. w kazdym razie gratuluje skokow;)

 

@ QV - boks jest jeszcze bardziej ustawiany i niesprawiedliwy, jazda figurowa tez;), ale jednak nikt sie tam nie tlucze, co najwyzej pobucza i pogwizdza. Przyczyna lezy chyba gdzie indziej, tylko gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze oniemialem jak zobaczylem ten napis. Ale obstawiam ze to nie gwiazdorzenie tylko raczej napis byl od dawna a nikomu przez mysl nie przeszlo ze bedzie taki sukces ze beda te narty pokazywane. w kazdym razie gratuluje skokow;)

 

@ QV - boks jest jeszcze bardziej ustawiany i niesprawiedliwy, jazda figurowa tez;), ale jednak nikt sie tam nie tlucze, co najwyzej pobucza i pogwizdza. Przyczyna lezy chyba gdzie indziej, tylko gdzie?

 

Złe porównanie zastosowałeś. Sportów indywidualnych kibolstwo raczej nie dotyczy. Mówiłem o sportach klubowych, grach zespołowych.

Piłka Nożna ze sportów zespołowych jest najbardziej nieczysta.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś w ogóle wytłumaczyć o jaki tekst czy napis się rozchodzi, bo nie zwróciłem uwagi. Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Luz w d*pie

 

Kopacze klną na boisku mimo że chwilę temu hymn śpiewali i jakoś nikt z tego problemu nie robi . Nie róbmy sensacji i zgorszenia z tego tekstu . <br /><br />Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2<br /><br />

Co innego okrzyk w ferworze walki, a co innego zapisana deklaracja programowa Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy prezydenta co nogi by nie podał rywalowi , inny polityk powiedział sp***rzaj dziadu , a zgorszenie wywołuje "luz w d*pie" . Właśnie tego luzu brakuje większości sportowców w Polsce - ciągle spinają pośladki i wyników nie ma . <br /><br />Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy prezydenta co nogi by nie podał rywalowi , inny polityk powiedział sp***rzaj dziadu , a zgorszenie wywołuje "luz w d*pie" . Właśnie tego luzu brakuje większości sportowców w Polsce - ciągle spinają pośladki i wyników nie ma . <br /><br />Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2<br /><br />

 

Jakie zgorszenie?

Myślisz, że chłopaczek młodszy od mojej córki jest w stanie mnie zgorszyć "d*pą" na nartach?

Żeby gorszyć, to on musi jeszcze sporo pożyć na świecie. Na razie to żenada po prostu i tzw absmak.

 

W każdym razie trzymam kciuki za jego skakanie i dojrzewanie

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia . Jak dla mnie to jedną wielką żenadą są występy kopaczy i wszystko co jest z tym związane , a nie jakiś napis na nartach . Dla niektórych żenadą są wypowiedzi Piotrka Żyły na FB`ku i jego błędy ortograficzne . Napewno paru osobom się to niespodoba ale wszystkim się nie dogodzi . <br /><br />Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, hasło "luz w d*pie" ma bardzo ważny wydźwięk sportowy. Jak się skoczek spina za bardzo to szlifuje bulę.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zgorszenie?

Myślisz, że chłopaczek młodszy od mojej córki jest w stanie mnie zgorszyć "d*pą" na nartach?

Żeby gorszyć, to on musi jeszcze sporo pożyć na świecie. 

 

 

Pierwsze słyszę o takiej zależności... Pewnie muszę jeszcze sporo pożyć. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje dla chłopakow za ostatni weekend, ale (sory za pesymizm, mam nadzieje ze sie myle) wieloletnie doswiadczenie w ogladaniu tego sportu nakazuje mi stwierdzic ze olimpiade i tak wygra Ammann:) a w druzynowce bedziemy poza podium...

 

PS: Wesołych swiat i samych sukcesow w nowym roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia . Jak dla mnie to jedną wielką żenadą są występy kopaczy i wszystko co jest z tym związane , a nie jakiś napis na nartach . Dla niektórych żenadą są wypowiedzi Piotrka Żyły na FB`ku i jego błędy ortograficzne . Napewno paru osobom się to niespodoba ale wszystkim się nie dogodzi . <br /><br />Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2<br /><br />

 

Z opinią o kopaczach się zgadzam, ale w tym wątku rozmawiamy o narciarzach, nie kopaczach.

 

Pierwsze słyszę o takiej zależności... Pewnie muszę jeszcze sporo pożyć. :D

 

Pewnie tak ;)

 

Wesołych Świąt :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd przeświadczenie, że tylko geriatrycy mogą gorszyć młodszych, a w drugą stronę to już niemożliwe? Jest chyba jak najbardziej błędne tak uważać. Myślę, że jest właśnie wręcz przeciwnie, to młodsi o wiele częściej naruszają poczucie przyzwoitości starszych. Pan Ziobro chyba jednak to zrobił. Oby nie usłyszał przez to, że "jest zerem" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd przeświadczenie, że tylko geriatrycy mogą gorszyć młodszych, a w drugą stronę to już niemożliwe?

Z lat praktyki w "terenie" :) -moja koleżanka,choć odważna i "nowoczesna" i młodsza o 20 lat jakoś nie potrafi :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd przeświadczenie, że tylko geriatrycy mogą gorszyć młodszych, a w drugą stronę to już niemożliwe? Jest chyba jak najbardziej błędne tak uważać. Myślę, że jest właśnie wręcz przeciwnie, to młodsi o wiele częściej naruszają poczucie przyzwoitości starszych. Pan Ziobro chyba jednak to zrobił. Oby nie usłyszał przez to, że "jest zerem" :D

A ile masz lat?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.