Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Skoki Narciarskie

Rekomendowane odpowiedzi

A ile masz lat?

 

Co to ma do rzeczy? Jestem młodszy od Twojej córki;p 

 

 

 

Z lat praktyki w "terenie" :) -moja koleżanka,choć odważna i "nowoczesna" i młodsza o 20 lat jakoś nie potrafi :)

Chyba odniosłeś to zgorszenie bardzo wąsko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ma do rzeczy? Jestem młodszy od Twojej córki;p 

 

 

 

Chyba odniosłeś to zgorszenie bardzo wąsko :D

:D :D :D ,to prawda... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złe porównanie zastosowałeś. Sportów indywidualnych kibolstwo raczej nie dotyczy. Mówiłem o sportach klubowych, grach zespołowych.

Piłka Nożna ze sportów zespołowych jest najbardziej nieczysta.

Fakt, porownanie nienajszczesliwsze;). Jednak imo kibol ktory wychodzac z domu wie ze bedzie sie nap... lal , raczej nie robi tego zeby zamanifestowac ze bardzo mu sie nie spodobalo ze ktos wydrukowal mecz(tak to sie chyba nazywa). A dzisiaj chyba nawet zapadl wyrok w jakiejs takiej sprawie. 10 lat z tego co uslyszalem, za zabicie kogos- smiech po prostu.

 

Ale wracajac do tematu, tak jak kolega wyzej zauwazyl, Simon pewnie pogodzi wszystkich. W druzynie, na podium beda Ci, ktorzy nie zepsuja zadnego z 8 skokow.Jest 6 kandydatow na 3 miejsca. Beda emocje do konca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ma do rzeczy? Jestem młodszy od Twojej córki;p 

 

 D

No to sam się przekonasz za 20-30 lat, czy dzieciarnia bedzie Cię w stanie zgorszyc. Raczej znudzic....

A roznice miedzy zgorszeniem a zenada chyba wyczuwasz?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sam się przekonasz za 20-30 lat, czy dzieciarnia bedzie Cię w stanie zgorszyc. Raczej znudzic....

A roznice miedzy zgorszeniem a zenada chyba wyczuwasz?

Teraz czasy są zupełnie inne niż kieeeeedyś, to i dzieciarnia inna, a będzie jeszcze "inniejsza" więc nie wątpie, że im się uda. Wiem o tym, że młodsi ode mnie potrafili by mnie zgorszyć gdyby się postarali i jestem przekanany, że zarówno ja jak i niejeden mój rówieśnik byłby w stanie zgorszyć starsze pokolenie. Pytanie tylko czy tego chce? Po co mi to? Pewnie chodzi o kulturę, o której wyżej wspominałeś. 

 

Co do tej różnicy. Rzadko zdarza się w ogóle, żeby coś mnie gorszyło. Taki już jestem. Jeśli jednak już do tego dojdzie to w 99% przypadków czuję także zażenowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak już do tego dojdzie to w 99% przypadków czuję także zażenowanie.

 

A ja zdecydowanie rozgraniczam te uczucia ;)

 

post-23302-0-82296800-1387882140.jpg


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zdecydowanie rozgraniczam te uczucia ;)

 

 

Przecież ja ich nie synonimizuję, tylko mówię w jakich przypadkach (przynajmniej jeśli chodzi o mnie) łącznie występują. Jest to raczej prawidłowe,  chociaż na pewno wiele zależy od ukształtowania konkretnego człowieka. Chyba, że odbierasz zgorszenie tylko tak jak cook wtedy cała ta rozmowa zupełnie niepotrzebna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja ich nie synonimizuję, tylko mówię w jakich przypadkach (przynajmniej jeśli chodzi o mnie) łącznie występują. Jest to raczej prawidłowe,  chociaż na pewno wiele zależy od ukształtowania konkretnego człowieka. Chyba, że odbierasz zgorszenie tylko tak jak cook wtedy cała ta rozmowa zupełnie niepotrzebna :D

 

Zgodnie ze słownikiem:

 

zgorszyć

1. wzbudzić gwałtowne, nieprzychylne emocje; wzburzyć, zbulwersować;

2. wywrzeć zły, demoralizujący wpływ na kogoś; zdemoralizować, zdeprawować, znieprawić

 

zażenowanie «uczucie wstydu i zakłopotania»

 

I we mnie ten napis Ziobry budzi zdecydowanie to drugie, choć oczywiście z pewnością towarzyszą temu "nieprzychylne emocje".

Zresztą, uczucia rzadko kiedy występują w czystej postaci. Zwykle mamy do czynienia z mieszanką.

 

Ale, szczerze mówiąc, to nie chce mi się już pisać na ten temat i jeśli uznasz, że jestem zgorszony, to Twoja sprawa ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zresztą, uczucia rzadko kiedy występują w czystej postaci. Zwykle mamy do czynienia z mieszanką.

 

 

A co ja niby starałem Ci się wyżej wyjaśnić? Mnie nie obchodzi czy ten napis Cię zgorszył, czy zażenował czy oburzył, czy wzburzył czy co tam jeszcze innego zrobił. Ty pierwszy podniosłeś, że ten napis Cię broń Boże nie gorszy tylko żenuje, jakby to miało zasadnicze znaczenie, a przecież użytkownikowi gogi zupełnie nie o to chodziło.

 

Poza tym zażenowanie imo powinno się odnosić raczej do swoich, własnych odczuć występujących przy czynieniu czegoś wbrew swoim wartościom, ew. przy mimowolnym uczestniczeniu w czymś wbrew sobie. 

Przepraszam za obrawowy przykład ale wg powyższego mnie by wprawiało w zażenowanie (i przez to ciężko mi to nawet teraz napisać) stwierdzenie tutaj i teraz: chronofil pieniaczu g**no tam wiesz a się wymądzrzasz.  W tym wypadku u mnie nie wystąpi zgorszenie. A u czytających to tutaj, których poczucie przyzwoitości naruszę zgorszenie wystąpi, przynajmniej powinno. Ale bądą i tacy, którzy pomimo powyższego będą twierdzić, że czują zażenowanie. 

 

Co do tego napisu to akurat zupełnie nie uważam, żeby było to coś złego, on ma przesłanie i mówi dużo o samym Ziobrze, a przy okazji w żartobliwy sposób, powodując uśmiech na nie jednej twarzy. To co zostało tu zarzucone temu młodziutkiemu sportowcowi proponowałbym raczej skierować gdzie indziej, tam gdzie na taki humor nie powinno być miejsca, np. na scenę polityczną ;)

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. A co ja niby starałem Ci się wyżej wyjaśnić?

2. Mnie nie obchodzi czy ten napis Cię zgorszył, czy zażenował czy oburzył, czy wzburzył czy co tam jeszcze innego zrobił.

3. Poza tym zażenowanie imo powinno się odnosić raczej do swoich, własnych odczuć występujących przy czynieniu czegoś wbrew swoim wartościom, ew. przy mimowolnym uczestniczeniu w czymś wbrew sobie. 

4. Przepraszam za obrawowy przykład ale wg powyższego mnie by wprawiało w zażenowanie (i przez to ciężko mi to nawet teraz napisać) stwierdzenie tutaj i teraz: chronofil pieniaczu g**no tam wiesz a się wymądzrzasz.  W tym wypadku u mnie nie wystąpi zgorszenie. A u czytających to tutaj, których poczucie przyzwoitości naruszę zgorszenie wystąpi, przynajmniej powinno. Ale bądą i tacy, którzy pomimo powyższego będą twierdzić, że czują zażenowanie. 

5. Co do tego napisu to akurat zupełnie nie uważam, żeby było to coś złego,

6. on ma przesłanie

7. i mówi dużo o samym Ziobrze,

8. a przy okazji w żartobliwy sposób, powodując uśmiech na nie jednej twarzy.

9.To co zostało tu zarzucone temu młodziutkiemu sportowcowi proponowałbym raczej skierować gdzie indziej, tam gdzie na taki humor nie powinno być miejsca, np. na scenę polityczną ;)

 

 

1. Czy ja mówiłem, ze czegoś nie rozumiem i prosiłem o wyjaśnienie? :blink:

2. To po co drążysz?

3. Zawsze odnoszę się do własnych odczuć i chodzi o to właśnie uczestnictwo w czymś - oto "mój" (polski) zawodnik zachowuje się tak, że mi wstyd.

4. Nie rozumiem tej frazy, poza tym, że chciałeś mnie nazwać pieniaczem i udawać, że nie chciałeś. To taka dziecinna retoryka w stylu "czy twoi rodzice wiedzą, że jesteś gejem?"

5. Masz prawo, tak jak ja mam prawo uważać inaczej

6. Z pewnością.........

7. Właśnie........

8. Różne bywają żarty i różne rzeczy wywołują uśmiech na twarzy. Zależy od twarzy.

9. To nie jest wątek o politykach.

 

...............................................................

 

10. Dziękuję za miłą dyskusję, ale z mojej strony definitywny koniec. Lepiej o skokach lub zegarkach


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bukmacherzy obstawiają zwycięstwo Stocha w TCS. Drugi Szlir.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy ja mówiłem, ze czegoś nie rozumiem i prosiłem o wyjaśnienie? :blink:

2. To po co drążysz?

3. Zawsze odnoszę się do własnych odczuć i chodzi o to właśnie uczestnictwo w czymś - oto "mój" (polski) zawodnik zachowuje się tak, że mi wstyd.

4. Nie rozumiem tej frazy, poza tym, że chciałeś mnie nazwać pieniaczem i udawać, że nie chciałeś. To taka dziecinna retoryka w stylu "czy twoi rodzice wiedzą, że jesteś gejem?"

5. Masz prawo, tak jak ja mam prawo uważać inaczej

6. Z pewnością.........

7. Właśnie........

8. Różne bywają żarty i różne rzeczy wywołują uśmiech na twarzy. Zależy od twarzy.

9. To nie jest wątek o politykach.

 

...............................................................

 

10. Dziękuję za miłą dyskusję, ale z mojej strony definitywny koniec. Lepiej o skokach lub zegarkach

Czwórkę zrozumiałeś bardzo dobrze, celowo przedstawiłeś opacznie żeby móc zbić ten argument. Tak jak z resztą miałeś na celu rozbijając mój post na punkty i komentując niesensownie każdy oddzielenie gubiąc kontekst po drodze ;) 

 

Długo mógłbym czerpać przyjemność z tej dyskusji ale Święta... No rodzinnie trzeba spędzić :D

 

@tomaliusz:

Jasne, że tak! LUZ W d*pie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że odbierasz zgorszenie tylko tak jak cook wtedy cała ta rozmowa zupełnie niepotrzebna :D

Znamy się na niwie prywatnej? :blink: -NIE?,więc bez ocen poproszę...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd przeświadczenie, że tylko geriatrycy mogą gorszyć młodszych, a w drugą stronę to już niemożliwe? 

 

Z lat praktyki w "terenie" :) -moja koleżanka,choć odważna i "nowoczesna" i młodsza o 20 lat jakoś nie potrafi :)

 

 

 

 

Chyba odniosłeś to zgorszenie bardzo wąsko :D

 

:D :D :D ,to prawda... :)

To nie moja ocena jak widzisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie moja ocena jak widzisz ;)

Zle zrozumiałeś słowo "wąsko" i opacznie interpretujesz.... :D

Z mojej strony koniec,o dyskusja o niczym...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało to i nadal wygląda tak jakbyś chciał się na siłę przyczepić ale Ci nie wyszło :D Jasne, myślę, że nie nie ma sensu żebyś się pogrążał. :D Teraz koniec ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż... No nie... Nie wierzę... Chyba coś do mnie dotarło właśnie:D Nie wiem czy powinienem o tym pisać tak wprost. Jeśli jednak to by była prawda to post wyżej nie jest aktualny, przynajmniej nie w całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie koledzy "se siana". Chyba zostało ciut pod obrusem wigilijnego stołu?

Tyle dyskusji z powodu tekstu chłopaka, w sumie jeszcze dzieciaka, umieszczonego na nartach?

Szkoda prądu. Niech rozwija talent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wracam do tematu. Dzisiejszy konkurs troszkę słabo  :unsure:. Liczyłem na lepszy wynik Kamila po pierwszym konkursie TCS

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balonik jak zawsze za mocno nadmuchany. Polacy dziś się nie liczyli. Skoki Kamila poniżej 130metrów należy ocenić jako nieudane. Ale pierwsze KOTy za płoty :-)

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Kamil mial pierwszy skok zupelnie nieudany i raczej juz nie ma szans na wygrana. Smutno bylo ogladac jak sie chlopaki palili jeden po drugim. Na szczescie dzieki naszym pilkarzom mamy juz wypracowane i sprawdzone usprawiedliwienie - brak doswiadczenia w imprezach tej rangi;). A tak na powazniej, 6 naszych w drugiej serii- uwazam ze to megawyczyn, bo to 1/5 calosci. Zabraklo co prawda tej wisienki na torcie ale i tak brawo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.