Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Skoki Narciarskie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast jestem kibicem Milanu od wielu lat i szczerze... Jeśli gra Milan z polską drużyną to życzę jej jak najlepiej, ale jestem całym sercem za Milanem :) Poza tym co rozumiesz pod pojęciem 'polska' drużyna? Raczej drużyna pochodząca z Polski ;) tak samo jak Borussia - bardzo cieszy mnie, że Lewy, Błaszczu czy Piszczek grają tam super i życzę im w LM jak najlepiej, ale gdy dochodzi do spotkania z "moim" Milanem to dla mnie mogą wypaść jak najlepiej - niech każdy z nich bramkę strzeli, ale niech przegrają :)

Inna sprawa to reprezentacja - załóżmy grają Włosi z Naszymi - pomimo całej sympatii dla makaroniarzy to w takim meczu jestem za Naszymi ;) ale tylko w piłce reprezentacyjnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa...

 

360_360_productGfx_8fba4b5e5cd0cdbb87440

Kto to wie...

 

Jak to powiedział W. Allen: chcesz rozśmieszyć Pana Boga? Opowiedz mu o swoich planach.

 

KJ

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Magik Czyli rozumiem że jak Barcelona będzie w LM grać np z polską drużyną kibicujesz jej?

 

To zależy z którą. Gdyby grali z Legią, cieszyłbym się z każdego wyniku. W każdym pozostałym przypadku kibicuję FCB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, bo się zgubiłam ;)

 

Nie no w drużynowym to ja kibicuję Polsce, Słowenii i Norwegii. Standardowo. I oczywiście w tej kolejności mógłby się konkurs zakończyć nie mam nic przeciwko.

 

@Magik a ja w pływaniu zawsze kibicowałam USA i Australii. Zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kromeczka rozumiem że jesteś prawie Amerykanką i Australijką oraz masz kumpli w tych zespołach.Zazdroszczę wielonarodowego pochodzenia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kromeczka rozumiem że jesteś prawie Amerykanką i Australijką oraz masz kumpli w tych zespołach.Zazdroszczę wielonarodowego pochodzenia :-)

 

Nie jestem. Słowianką w szerokim pojęciu jestem... a w sumie wedle krwi to powinnam kibicować Polakom, Finom, Ruskim i Tatarom gdziekolwiek teraz mają swoje państwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem. Słowianką w szerokim pojęciu jestem... a w sumie wedle krwi to powinnam kibicować Polakom, Finom, Ruskim i Tatarom gdziekolwiek teraz mają swoje państwo :)

 

Solidne korzenie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam złoto Stocha w indywidualnym za brąz drużyny w drużynowym. :)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam złoto Stocha w indywidualnym za brąz drużyny w drużynowym. :)

 

Też oddam, bo nie moje ;)

Miło byłoby, gdyby drużyna wywalczyła medal, ale skoki to wybitnie indywidualna dyscyplina i te konkursy drużynowe tak naprawdę chyba mało kogo kręcą


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że indywidualna ale medal drużyny pokazałby siłę naszych skoków.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem. Słowianką w szerokim pojęciu jestem... a w sumie wedle krwi to powinnam kibicować Polakom, Finom, Ruskim i Tatarom gdziekolwiek teraz mają swoje państwo :)

Gdzieś koło Białegostoku,poszukaj w internecie :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś koło Białegostoku,poszukaj w internecie :)

Pytałem. Koło Białegostoku nie czują się dumni z dobrych skoków Slowencow i Norwegow. Musi to być gdzieś indziej. Może w Sandomierzu? Jest taki kuminiorz z Sandomierza. .. Może on jest dumny :-)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem. Koło Białegostoku nie czują się dumni z dobrych skoków Slowencow i Norwegow. Musi to być gdzieś indziej. Może w Sandomierzu? Jest taki kuminiorz z Sandomierza. .. Może on jest dumny :-)

To był Gruzin......jak jeden Józef :) [nie mylić z tym co osiołkiem jeżdził] :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak trochę więcej polskiej krwi mam okey :)

 

Drużynowy medal to by było coś... znaczy o Polsce mówię. Drużynę mamy niezłą i przy odrobinie szczęścia na pewno medal wywalczą.

 

Norwegowie są za słabi na to.... a Słoweńcy pewnie dadzą radę. Pytanie tylko Austria, Niemcy czy Japonia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był Gruzin......jak jeden Józef :) [nie mylić z tym co osiołkiem jeżdził] :D

 

Eee, wszystko się Tobie poplątało!

Gruzin to Goridze się nazywa, a na imię ma Awas.

I jest docent Kitajew. Docent wzywa studenta i pyta – nazwisko?

- Goridze.

- A jak was nazywają?

- Awas.

- Mnie Mikołaj Stiepanowicz, a was?

- Awas.

..............................

 

I ten Awas Goridze był zawsze dumny z Gruzinów. Taka u nich tradycja. W takim Gori na przykład do dzisiaj są dumni ze wspomnianego Józefa, syna Wissariona.

 

A wracając do skoków, to wczoraj oglądałem skoki kobiet.

Jestem zdeklarowanym wrogiem kobiecych sportów zimowych poza łyżwiarstwem figurowym, bo naruszają one moje poczucie estetyki, ale muszę przyznać, że dziewczyny radziły sobie na skoczni świetnie. Cóż, nasz męski gatunek wkrótce całkiem zostanie wyeliminowany...


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nawet jedna zawadziła o 103 metr!


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Niech pokazują, że dziewczyny też sobie radzą ;) Cóż nie oglądałam... ale wyniki nawet ładne osiągnęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Niech pokazują, że dziewczyny też ....

Jako zdeklarowany obrzydliwy męski szowinista wolę, kiedy dziewczyny pokazują coś zupełnie innego :-)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Dlatego wolę oglądać łyżwiarstwo figurowe :P<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damski hokej jest dla mnie w pewnym sensie oksymoronem ale jak popatrzyłem jak grają Kanadyjki czy Skandynawki to stwierdzam, że nasza męska reprezentacja mogłaby sie od nich uczyć jeździć na łyżwach...


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj oglądałam łyżwiarstwo par sportowych. Srebrni medaliści byli genialni. Ani jednego błędu. Ani jednego! Powinni zdobyć złoto... ale nie dajmy więcej punktów parze, który miała jedno podparcie i same podrzuty i piruety... ech. Zawiodłam się na sędziach.

 

Wróć łyżwiarze też mają fajne tyłki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróć łyżwiarze też mają fajne tyłki :D

 

Kobieto, to w większości męskie forum i czas kolacji, więc nie obrzydzaj :angry:

Łyżwiarki - a, to zupełnie co innego :P


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieto, to w większości męskie forum i czas kolacji, więc nie obrzydzaj :angry:

Łyżwiarki - a, to zupełnie co innego :P

Oj, niezdrowo tak późno kolację jadać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahahahahah oficjalnie przyznałam, że kobiety też się gapią na tyłki. Doceń to :D

 

Łyżwiarki mają w sobie grację i przyjemnie się na nie patrzy... pod warunkiem, że nie są 16-letnimi Chinkami z 29 letnim Chińczykiem w parze... biedne dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.