Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Skoki Narciarskie

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Vetela :P

 

No ja też gościa nie lubię i nie chodzi o hejty itd. Zwyczajnie jak to człowiek jednych lubie inni mi na nerwy działają, ale wszystkim życzę dobrze :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ciągle jesteśmy na etapie transformacji kulturowo-gospodarczo-politycznej… to potrwa jeszcze z 10-20lat, aż wszystko się ureguluje, przeciętni ludzie osiągną właściwy poziom życia(niestety obecnie prawie nic temu nie sprzyja, co jest przykre) i zbliżymy się do Holendrów czy Niemców. Ostatnich 200 czy 250 lat nie było nam zbyt przychylnych, ale jak widać, jeśli przetrwamy ten czas transformacji, jest duża szansa, że stworzymy bardziej przyjazny i zamożny kraj. Mam nadzieję...

Jesteśmy już po transformacji i kto przez ostatnie 20 lat nie wskoczył do klasy średniej (a tak bardzo wielu to znowu nie wskoczyło) to teraz ma naprawdę ciężko. Rozwarstwienie będzie się pogłębiać, demografia i emigracja jest przeciwko nam a system emerytalny na niej oparty właśnie daje nura do wulkanu.

Będziemy krajem starych, biednych ludzi. Obawiam się...

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też gościa nie lubię i nie chodzi o hejty itd. Zwyczajnie jak to człowiek jednych lubie inni mi na nerwy działają, ale wszystkim życzę dobrze :)

 

A mi właśnie na nerwy działa Hamilton. Ale to nie znaczy, że mu życzę rozbicia auta czy coś...

 

@KlikKlak już społeczeństwo się starzeje przecież. Poza tym średnio wierzę w swoją emeryturę. Owszem może ZUS to instytucja państwowa i powinna taka pozostać, ale tyle kombinują i zmieniają, że za te X lat może przestać istnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Owszem może ZUS to instytucja państwowa i powinna taka pozostać, ale tyle kombinują i zmieniają, że za te X lat może przestać istnieć.

Chyba żartujesz :D Zbyt wielu ludzi, zbyt wiele by na tym straciło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy już po kwalifikacjach do jutrzejszego konkursu i niestety Piotrek Żyła dalej grubo poniżej możliwości. Szkoda, bo konkurs drużynowy też się zbliża..

Jutrzejsze podium wg mnie to Kamil, Prevc i.. chciałbym żeby Kasai :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również liczę na złoto Stocha  :) , teraz już będzie skakał z mniejszą presją. 

W drużynówce jeśli zawali Żyła (koniec z reklamami-każdy produkt będzie dla kibica antyreklamą ;) ) lub Kubacki (Murańka został w domu) to Kruczka uratuje złoto Kamila  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zamiast Żyły powinien Murańka jechać na IO. Murańka jest ambitniejszym zawodnikiem i myślę, że za niedługo będzie skakał jak Stoch. Żyła jest totalnie rozregulowany - najlepszy przykład jak szybko może się odbić popularność negatywnie na sportowcu. Ta popularność przyszła do niego zdecydowanie za szybko. Mam nadzieję, że to będzie modelowa nauczka dla niego jak i dla innych sportowców. Obawiam się, że może swoimi skokami na bulę pogrzebać szanse chłopaków na medal w drużynie.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

Nie rozumiem tej nagonki i nielubienia Justyny. Zupełnie. Po prostu mówi co myśli, ma charakter a to jest do tego katorżniczego sportu bardzo potrzebne!

 

Tak po prostu, bez potrzeby hejtowania jak napisano - nie jest to z mojej strony nagonka - mnie zwyczajnie jej charakter trochę irytuję i nie mam w tym żadnej frajdy - kibicuje jej, ale jak się wypowiada to przełączam... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Skoki skokami jednak warto przypomnieć, że dziś mecz USA vs. Rosja !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murańka jest nierówny i niestabilny mentalnie co pokazała Uniwersjada, dlatego nie dziwię się Kruczkowi, że postawił na Piotrka i Dawida, chociaż może mógł zaryzykować i zamiast Piotrka lub Dawida zabrać Olka Zniszczoła.

Wszystko to jednak gdybanie a trenera, jak zawsze będzie bronił wynik lub jego brak, oby nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż każdy może mieć gorszy dzień... Taki Schlirenzauer na przykład... niby mistrz, a daleko od podium na skoczni normalnej, a przecież był murowanym faworytem. Fakt Kasai'emu się medal należy. Tyle lat i nadal w formie. Ja obstawiam Stocha i Prevca na podium plus Austriak lub Niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 3-ci medal dla Polski!


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiarygodne! Różnica 0.003s! Ale było gorąco :-) Brawo Zbigniew Brodka!!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

No to mamy medal !. Ja w tym czasie oglądałem mecz USA vs. Rosja. Ale były emocje, super gra !. No i dla mnie ogromna radość, bo Amerykanie wyszli z tarczą. 3:2 dla USA  :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem za "ruskimi" :) i w sumie nie wiem, czemu im 3 bramki nie uznali... :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem za "ruskimi" :) i w sumie nie wiem, czemu im 3 bramki nie uznali... :huh:

 

albo ruszona bramka, albo "wysoki kij"...

 

A Bródka miazga!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie wkó..rwia, że tym kalekom kopiącym w szmatę buduje się w tym kraju najlepsze na świecie stadiony które świecą pustkami a łyżwiarze szybcy którzy widać już od wielu lat mają duży potencjał muszą trenować na zamrożonym bajorze na odkrytym stadionie. Ani jednego normalnego obiektu do łyżwiarstwa szybkiego w PL !!! To jest skandal za który całe te dziady borowe pierdzistołki komunistyczne z PZŁS powinny beknąć !

Żeby było mało to nadal buduje się ogromne areny piłkarskie w miastach takich jak Zabrze, Białystok, Bielsko-BIała. Ja się pytam po co ?? Kto na tym kręci lody, komu to potrzebne ? Kto na te marne spektakle będzie chodził na te stadiony ?

Mało to aren które stoją puste ? i podatnicy co roku dokładają się do ich utrzymania miliony. Bogaty to kraj oj bogaty.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w Białymstoku stadion jest pełny :)

 

A Bródka to chyba jednak najwieksza sensacja i zaskoczenie, pokonać Holendra w panczenach  na tych igrzyskach to rzecz niesamowita. Chociaż te 0,003 s róznicy to jakiś obłęd, nie wiem czy nie powinno być liczone do 0,00 i ewentualnie 2 medale złote jak w narciarstwie alpejskim.  Zresztą gdy zobaczyłem że Polak i Holender mają ten sam czas to właśnie tak myślałem że są 2 złota.

 

A co do toru to faktycznie jest obciach że w 40 mln kraju nie ma ani jednego na światowym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie wkó..rwia, że tym kalekom kopiącym w szmatę buduje się w tym kraju najlepsze na świecie stadiony które świecą pustkami a łyżwiarze szybcy którzy widać już od wielu lat mają duży potencjał muszą trenować na zamrożonym bajorze na odkrytym stadionie. Ani jednego normalnego obiektu do łyżwiarstwa szybkiego w PL !!! To jest skandal za który całe te dziady borowe pierdzistołki komunistyczne z PZŁS powinny beknąć !

Żeby było mało to nadal buduje się ogromne areny piłkarskie w miastach takich jak Zabrze, Białystok, Bielsko-BIała. Ja się pytam po co ?? Kto na tym kręci lody, komu to potrzebne ? Kto na te marne spektakle będzie chodził na te stadiony ?

Mało to aren które stoją puste ? i podatnicy co roku dokładają się do ich utrzymania miliony. Bogaty to kraj oj bogaty.

 

Ochłoń, pomyśl, przeczytaj to co napisałeś, to może ogarniesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie wkó..rwia, że tym kalekom kopiącym w szmatę buduje się w tym kraju najlepsze na świecie stadiony które świecą pustkami a łyżwiarze szybcy którzy widać już od wielu lat mają duży potencjał muszą trenować na zamrożonym bajorze na odkrytym stadionie. Ani jednego normalnego obiektu do łyżwiarstwa szybkiego w PL !!! To jest skandal za który całe te dziady borowe pierdzistołki komunistyczne z PZŁS powinny beknąć !

Żeby było mało to nadal buduje się ogromne areny piłkarskie w miastach takich jak Zabrze, Białystok, Bielsko-BIała. Ja się pytam po co ?? Kto na tym kręci lody, komu to potrzebne ? Kto na te marne spektakle będzie chodził na te stadiony ?

Mało to aren które stoją puste ? i podatnicy co roku dokładają się do ich utrzymania miliony. Bogaty to kraj oj bogaty.

 

+milion!

 

 

Wysłane z mojego iPad'a przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ochłoń, pomyśl, przeczytaj to co napisałeś, to może ogarniesz :)

 

Co mam ogarniać...zwykłe fakty Panie Łukaszu. Każdy stadion z tych wielkich wybudowanych na Euro przynosi milionowe straty co roku. We Wrocławiu nie tylko stadion przynosi straty ale także drużyna piłkarska która o zgrozo finansowana jest z miejskiego budżetu. Corocznie 16mln !! Czy piłkarze to urzędnicy ?!! dlaczego pobierają pieniądze z moich podatków !!!

Większość związków sportowych w PL to kopie PZPN sprzed ery Bońka. Same stare dziady chlejące wódę w kantorkach.

To opinie samych zawodników !

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil Pierwszy po I serii. :D


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil Pierwszy po I serii. :D

 

Z niebywałą lekkością mu to przychodzi. Po prostu FORMA. Ale Kasai może być niebiezpieczny bo prócz dalekich skoków ma tak samo dobry styl jak Kamil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jest ciasno, ale skok Kamila prima sort :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darłam się dziś na biegu Bródki, ale reanimuję gardło na wieczór !!!!!!!!!!!

Kamil ma formę, byle jakiś pech nie zamieszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.