Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Skoki Narciarskie

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznac ze dzis szczescie sie do nas usmiechnelo. Brodka 0,003s roznicy,Stoch 1,3 punktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil Stoch - BRAWA !

Noriaki Kasai - GRATULACJE !

Szczerze mówiąc pomyślałem sobie, że jeżeli juz może przegrać to właśnie z japońskim "weteranem", Dziś jednak fortuna sprzyjała Polakom :D:lol::rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie wkó..rwia, że tym kalekom kopiącym w szmatę buduje się w tym kraju najlepsze na świecie stadiony które świecą pustkami a łyżwiarze szybcy którzy widać już od wielu lat mają duży potencjał muszą trenować na zamrożonym bajorze na odkrytym stadionie. Ani jednego normalnego obiektu do łyżwiarstwa szybkiego w PL !!! To jest skandal za który całe te dziady borowe pierdzistołki komunistyczne z PZŁS powinny beknąć !

Żeby było mało to nadal buduje się ogromne areny piłkarskie w miastach takich jak Zabrze, Białystok, Bielsko-BIała. Ja się pytam po co ?? Kto na tym kręci lody, komu to potrzebne ? Kto na te marne spektakle będzie chodził na te stadiony ?

Mało to aren które stoją puste ? i podatnicy co roku dokładają się do ich utrzymania miliony. Bogaty to kraj oj bogaty.

 

Dokładnie tak jak piszesz! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie! :) Mamy kolejny medal a mnie niesamowicie cieszy medal Kasai'a :) 

 

super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Kamil!!

A Kasai jeszcze będzie miał złoto. Ja obstawiałbym 2030... :D


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc pomyślałem sobie, że jeżeli juz może przegrać to właśnie z japońskim "weteranem", Dziś jednak fortuna sprzyjała Polakom :D:lol::rolleyes:

 

Przyznam, że tak samo podchodziłem do tego :) Jakby było odwrotnie cieszyłbym się tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STOCHI 2014 ahahahahahahahahaha nie mogę przestać się śmiać :D

 

Od początku, bo zapomnę co chciałam. A Śląsk Wrocław nie miał bankrutować? Stadion piękny byłam kiedyś i wybieram się znowu, tym razem na koncert Linkin Park.

 

 

Dwa panczeniści... też myślałam, że będą dwa złota, a potem takie zdziwienie, że nie i liczą tysięczne, a jeszcze większe, że Polak ze złotym medalem. Przecież Holendrzy tam wymiatali na każdym dystansie!

 

Trzy skoki. Kasai <3 temu to się po prostu należało. 20 lat czekał biedaczek na kolejny medal olimpijski. Tak się cieszę ;) Stoch to wiadomo duma narodowa itd. I Prevc <3 moja chimera ulubiona <3 Ale wracając do pierwszej serii: Morgenstern, Ahonen, Jacobsen, Diethart, Kranjec i paru innych poza 30-stką? Że co? Te warunki pogodowe były dziwne. Z drugiej strony nadal mi się nie podoba to dodawanie i odejmowanie punktów za belki czy wiatr. Kiedyś było bez tego i jakoś skakali, dzisiaj wychodzi na to, że skaczą na siłę i jakoś im się to wynagradza. Tylko, że nie zawsze dostają tyle punktów, by im się to przełożyło na to co mogli skoczyć z wyższej belki czy przy lepszym wietrze. No nic. Skoro tak zdecydowali to niech sobie będzie ten system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Bardzo ladny podium. Ani Niemca, ani Austriaka, ani Norwega  a za to dwaj Slowianie i Japonczyk.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że jak skoczek ma formę to nawet wiatr mu nie przeszkadza.

Chociaż dzisiaj moim zdaniem bardziej na zwycięstwo zasłużył Noriaki Kasai który jednak skoczył w 2gim skoku 1,5m dalej. Nie wiem jak tam z wiatrem było ale z tego złota tak bardzo się nie cieszyłem jak z poprzedniego. Ale Japończyk to super facet z uśmiechem przyjął srebrny medal nie był obrażony na cały świat jak ten paskudny Holender który przegrał z Bródką i myślał że złoto ma zapewnione jeszcze zanim przystąpi do zawodów.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Japończyk to super facet z uśmiechem przyjął srebrny medal nie był obrażony na cały świat jak ten paskudny Holender który przegrał z Bródką i myślał że złoto ma zapewnione jeszcze zanim przystąpi do zawodów.

 

No, ten się strasznie nabucował i takiego focha strzelił, że przykro było patrzeć. Sr...cy kot na puszczy to pikuś przy nim. Ale biorąc pod uwagę te 0,003s czyli ok 4cm na dystansie 1500m to trochę go rozumiem. Po prostu obydwaj powinni dostać złoto

 

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

No, ten się strasznie nabucował i takiego focha strzelił, że przykro było patrzeć. Sr...cy kot na puszczy to pikuś przy nim. Ale biorąc pod uwagę te 0,003s czyli ok 4cm na dystansie 1500m to trochę go rozumiem. Po prostu obydwaj powinni dostać złoto

 

 

Ambitny jest. Zachował się jak sportowiec z wolą walki i zwycięstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem Holender strasznego focha strzelił, ale przynajmniej ładniutki jest *.*

 

Ja czekam niecierpliwie na jutrzejszy hokej. Oby Słowenia z honorem przegrała z USA nie więcej jak 3:0 to może wyjdzie z grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ambitny jest. Zachował się jak sportowiec z wolą walki i zwycięstw.

Zachował się jak człowiek który nie umie przegrywać, z ambicją i wolą walki bym tego nie mieszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem Holender strasznego focha strzelił, ale przynajmniej ładniutki jest *.*

 

Ja czekam niecierpliwie na jutrzejszy hokej. Oby Słowenia z honorem przegrała z USA nie więcej jak 3:0 to może wyjdzie z grupy.

Słoweńcy dziś zagrali niezłe zawody, ale z drugiej strony Słowacy byli żenująco słabi....


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i ruscy dostali w d..e u siebie i to na oczach wodza.

To był akurat wyrównany mecz na dobrym poziomie z obu stron... Chłopak strzelający karne w drużynie USA, Oshie czy jakoś tak- nerwy ze stali, czego zabrakło Rosjanom...

Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Zachował się jak człowiek który nie umie przegrywać, z ambicją i wolą walki bym tego nie mieszał.

 

Chodziło mi o całokształt czyli nie tylko reakcję po przegranej, ale też same zawody. Woli walki i chęci zwycięstwa nie można mu odmówić. Cała reszta to zwykłe wkurzenie i rozczarowanie. Ludzka rzecz. Słabeusz wziąłby brązowy medal w ciemno. Mistrz potraktuje zdobycie srebrnego / brązowego krążka  jak przegraną walkę o złoto. Tak to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem Holender strasznego focha strzelił, ale przynajmniej ładniutki jest *.*

 

 

Z całej trójki medalistów akurat najbrzydszy i z charakterku raczej ciężki kaliber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak działa pomiar czasu w łyżwiarstwie ale 3 tysiączne to jakaś masakra!!! podobno 4 cm na dystansie 1,5 km. Holender miał prawo się załamać. Szczególnie że dla nich to sport narodowy.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil oczywiscie brawo!!! Szkoda tylko, ze odbylo sie to kosztem Kasai, uwazam ze najlepiej by bylo gdyby obaj zostali mistrzami. W kontekscie druzynowki moze niepokoic wysoka forma Japonczykow, przy naszym niepewnym czwartym. Generalnie moze byc bardzo emocjonujacy konkurs.

 

A Brodka, brak slow. To jakas magia. Tu chyba nalezy sie dodatkowy medal. Wsrod zawodowcow i zawodowcow astmatykow pojawil sie wreszcie SPORTOWIEC. I to w dyscyplinie w ktorej nie ma przypadkowych zwyciezcow. Prawdziwy olimpijczyk. Niestety mam tez smutne refleksje.. Po olimpiadzie Holender zaszyje sie w jakims osrodku treningowym ze sztabem doradcow, dostanie dodatkowe fundusze, a Brodka wroci do pracy w strazy. Jak dlugo mozna tak ciagnac?

Wydano miliony na przygotowanie reprezentacji do euro, a dostalismy wielka, smierdzaca kupe okraszona fochami za brak biletow dla rodziny, a ten czlowiek chodzi do normalnej pracy, zeby sobie pozwolic na treningi. Znam ekonomie, ale w takich przypadkach az boli taka zwyczajna, ludzka niesprawiedliwosc. I chyba jedyna szansa dla takich ludzi, to ze znajdzie sie ktos kto wzorem Owsiaka zacznie zbierac pieniadze dla takich ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie wkó..rwia, że tym kalekom kopiącym w szmatę buduje się w tym kraju najlepsze na świecie stadiony które świecą pustkami a łyżwiarze szybcy którzy widać już od wielu lat mają duży potencjał muszą trenować na zamrożonym bajorze na odkrytym stadionie. Ani jednego normalnego obiektu do łyżwiarstwa szybkiego w PL !!! To jest skandal za który całe te dziady borowe pierdzistołki komunistyczne z PZŁS powinny beknąć !

Żeby było mało to nadal buduje się ogromne areny piłkarskie w miastach takich jak Zabrze, Białystok, Bielsko-BIała. Ja się pytam po co ?? Kto na tym kręci lody, komu to potrzebne ? Kto na te marne spektakle będzie chodził na te stadiony ?

Mało to aren które stoją puste ? i podatnicy co roku dokładają się do ich utrzymania miliony. Bogaty to kraj oj bogaty.

 

Zgadzam się, sam się bulwersowałem jak ta śmieszna Pani min. Mucha, prezentowała przyjęty budżet na poszczególne dyscypliny/sportowców. To jest kuriozum. 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Naszych. Wczorajszy dzień to magia :-) 

Po niektórych wpisach odczułem że niektórzy chcieliby aby wygrał Kasai. O co biega?

Gratki dla Japończyka ale bez przesady, Kamil lepiej skakał i zasłużenie wygrał.

Holender strzelił focha, bezcenne :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.