Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomaszek25

Citizen promaster

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na styranego życiem nurka Citizena.

 

 

Jest dział dotyczący m.in. allegro --> zapytania i sugestie przed zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten model dwa razy i mogę śmiało polecić. To jeden z lepszych modeli nurkowych Citizena. Świetny stylowo diver, dobra luma i czytelność. Byłem z niego bardzo zadowolony. Jeśli ten konkretny egzemplarz jest sprawny technicznie i nie przeszkadza Ci stan wizualny to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Czy w przypadku tego modelu polerka odniesie jakiś skutek, czy raczej sobie odpuścić? Nie mogłem namierzyć właśnje działu a allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Czy w przypadku tego modelu polerka odniesie jakiś skutek, czy raczej sobie odpuścić? Nie mogłem namierzyć właśnje działu a allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cena, to nie jest kup teraz, tylko licytacja.


 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie zastanowil dwa razy nad jego kupnem bo oprocz zewnetrznej "polerki" pewnie trzeba by wyczyscic i przesmarowac caly mechanizm. Orginalny, nowy pasek w serwisie pewnie wyniesie wiecej niz sam zegarek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle to samo co pawelb29, zawsze to nowy zegarek. Tylko twoj i twoj. Dziewiczy, zadnych rysek ktorych sam nie zrobiles, a nie miechanizm ktory pika i bedziesz sie zastanawial czy tak powinno byc czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie widzę sensu odnawiania zegarka który stosunkowo niewiele kosztuje i nadal jest w sprzedaży .

Rozumiem jak to jest vintage ale w powyższym przypadku zegarek jest nadal dostępny na rynku.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie zmęczony egzemplarz , dołożylbym i kupił nowy http://www.dutyfreeislandshop.com/ProductDetails.asp?ProductCode=NY0040%2D09E

 

Biorąc pod uwagę, że przytoczony przez mnie w aukcji zegarek sprzedany został za 227zł, to propozycja zamówienia przez net jest mocno do rozpatrzenia. Obawiam się jednak tych wszystkich vatów, ceł itp. Czy ten sklep jest godny zaufania, może w eu jest cos w podobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualne clo 3% i VAT 23% - trzeba zawsze przeliczyć czy sie opłaca.

Sklep sprawdzony.

Ja bym osobiście tak zmęczonego zegarka nie kupił.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.