Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ogs

Tag Heuer z certyfikatem i dowodem zakupu - czy na pewno?

Recommended Posts

Pomóżcie mi proszę ocenić autentyczność tego zegarka. Zdjęcia w załączniku.

Sprzedający chce zrobić transakcję przez Allegro z programem ochrony kupujących - tutaj też pytania jak to mnie zabezpiecza jeżeli dostanę podróbkę albo w ogóle nic nie otrzymam?

post-67260-0-47366100-1387450815.jpg

post-67260-0-80694300-1387450815.jpg

post-67260-0-31601100-1387450816.jpg

post-67260-0-80476800-1387450816.jpg

post-67260-0-02715600-1387450817.jpg

post-67260-0-62289900-1387450817.jpg

post-67260-0-11783700-1387450818.jpg

post-67260-0-65790200-1387450818.jpg

Dla mnie zegarek jest oryginalny.

Najbardziej uczciwą formą wysyłki jest za pobraniem z możliwością spradzenia zawartości.

Przychodzi do ciebie listonosz sprawdzasz przy nim czy wszystko jest w paczce płacisz i tyle.

Program ochrony kupujacych to sciema i tyle absolutnie nic nie zabezpiecza , przerobiłem to , mimo spełnienia wszystkich warunków

odmowe uzasadnili brakiem kontaktu ze sprzedajacym.......

Chyba nic z tego nie będzie bo sprzedający nie chce wybrać za pobraniem więc jeżeli Program Ochrony Kupujących nie działa to nie będę ryzykował.

Tak naprawdę najlepszym programem ochrony kupujących jest renomowany sprzedawca w połączeniu z własną wiedzą i doświadczeniem. Okazje zawsze są obarczone ryzykiem, bo nie wiesz, kto sprzedaje, ani nie wiesz do końca co sprzedaje (bywały już na zatoce przypadki, ze zegarek ze zdjęć był oryginalny, ale ten w paczce już nie...). Najlepiej przy zakupie drogiego zegarka z niepewnego źródła umówić się osobiście u dealera tych zegarków, zeby sprawdzić jego oryginalność. Często jest to wykonalne, a lepiej dopłacić koszty podróży (często niewielkie w całej cenie zegarka), niż się potem martwić o wysyłkę czy nie uszkodzą, o sam zegarek czy oryginalny... Bo i od allegro i od poczty/kuriera odzyskać niby należną kase wcale nie jest łatwo :(

Miłego dnia!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kamxio91
      Dzien dobry kochani.
      Czy ktos z Was jest może w stanie ocenic czy ten zegarek jest oryginalny ? A gdyby jednak taki nie był to ile jest wart ? Chcialbym go odkupic,ale za cene adekwatna do jego wartosci. Jest do niego zapinka od paska a sam zegarek jest sprawny, po nakreceniu dziala prawidlowo. Odczepiony byl fragment okraglej ramki od strony tarczy co eidac na zdjeciu,ale i to jest juz ok. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam

• By szpila9
      Cześć!

Jak w temacie. Stale kusi mnie ten model i był kiedyś moim marzeniem, ale... trochę lat minęło i trochę nowych modeli się pojawiło, a Tag trochę stracił na prestiżu ;)

Pytanie - czy jeszcze warto? Czy macie dla mnie jakieś alternatywy?

Dzięki!

• By pepepatryk
      Witam

Panie i Panowie, proszę o doradztwo w sprawie zakupu kobiecego zegarka. Chciałem zrobić niespodziankę Żonie i kupić jej jakiś fajny zegarek.
      Kryteria:
      - nowy
      - full set
      - cena max 2500 Euro
      - do codziennego użytku
      - wygodniejszy będzie kwarc (mniej obsługowy)

Żonie podobają się Hubloty i Rolexy, ale budżet nie ten. Póki co najbardziej przemawia do mnie Cartier Tan Solo, Tudory, może TH Carrera. Macie coś jeszcze na myśli? 

Dzięki z góry, Pepe
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.