Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bumak

Casio G-Shock G-1010-1AER problem po wymianie baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie cztery lata  temu kupiłem szwagrowi ww. G-Shocka. Ostatnio przestał chodzić więc wysłałem go do sprawdzonego zegarmistrza. Po wymianie baterii niestety nie ma możliwości ustawić zegarka. Postępowałem wg. instrukcji i nic, wskazówki chodzą jak chcą, a co najgorsze w ogóle nie działa sekundnik. Nie wiem czy jest sens oddawać do Zibi, gwarancja skończyła się w marcu, a boję się, że koszty naprawy mogą przekroczyć koszt nowego. Może macie jakiś pomysł co się mogło stać i czy warto w niego inwestować. Nie wiem czy mój Pan zegarmistrz, który dba o moje automaty coś nie przekombinował - powiedział młodemu, że w nocy sam się ustawi. No może się nie znać na G i nie sprawdził, że ten model nie ma wave ceptora ale widocznie już wtedy sam go nie potrafił ustawić. Wysłałem młodego do niego żeby powiedział, że po wymianie baterii nie można go ustawić to powiedział, że może go jedynie zresetować ale to nic nie pomogło - dalej nie reaguje na ustawianie. Nie mam do niego pretensji bo to dobry fachowiec i człowiek - może macie pomysł jak dziada naprawić i czy warto :) 


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem do Time Trendu - miła Pani poinformowała mnie, że powinien być do dwóch miesięcy naprawiony  :unsure:


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.