Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chopingw

... a może cos takiego jak TISSOT T-COMPLICATION SQUELETTE

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Nowy użytkownik i od razu pytanie:) 

 

Przepraszam, że trochę haotycznie ale: 

 

Poszukuję zegarka, czarny cyferblat, najlepiej z chronografem (lubie jak coś się na tarczy dzieje) na bronsolecie ale tylko dlatego by móc go nałozyć czasem do T-shirta. Głównie nosić go będę na czarnym skórzanym pasku. Okrągły cyferblat, mam w nadgarstku około 18,5 a wiec chciałbym by miał minimum w rozmiarze 42, rozgladam się bardziej za kwarcowymi (wygoda, bezobsługowość, cena) Poszukuję chyba bardziej markę hmmm... jak by to nazwać - rozpoznawalną (zegarek po częsci traktuję jako męską bizuterie) Chciałbym coś uniwersalnego (oczywiscie na ile się da) Budżet około 1000 zł. Strój to głównie jeansy i koszula (casualowa marynarka) 

Do tej pory posiadam Festina Hawana 16081 z jasnym cyferblatem na jasnym pasku - mniej wiecej wiadomo już jaki mam gust:)

 

 

 

post-67788-0-53742200-1387617260.jpg

 

Jeśli chodzi o to czego poszukuję to po kilku dniach i wczorajszej nocy przed kompem na przykład coś takiego:

post-67788-0-77307900-1387617995_thumb.jpg

 

by za chwilę po zmianie bronsolety na pasek miec (bardzo podoby)

 

post-67788-0-24296200-1387617885_thumb.jpg

 

 

to w formie wstępu a teraz pytanie do Was: 

- co sadzicie o zegarku znając moje predyspozycjie

- co moge w podobnym charakterze za podobne pieniądze kupić

- czy to wogóle dobry kierunek?

 

I teraz druga. Pewnie niejednego z Was zainteresował temat wątku a mianowicie Tissot T-complication squelette:)

 

post-67788-0-94877100-1387617095_thumb.jpg

 

jak dla mnie piekny zegarek jednakże budżet nie ten. Znajdę coś tak pieknie wygladającego (chodzi mi oczywiscie o to ze widac cały mechanizm) i tu budżet moge zwiekszyć o 100 % a wiec w kwocie jakis 2 000 zł ?

Z góry dziekuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brutus- Twój zegareczek juz bardziej podchodzi pod sporta a nie takiego szukam. Tak czy inaczej dziękuje za pomoc i chęci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paweld29 - przejrzałem większość interesujących mnie wątków w ciagu około tygodnia do marca 2012 roku włącznie a wiec forum juz troche znam:)

Co do wątku, który przytoczyłeś to mój drugi i jak na razie ostatni wątek na tym forum- wydaje mi sie ze nie najgorszy:p uważasz podobnie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać więc , stworzenie podobnego tematu z innym tytułem nie zwiększa ilości odpowiedzi .

Co do Tissota ktorego przestawileś to chyba jeden z najbardziej "oklepanych " zegarków na forum .

Dobry , popularny ale bardzo często podrobiany.

Chrono jest bardzo duży wybór na rynki więc na pewno znajdziesz coś co Ci przypadnie do gustu.

Ps. Cieszy że poswieciłeś czas na czytanie forum :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweld29

Piszesz o Tissocie tym skeletonie czy tym z chrono? Pewnie i tak będę kupował w jakimś znanym sklepie internetowym albo w jakimś dużym stacjonarnym sklepie. Mam nadzieje ze tam uda mi sie kupić oryginalny:) jak sądzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.