Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Rekomendowane odpowiedzi

3e676966581209b0f4d90a77f8780285.jpg

To i ja się dopiszę z parką . Ds1 oraz kwarcowa damska certinka(tej nie noszę :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszła... dostała czarny pasek, bo w niedziele wybiera się na wesele. Brąz kiepsko by pasował... :-D

 

BOMBOWA NA ŻYWO

 

yEPKHXTh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś może na temat awaryjności lub też jej braku w modelach z mechanizmem Powermatic 80?

 

Od 8 lat mam DS Podium w kwarcu, jednak dorosłem do zegarka mechanicznego. Przymierzałem się do DS-1, stylistycznie najbardziej odpowiadał mi Limited Edition jednak jest niedostępny, a najbardziej zbliżony jest właśnie jeden z modeli DS-1 Powermatic. Jednak obawiam się tych syntetycznych elementów. To jest właśnie atut zegarków mechanicznych że podświadomie wiem że dobrze traktowany będzie służył do "końca świata" :) 

 

Ma ktoś zdjęcie DS-1 z czarną tarczą i brązowym paskiem?

 

Zastanawiam się również czy po kupnie, sprzedawać DS Podium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu certinka dostala zielone zulu z czarnymi ringami i moim zdanie niezle sie to komponuje

post-63266-0-18331200-1438522328_thumb.jpg

post-63266-0-81835400-1438522343_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wulfgar gdzie zakupiłeś zielone zulu.Zastanawiam się nad taką koncepcją do mojej Omegi w ceramice.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ebay UK wieczorem wyślę Ci linka

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu certinka dostala zielone zulu z czarnymi ringami i moim zdanie niezle sie to komponuje

Świetny jest ten diverek certiny...

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez DS Action na ręku plażowo :)
 

 

post-79519-0-42719700-1439479841_thumb.jpg

Edytowane przez Jebudu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, jest to DS 4 Big Size. Najnowsza wersja. Zegarek prezentuje się rewelacyjnie na żywo, nakładane arabskie indeksy są lekko wypukłe i polerowane, przez co światło się świetnie układa, tarcza oczywiście ze szlifem słonecznym. Koperta jest wykonana na super poziomie. IMO bardzo dobry zegarek. Zwykła mała ds4 wygląda blado.

 

Czy wiadomo cos o możliowści zakupu zegarka na pasku z tradycyjnym zapięciem a nie motylkowym? Nie jestem entuzjastą takiego rozwiązania (motylek), wolałbym zwykłe zapięcie od Certiny.

Pytam konkretnie o model Certina DS-4 Big Size Quartz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz zwykłą kamerkę i po problemie.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz zwykłą kamerkę i po problemie.

Tak, domyślałem się.  :-)

Ale czy można gdzies dostać oryginalną Certiny? W Allegro wpisuje Certina zapięcie, Certina klamra i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sugarocker

291i5nl.jpg

Moja DS Royal.

Edytowane przez Sugarocker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, domyślałem się.  :-)

Ale czy można gdzies dostać oryginalną Certiny? W Allegro wpisuje Certina zapięcie, Certina klamra i nic.

Trochę zasięgnałem jezyka w sklepach internetowych. Można dokupić zwykłą klamrę, koszt ok. 40 zł, lub można zażyczyć sobie aby przesłali od razu z nią zamiast z motylkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się to nie zameldowałem, a Certina to był mój pierwszy poważniejszy zegarek, więc tak:

post-48855-0-14909100-1440004953_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ec536959886f507665119e61c2386d3e.jpg

 

Panowie, mam mozliwosc kupienia tego dziadka. Czy moglibyście powiedziec cokolwiek na jego temat? Tj. Przybliżone lata produkcji, mechanizm, seria etc. Warto go wziac? Dziekuje z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ec536959886f507665119e61c2386d3e.jpg

Panowie, mam mozliwosc kupienia tego dziadka. Czy moglibyście powiedziec cokolwiek na jego temat? Tj. Przybliżone lata produkcji, mechanizm, seria etc. Warto go wziac? Dziekuje z gory

A jaka cena tego dziadka?

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wolałbym dołożyć ze stówkę i kupić Atlantica na bazarku w rozmiarze 37mm a bywają często.Certina pewnie ma jakieś 34mm.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam mozliwosc kupienia tego dziadka. Czy moglibyście powiedziec cokolwiek na jego temat? Tj. Przybliżone lata produkcji, mechanizm, seria etc. Warto go wziac? Dziekuje z gory

Na fotce fajny stan.

Jeśli się podoba to bym brał.

Atlanticów jak psów. ;)

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to trudno porównywać zegarki Atlantic do Certiny .,Certina jest w stalowej kopercie i posiada wysokiej jakości werk in house.,Atlantic to przeważnie prosty mechanizm ebauche zapakowany do chromowanej koperty z której chrom obłazi od samego patrzenia na zegarek.,    (Pewnie zaraz mi się dostanie od miłośników marki Atlantic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to trudno porównywać zegarki Atlantic do Certiny .,Certina jest w stalowej kopercie i posiada wysokiej jakości werk in house.,Atlantic to przeważnie prosty mechanizm ebauche zapakowany do chromowanej koperty z której chrom obłazi od samego patrzenia na zegarek.,    (Pewnie zaraz mi się dostanie od miłośników marki Atlantic)

Wątpie. Oni wiedzą, że szajs mają. ;):D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.