Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę szczerze pogratulować wygląda rewelacyjnie nawet chyba ładniej jak na kajdanie.

Zgodzę się z Tobą , ładniej niż na kajdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się ubrała cytrynka.

Bartekk, szacun i serdeczne dzięki za wyśmienitą robaotę !!!!

 

No Feniko, pasek petarda. Elegancko pasuje do zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się ubrała cytrynka.

Bartekk, szacun i serdeczne dzięki za wyśmienitą robaotę !!!!

Zgadzam się z mgoralos :) Świetnie się komponuje z tym paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Fajna ta Cytryna. Kiedyś sam się nad nią zastanawiałem, ale ostatecznie zdyskwalifikował ją bezel, który rysuje się jak cholera...

 

Moim zdaniem niedopuszczalne w zegarku, który z definicji powinien wytrzymywać więcej niż inne.

 

RG 

Nie jest tak zle. Od 10 mc-cy spedza na moim nadgarstku wiekszosc czasu i rys brak a przyznam sie, ze zegarkow zbytnio nie oszczedzam i noszenie ''z duzym poszanowaniem'' jest mi raczej obce. Udalo mi sie poharatac szafir a bezel bez blizn.

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Zainspirowany zdjeciami Wojtka też swoja Cytryne wrzucilem na pasek 

 

01893500298699915890.jpg

Dobrze to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak widzicie po nicku jestem nowicjuszem, który w ostatnim czasie dość mocno wbił sobie do głowy nabycie zegarka. Trochę poczytałem o markach i mechanizmach i na chwilę obecną idę w kierunku szwajcarskim. Tak jak w temacie moja rozterka dotyczy modelu, który wybrać i tu proszę o kilka wskazówek. Edoxa nie mogę dostać w Polsce. Trochę obawiam się sprowadzać zegarek. Poniżej modele, które mnie inetersują. Będę bardzo wdzięczny za wskazówki.

https://www.chrono24...ufacturerIds=81

http://www.swiss.com...6172605700.html

http://www.swiss.com...6391608710.html

http://www.swiss.com...6391105700.html

Pozdrawiam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakis czas temu postanowilem delikatnie odnowic, i uatrakcyjnic swoje DS ACTION.

Z racji ze bezel posiadal potworna ryse, wymiana bezela na nowy. w glebokiej czerwieni, i zmiana...zamiast gumy, zamiast bransolety, zamiast paska z klamerka, pasek skorzany robiony pod oryginalne zapiecie...efekt mnie zadowala ;)

 

 

post-78838-0-22711600-1428499805_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz, do rodziny DS ACTION, DS FIRST w chronografie, doszedl jeszcze starszy.... CLUB 2000, ktory niestety spedza teraz kilka dni na remoncie, ale niedlugo wraca i do domu i na nadgarstek ;)

 

 

post-78838-0-39809200-1428499895_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakis czas temu postanowilem delikatnie odnowic, i uatrakcyjnic swoje DS ACTION.

Z racji ze bezel posiadal potworna ryse, wymiana bezela na nowy. w glebokiej czerwieni, i zmiana...zamiast gumy, zamiast bransolety, zamiast paska z klamerka, pasek skorzany robiony pod oryginalne zapiecie...efekt mnie zadowala ;)

Jest moc !

Wygląda bardzo okazale, oryginalne zapięcie z tym pasiwem wygląda lepiej niż oryginał.

A kto uszył pasek?

Edytowane przez FENIKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze szyla firma, polecona przez jubilera u ktorego serwisuje zegary, z tego co pamietam jakas mala firemka szwajcarska, bedaca przy producentach i robiaca dla nich paski za dnia, a po godzinach dorabiajaca sobie wlasnie projektami na zamowienie...cena nie duza, bo zaplacilem po otrzymaniu (2-3 tygodnie czekania) okolo 160-180 pln.

Wiec calkiem ciekawa oferta, i efekt...no coz, zmienia charakter zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie serwis mechaniczny - datownik zatrzymuje się przy przeskoku. Jak to będzie zrobione to zastanowię się czy zostawić jak jest na nowym pasku czarnym - jaki jest teraz, czy pokombinować coś z granatem i czerwona nicią...

 

Na razie bawiłem się...choć to offtop...Oris junior dość starym, zrobiony na skórzanym nato, i seiko pamiątkowym 5 z lat 90, gdzie do odnawialnej tarczy kropkowanej na niebiesko zakładałem niebieski kropkowanej pasek...efekt też daje rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-6254-0-91512300-1428649100_thumb.jpg

 

Po przeglądzie, po likwidacji rysek, z nowiutkim bezelem. Jak nówka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze szyla firma, polecona przez jubilera u ktorego serwisuje zegary, z tego co pamietam jakas mala firemka szwajcarska, bedaca przy producentach i robiaca dla nich paski za dnia, a po godzinach dorabiajaca sobie wlasnie projektami na zamowienie...cena nie duza, bo zaplacilem po otrzymaniu (2-3 tygodnie czekania) okolo 160-180 pln.

Wiec calkiem ciekawa oferta, i efekt...no coz, zmienia charakter zegarka

 

Myślę, że inwestując podobną, lub mniejszą kasę nasi forumowi "paskorobowie" zrobiliby Ci cuda. Nie gorsze, a nawet lepsze. Poważnie. 

 

Kazek PW

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że inwestując podobną, lub mniejszą kasę nasi forumowi "paskorobowie" zrobiliby Ci cuda. Nie gorsze, a nawet lepsze. Poważnie.

Nie jest powiedziane ze jeszcze nie skorzystam...nie ukrywam ze do orisa juniora starego chcialbym pasek nato w vintage stylu, jakas przecierana skora...na spokojnie przed wakacjami sie ogarne z tym tematem...

 

a bezel niecale 100pln mnie kosztowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Od dzisiaj mam dwie Certiny.  ;)

Do DS Action

pBZABa.jpg

dzisiaj dolaczyla jeszcze ta:

Jfru2P.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

pokazywana już wyżej, ale teraz jako moja :)

 

 

y5Wl14.jpg


It's a question of time...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie mam pytanie, czy znajdę jakąś Certinę divera z wodoszczelnością równą 100 ATM lub więcej?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje o doczytanie czym różnią się atmosfery od głębokości wyrażonej w metrach, zanim się komus doradzi. Jeśli ktoś zna model o wodoszczelności 100 atm to proszę pisać.

Edytowane przez Weiss961

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego modelu aktualnie. Możesz szukać używanej DS 3:

 

Certina%20DS-3%201000m.jpg

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.