Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam świeża odpowiedz od Swatch:

"Please be kindly informed that the bezel for the watch's reference C032.410.11.051.00 is made of enamel, and the bezel for the watch's reference C032.407.11.051.00 is made of aluminium"

 

Także to enamel / emalia a w automacie nowym aluminium.

Także żadne to PVD

Edytowane przez PawelW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PsiKot

Witam !

 

Świeży nabytek. Jestem w szoku że można zrobić taki zegarek za 1200 PLN.... 

Pozdrawiam wszystkich !

Fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy takie coś można naprawić i gdzie jeżeli chodzi o wawe i okolice...

Pozdr

Michał

Wymian tarczy. Ma urwane mocowania. Serwis SG, Warszawa, na Koszykowej chyba.

Edytowane przez Maro66

Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, planuje zakup pierwszego automatu. Decyzja padła na Certine DS-1 C006.407.16.088.00C006.407.16.088.00 czy ktoś z was go posiada albo słyszał coś o nim? Czy jest wart swojej ceny itp.

Główne pytanie to czy zegarek, który kupie w sklepie i leży tam pewnie już jakiś czas, bo od premiery już trochę minęło, będzie w dobrym stanie? Chodzi mi o smary itp. bo wszyscy mówią, że tego typu zegarki muszą być używane dla tego się zastanawiam jak sprawa wygląda w tym przypadku?
Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ma inną tarcze i kajdan. Używany kilka razy w miesiącu a ma przeszło 9 lat. Jeszcze nie otwierany. Cieszy dalej. Na pewno kupił bym go jeszcze raz.

 

post-99519-0-99507700-1512331228_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS-1 godny polecenia, świetny stosunek ceny do jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. U mnie jakieś 2 lata na zmianę z skx007.

 

Dziś akurat tez na ręce

 

9a3f59c1c2d1426112f9a1188b11be9a.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z zegarkiem mechanicznym, który leży w sklepie od dłuższego czasu. Czy te smary itp. będą dobre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć ale pierwsze wzmianki o tym konkretnym modelu(DS-1 C006.407.16.088.00), pojawiają się w okolicach 2014 roku. Zdaje sobie sprawę, że może tak długo tam akurat ten nie leży ale wole nastawić się na najgorsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupiłem w tym roku, też leżała raczej chwilę na wystawce i po paru miesiącach nic specjalnego się z nią nie dzieje, także raczej nie ma się co bać ;) Ale warto na pewno sprawdzić czy nie ma rys i czy przymierzający nie wyciągali koronki na siłę czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to autoryzowany salon to nie ma problemu.

Chyba, że z jakiegoś outletu albo zwrot konsumencki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie, w sklepie od czasu do czasu czyli autoryzowanym sprzedawcy Certiny, dziękuję wszystkim za odpowiedzi, w tym tygodniu polecę kupić go i na pewno się nim pochwale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS1 jest świetny, ale mi osobiście brakuje lumy na wskazówkach i indeksach.

Mam DS1 z czarną tarczą i pod pewnym kątem naprawdę ciężko odczytać aktualną godzinę... np bardzo często zdarza mi się to w samochodzie. Metalowe wskazówki giną w mroku tarczy ... ;) Kolega Sebawen uchwycił ten efekt na swoim zdjęciu parę postów wcześniej.

 

Poza tym nie ma żadnych minusów :) Zegarek mega uniwersalny... i do jeansów i do marynarki, ewentualnie do garnituru też się nadaje.

 

RG

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, DS1 jest świetnym zegarkiem (choć dla mnie najlepsza jest wersja klasyczna (bez cyfr na tarczy) - mój pierwszy mechanik. Mam go od ponad 5 lat i nie mam zamiaru go się pozbywać. Co więcej przez jakieś 3 lata to był mój jedyny zegarek i nosiłem go do wszystkiego - jest bardzo uniwersalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka DS1 Powermatic 80, ktoś posiada wersję chronometr i mógłby podpowiedzieć jak z dokladnoscia?

post-96661-0-63852900-1513547893_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam DS 1 jest rewelacyjna jak na zegarek tej klasy.[/quote

Jaką ma dokładnoś chodu Powermatic 80?. Zegarek jest fajny, ale nie miałem styczności z tym mechanizmem.

Edytowane przez Manio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.