Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie te 43 mm będzie w sam raz. Ważne żeby tobie pasowało.

 

Mechanizm w kwarcowych chrono jeden z fajniejszych, w dodatku poprzez system DS dobrze zabezpieczony. Pasek jest tez z zapięciem motylkowym co dodatkowo przemawia za ta certina.

Edytowane przez Balansujący Na Osi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjechała,

poleży i poczeka aż będzie potrzebna na jakieś przeprosiny :blink:

 

/klikać?

post-92558-0-63419700-1537120405_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najładniejszych zegarków kobiecych jakie widziałem w ostatnich miesiącach. Chciałem sobie kupić od razu tak mi się spodobał ale ona mowi że jej się nie podoba. :-( A taki ładny zegarek bym miał. ;-)

Gratuluję zakupu gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to rzeczywiście śliczny zegarek. Namawiaj, proś - to dla jej dobra

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam po co bo już się jaki chce zegarek... Longines z diamencikami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dzwoniłem do sklepu dzisiaj, żeby się upewnić, że zegarek nie jest ze zwrotu itp. 

Dostałem informacje, że nie jest ze zwrotu- jest prosto z magazynu, nikt go nie miał na ręce. 

Spytałem o folie zabezpieczające i uzyskałem odpowiedź, że są na dekielku i na zapięciu. 

Na pytanie czy jest na szkle z przodu uzyskałem odpowiedź, że nie.

Poprosiłem o dokładne sprawdzenie zegarka i Pani powiedziała mi, że nie nosi śladów użytkowania,

że jedyne do czego by się mogła przyczepić to widać na 3 zapięciu jakby minimalnie, że to zapięcie motylkowe było tam zapinane. 

Moje pytanie do posiadaczy certin. Jak to jest z foliami itd? :)

Strona pewniak jeśli o to chodzi, nie chcę robić reklamy czy antyreklamy, więc może wstrzymam się z podawaniem nazwy, 

ale jedna ze słynniejszych :)

Chodzi o to, że kupując zegarek nowy nie chciałbym, żeby był de facto używany :)

Wiadmo jak jest ze zwrotami, stąd moje pytanie :)

Edytowane przez rafalw94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy zakup, nie mój świat, ale jak widzę pełny zestaw, to nie mogę się oprzeć.

 

e6bf2406ce95ce072b28651ac37e20d3.jpg

 

Miłośnik marki Enicar.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dzwoniłem do sklepu dzisiaj, żeby się upewnić, że zegarek nie jest ze zwrotu itp.

Dostałem informacje, że nie jest ze zwrotu- jest prosto z magazynu, nikt go nie miał na ręce.

Spytałem o folie zabezpieczające i uzyskałem odpowiedź, że są na dekielku i na zapięciu.

Na pytanie czy jest na szkle z przodu uzyskałem odpowiedź, że nie.

Poprosiłem o dokładne sprawdzenie zegarka i Pani powiedziała mi, że nie nosi śladów użytkowania,

że jedyne do czego by się mogła przyczepić to widać na 3 zapięciu jakby minimalnie, że to zapięcie motylkowe było tam zapinane.

Moje pytanie do posiadaczy certin. Jak to jest z foliami itd? :)

Strona pewniak jeśli o to chodzi, nie chcę robić reklamy czy antyreklamy, więc może wstrzymam się z podawaniem nazwy,

ale jedna ze słynniejszych :)

Chodzi o to, że kupując zegarek nowy nie chciałbym, żeby był de facto używany :)

Wiadmo jak jest ze zwrotami, stąd moje pytanie :)

Hmm... jeśli zegarek nie jest porysowany czy poobijany to w czym problem? Bo ktoś zapią zapięcie, które służy do zapinania?:) Rozumiem jeśli sprzedawca chce wcisnąć zegarek zmaltretowany, przymierzany tysiące razy, posiadający ryski... ale czasem ludzie popadają w paranoje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarze bym na ktorejkolwiek z zakupionych certin mial folie na szkle, a jedna dziurka na zapieciu bedzie miala slady nawet od lezenia w pudelku, wiec wydaje mi sie ze wszystko ok. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

00b35e1bdd0e6d89gen.jpg

 

Zegarek doszedł. Nie nosi żadnych śladów użytkowania ale w środku na dolnym chronografie w okolicach godziny 5 jest w środku jakby jakieś ciało obce albo niedomalowane.. Nie wiem jak to nazwać, taka biała mała kreseczka (chronograf dolny między godziną 3-4)

Edytowane przez rafalw94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałeś wysyłkowo, a ma Cię to drażnić, to możesz zegarek odesłać.

Ewentualnie, jak da się z tym żyć, to możesz wyrwać jakiś rabat, albo gratis ;)

Edit:

Swoją drogą zegarek bardzo ładny.

Edytowane przez pablozpueblo

Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłkowo :) właśnie mam trochę taki charakter, że wydaje mi sie że na dłuższą metę będzie mnie to wkurzać, chociaż zegarek jest śliczny i już moja ręka się z nim zaprzyjaźniła :) Jeszcze prosiłem w sklepie, żeby dokładnie obejrzały Panie zegarek przed wysyłką i dostałem zegarek z paprochem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie zastanawiaj tylko odsyłaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Faktycznie, odsyłaj. Skoro kupowany wysyłkowo, to masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Nie noś go i odsyłaj :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie noszę, przymierzyłem tylko 2 razy na rękę, oczywiście folie zabezpieczające i metka oryginalnie przypięta jest. Dobrze, że łapczywie nie zdjąłem ich. Zegarek już w pudełeczku leży i będzie czekał na wysyłkę. Jeszcze jutro zadzwonię do sklepu i spytam, co proponują jeśli chodzi o wymianę na ten sam model. Jaki byłby czas realizacji. Oczywiście nie omieszkam też lekko op*erdolić personelu, zwłaszcza, że prosiłem o dokładne sprawdzenie. Ja dokładnie sprawdzać nie musiałem, żeby zobaczyć ten paproch ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz coś zauważyłeś na tarczy to na pewno będzie cię wkurzało...

Zegarek pewnie wymienią na inną sztukę i zapewne będzie czekał na kogoś kto nie zauważy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno będzie nie zauważyć, bo troszkę rzuca się to w oczy niestety. Chociaż ja jestem estetą, więc może faktycznie masz racje, że ktoś będzie zadowolony i nie zauważy tego :) Niestety najgorsze jest to, że widnieje informacja na stronie, że zegarek na zamówienie i czas oczekiwania to 14 dni :) Chyba nie pozostanie mi nic innego jak czekać, bo cena na większości portali, to 2980, mi się udało wyrwać go za 2644 po rabacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle to powiedziałem. Katalogowa cena, to 3200 z hakiem. Większość stron z automatu daje rabat 12%. Mi się udało jeszcze zbić 10% za pomocą kodu rabatowego :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.