Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Rekomendowane odpowiedzi

Uważajcie koledzy i koleżanki na wasze Certinki i trzymajcie bezpiecznie dowody zakupu. Gdyby przyszło Wam korzystać z serwisu gwarancyjnego Swatch Group to przestrzegam:
https://zegarkiclub.pl/forum/topic/193180-uwaga-na-serwis-gwarancyjny-w-swatch-group/
Ja niestety nie mogłam skorzystać z rękojmi i spotkałam się z okropnym potraktowaniem ze strony producenta. Usterki nie zostały naprawione a zegarek wrócił w gorszym stanie. Zapraszam do lektury, wszystko opisałam w podlinkowanym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś pod choinkę dla Niej. Będzie do kompletu do ds action lady.
IMG_20201218_214549-01.jpgIMG_20201218_214515-01.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, abir napisał:

Takie coś pod choinkę dla Niej. Będzie do kompletu do ds action lady.
IMG_20201218_214549-01.jpgIMG_20201218_214515-01.jpg

Piękny ponadczasowy prezent. Klasyk ze złotym akcentem, diamentowy indeks... Na pewno się spodoba.

Edytowane przez Krzysiek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę. Miała być ds lady bicolor taki nowy model zrobili. Tylko rozmiar 29mm dyskwalifikuje go całkowicie. Ale nie ma tego złego. Ten zegarek jest bardzo dobry


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, lepsza połowa będzie zadowolona. 👍

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadciąga nowy kompaktowy nurek

 

https://dolinski.pl/certina-ds-action-diver-c032.807.11.041.00

https://monochrome-watches.com/certina-ds-action-diver-38mm-2020-hands-on-price/

 

Ciekawi mnie czy podpasuje pod mój nadgarstek (17,5cm obwodu i 5,5 szerokości). DS Action Diver 43mm jest dla mnie zdecydowanie za duży także już nie umiem się doczekać dostępności nowego modelu 😁

Certina-DS-Action-Diver-38mm-3.jpg

Edytowane przez boski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2020 o 11:40, Olciakk napisał:

Uważajcie koledzy i koleżanki na wasze Certinki i trzymajcie bezpiecznie dowody zakupu. Gdyby przyszło Wam korzystać z serwisu gwarancyjnego Swatch Group to przestrzegam:
https://zegarkiclub.pl/forum/topic/193180-uwaga-na-serwis-gwarancyjny-w-swatch-group/
Ja niestety nie mogłam skorzystać z rękojmi i spotkałam się z okropnym potraktowaniem ze strony producenta. Usterki nie zostały naprawione a zegarek wrócił w gorszym stanie. Zapraszam do lektury, wszystko opisałam w podlinkowanym poście.

No to mnie zaskoczyłeś. Rozglądam się za czymś na wymianę, albo dodatkowym i po rozmowie z doświadczonym zegarmistrzem z Poznania polecił mi, żeby szukać czegoś właśnie ze Swatch Group. No ale jednak serwis to ważny aspekt przy zakupie. 

W dniu 17.12.2020 o 11:40, Olciakk napisał:

Uważajcie koledzy i koleżanki na wasze Certinki i trzymajcie bezpiecznie dowody zakupu. Gdyby przyszło Wam korzystać z serwisu gwarancyjnego Swatch Group to przestrzegam:
https://zegarkiclub.pl/forum/topic/193180-uwaga-na-serwis-gwarancyjny-w-swatch-group/
Ja niestety nie mogłam skorzystać z rękojmi i spotkałam się z okropnym potraktowaniem ze strony producenta. Usterki nie zostały naprawione a zegarek wrócił w gorszym stanie. Zapraszam do lektury, wszystko opisałam w podlinkowanym poście.

A to jest jedyny serwis Swatch Group w PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



A to jest jedyny serwis Swatch Group w PL?


Punkt w którym zostawiam zegarek (Doliński) to był jedynie pośrednik, który odsyłał zegarek do producenta, czyli do serwisu Swatch Group pod który podlegają polskie punkty. Serwis gwarancyjny w Polsce robi chyba się w jakimś miejscu w Warszawie. Nie wiem gdzie dokładnie. Raczej jest jedno takie miejsce na Polskę, ale żadnych potwierdzonych informacji nie posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Tak to jest ze szwajcarami 😜 problem z wycentrowaniem bezela miały też brajtki za 20k więc nie jest to charakterystyczna cecha wyłącznie SG i Seiko 🤣

Nigdy za to nie widziałem niedorobionego, kilka razy tańszego orienta  🙃

 

@Olciakk  mam nadzieję, że sprawę załatwisz pomyślnie ;)

Edytowane przez boski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, chciałbym sprawić sobie prezent w związku z obroną. Co myślicie o wyborze C029.426.11.041.00?

Edytowane przez Dzepetto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.12.2020 o 13:01, boski napisał:

Ciekawi mnie czy podpasuje pod mój nadgarstek (17,5cm obwodu i 5,5 szerokości). DS Action Diver 43mm jest dla mnie zdecydowanie za duży także już nie umiem się doczekać dostępności nowego modelu 😁

 

też się nie mogę doczekać, złożyłem zamówienie na BF i ma być u mnie po 18.01, przynajmniej tak deklaruje Doliński 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.12.2020 o 12:32, Dzepetto napisał:

Panowie i panie, chciałbym sprawić sobie prezent w związku z obroną. Co myślicie o wyborze C029.426.11.041.00?

 

Ja mam zieloną. Świetnie wygląda, idealnie leży. Super zegarek. Jakbyś ją też rozważał to mam na sprzedaż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No@Masu pozamiatałeś tą kostką!

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Return of Powermatic:

 

N8SIyCf.jpg

JxGcnhS.jpg

 

55 minut temu, Masu napisał:

Na model DS Q długo się czaiłem, bo interesowała mnie tylko tarcza granatowa i stalowa koperta (dużo jest bicolor) oraz przynajmniej dobry stan. Wreszcie się udało :) 

 

I właśnie dlatego od razu ją sprzedajesz? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanurkowałem..... Moja pierwsza Certina. Mam nadzieję, że to początek przygody. Proszę o przyjęcie do grona pasjonatów marki.

 

P_20210108_090118.thumb.jpg.2983847a5cebf2b3b434e3fb596d9317.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się melduję to od tej marki (wtedy w kwarcu) się wszystko zaczęło 7lat temu.662010fd8e10e75f3495a94508579dad.jpg28f2474f47113beff1624244dbe24212.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.