Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Rekomendowane odpowiedzi

Kolor fajny, jak dla mnie będzie na plus, ale wolałbym datownik, bez dnia tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu "niestandardowe" kolory, to lepiej zobaczyć na żywo. Na profesjonalnych zdjęciach i renderach wygląda ciekawie, mnie się podoba taka morska zieleń.

Datownik trochę mi psuje odbiór tego zegarka, ale to już niezależnie od wersji kolorystycznej.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Ciekawa kolorystyka tarczy...

Myślicie że będzie warto?

 

Za duzy chyba bedzie dla ciebie niestety plus tak jak koledzy pisza - na renderach wszystko wyglada pieknie - poczekaj i obejrzyj na zywo, mi cos mowi, ze bedzie swietnie (taka morska zielen wpadajaca w ciemny turkus).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wcześniej przymierzę starsze edycję? W końcu to ta sama koperta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz na 18 cm nadgarstku:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekozak kolor nowej wersji. W 100% czegoś takiego chcę, ale cena wg mnie bardziej adekwatna jest w okolicach 2k. Przy 41 mm średnicy nosi się bez dwóch zdań jak większy. Miałem kiedyś wspomniany wyżej niebieski i na nadgarstku 16 cm wyglądał tak:

IevzLJG.jpg

n2bp5yS.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem dziś wersję niebieska na bransie żeby mieć ogląd jak to będzie wyglądać i chyba za duży co? Wydawał się większy niż mój PADI SBDC 055d64c857bb41e40b5af8e365bff1e24a0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo źle żeś pstryknął fote, albo masz 15 cm obwód nadgarstka skoro u mnie dawał radę. Na tym zdjęciu oczywiście za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z tych zdjec za duzy sie wydaje w obu przypadkach - u @Krygo jest troche za duzy (jak ktos lubi duze zegarki to na granicy pewnie), u @MieszkoMieszko jest mocno za duzy.

Ale to subiektywna ocena plus takie zdjecia przeklamuja, warto byloby zobaczyc na tle calej sylwetki aby uniknac efektu rybiego oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krygo mam 17 cm w nadgarstku jak nie spuchnie
@cordi7 ogólnie mój PADI wydaje się mniejszy nawet na stole przy tej certinie ale to kwestia bezela.

Inna sprawa że zdjęcia ostro przekłamują rzeczywistość.

Przymierzałem jeszcze takiego Tissot i też wydawał mi się większy niż np Citizen nb1041 choć jest mniejszy od niegoc3dbe891a6bd6320b4e7262ba7bc2321.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ariel swietny jest, dobrze doradzilismy 😁

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Ile masz w nadgarstku?

16,5 cm dokładnie 

9 minut temu, cordi7 napisał(-a):

@Ariel swietny jest, dobrze doradzilismy 😁

 

Na doświadczonych forumowiczów zawsze można tutaj liczyć :) Tym bardziej dziękuje Ci bo ta Certina była Twoim typem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie jest za duży?@cordi7 jak przymierzałem ostatni to mówił że na mój jest za duży a mam ciut większy??3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

I nie jest za duży?@cordi7 jak przymierzałem ostatni to mówił że na mój jest za duży a mam ciut większy??3emoji848.pngemoji848.pngemoji848.png


Z tych zdjęć nie wydaje się za duży. Może kolega ma bardziej płaski nadgarstek? Albo miałeś foty z mocnym efektem rybiego oka :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

I nie jest za duży?@cordi7 jak przymierzałem ostatni to mówił że na mój jest za duży a mam ciut większy??3emoji848.pngemoji848.pngemoji848.png

Wszystko jest kwestia gustu. Z mojego doświadczenia wiem ze moje max to 42mm średnicy zegarka i tego nie przeskoczę. Póki co Certina leży bardzo wygodnie na moim nadgarstku mimo iż ma 41mm i i nawet nie śmiem twierdzić, iż jest za duży :)

Edytowane przez Ariel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten nowy model który ma wyjść niebawem w zieleni i teraz mam zagwozdke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś z Was tą Cytrynę w tytanie? Może sie podzielić wrażeniami?

 

Certina.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MieszkoMieszko jak porownuje twoje zdjecie:

 

d64c857bb41e40b5af8e365bff1e24a0.jpg&key

 

ze zdjeciem kolegi @Ariel:

 

E0CA49B1-5AF8-4D74-A6C1-4A165A2F5E44.jpeg

 

Moze kwestia kata (jedno jest idealnie frontalnie, drugie pod lekkim katem) ale na twoim nadgarstku wyglada na ciut za duzy, na zdjeciu Ariela - na granicy (jak dla mnie).

Jesli mierzyles i dobrze czules sie z tym zegarkiem to nie ma co sie zastanawiac, wazne jak TY sie czujesz a nie jak inni to widza - poki uszy nie wystaja poza nadgarstek jest ok :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oMieszkam tak poczynić. Najwyżej zamówię i przymierze na spokojnie a jak nie to odeśle ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.05.2021 o 10:08, 83czarny napisał(-a):

Posiada ktoś z Was tą Cytrynę w tytanie? Może sie podzielić wrażeniami?

 

Certina.jpg

Mialem 2. Poprzednia wersję w automacie i chrono w kwarcowe. Poza wagą stwierdzam tylko minusy materiału. Rysuje się a odnowienie to problematyczna sprawa. Osobiscie więcej nie kupię tytanu. 

Edytowane przez tombla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.05.2021 o 21:53, tombla napisał(-a):

Mialem 2. Poprzednia wersję w automacie i chrono w kwarcowe. Poza wagą stwierdzam tylko minusy materiału. Rysuje się a odnowienie to problematyczna sprawa. Osobiscie więcej nie kupię tytanu. 


Odnośnie rysowania się:

E939E71F-6D73-4437-8F2C-001CAC91FF4B.thumb.jpeg.136145ca9159fd70bfe1bd055497d1f9.jpeg

 

A co do odnawiania:

69C6A841-86D3-4F46-AA0D-5C6CE959F436.thumb.jpeg.e18ce5aee48494fff0cccac514c5dfd4.jpeg

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.