Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Rekomendowane odpowiedzi

Zielony. Wersja niebieska z czerwoną sekundą kusi. Ta dla mnie nijaka. A zielony rzadszy, zwraca uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden, te nowe DS Action są bezpłciowe, ale to MSZ. Starsze wersje, chociażby przez te czerwone dodatki są fajniejsze.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ci się podobał, że kupiłeś dwa kolory a teraz tak łatwo z mich rezygnujesz? 🙄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieską bym zostawił, choć po giełdzie widzę, że decyzja już zapadła 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem. Seiko PADI też sprzedałem i co i teraz żałuję... A z resztą ktoś mi wypominał już kiedyś że mam dwa takie same modele. Czy więcej nawet??

Ostatnio to już w ogóle jakoś to nie wiem czy to co mam to jest właśnie to czy coś innego bym szukał. I tak się miotam i miotam. Niby jest wszystko fajnie pięknie ale jednak jakiś niedosyt jest. A przecież mam już tylko 5 zegarków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za mało właśnie? 😆

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2021 o 09:46, MieszkoMieszko napisał(-a):

Może za bardzo przeżywam to że innych nie noszę?


Chyba się trochę miotasz. Kupujesz coś w dublecie, później ci przechodzi, sprzedajesz… ja bym na spokojnie pomyślał czego szukasz i zaczął się rozglądać. Musi być „zing” 😆 Jeśli to będzie jeden zegarek w cenie obecnych dwóch - trzech? Ok. Jeśli to będzie coś podobnego czy tańszego? Też ok. Jeśli masz problem, bo coś rzadko nosisz to może faktycznie zredukuj kolekcję do 2-3 droższych, mniejsza szansa, że coś będzie leżeć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmieniać, nawet w ciągu dnia kilak razy, przecież jest się w pracy, po pracy, jest bardziej na luzie i bardziej oficjalnie, okazji jest dużo, kila / kilkanaście zegarków to trzeba mieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczyniłem takiego oto kangura do mojej certiny. Dajcie znać co sądzicie?fadd4391a25a2730b7e9705c685b3738.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rozważam zakup Certiny C032.434.11.047.00. Ma ktoś ten model ? Jakie wrażenia ?

 

Edytowane przez Rallus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.07.2021 o 11:56, MieszkoMieszko napisał(-a):

Poczyniłem takiego oto kangura do mojej certiny. Dajcie znać co sądzicie?



Wyszło bardzo ładnie (robiłeś własnoręcznie?), kolorystyka świetna, ale szkoda "źwierza" na paski :(


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi szkoda aligatorów, krokodyli które hodowane i zabijane są tylko dla skór. Podobnie jak zwierzęta futerkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.