Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Rekomendowane odpowiedzi

 
Rozumiem, że kontrpropozycja w postaci tygodnia azjatyckiego w Lidlu nie przejdzie? 
Za taką propozycje poleciałbym z zupką chińską do Radomia na 2 tygodnie z teściową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Miszkolc napisał(-a):

Za taką propozycje poleciałbym z zupką chińską emoji3.png do Radomia na 2 tygodnie z teściowąemoji1751.png

:lol::lol::lol:


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jorguś77 napisał(-a):

Chyba jest ich więcej 

 

Świetny zestaw, a fota, jak z katalogu.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Jorguś77 napisał(-a):

Chyba jest ich więcej 

E192FD8B-DF1E-4D26-84F9-D7A1B421CE6D.jpeg

Świetny zestaw, coraz częściej chodzi mi po głowie powrót do jakiejś ciekawej wersji DS Action.

Ostatnia próba okazała się porażką, bo przyjechała "troszkę" porysowana ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem, a od pewnego czasu znowu zły troll w głowie każe się rozglądać za zegarkiem. Czy ktoś coś słyszał, jakieś plotki na temat driverów z ceramiką tylko mniejszych? Te 43 jednak za duże jak dla mnie. Gdyby nie to brał bym w ciemno bo mi się strasznie podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, andykrk napisał(-a):

Dawno tu nie zaglądałem, a od pewnego czasu znowu zły troll w głowie każe się rozglądać za zegarkiem. Czy ktoś coś słyszał, jakieś plotki na temat driverów z ceramiką tylko mniejszych? Te 43 jednak za duże jak dla mnie. Gdyby nie to brał bym w ciemno bo mi się strasznie podobają.

Są wersje 38mm, ale bez ceramiki wszystkie chyba.

Albo rybka, albo akwarium 😜


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tommly napisał(-a):

Są wersje 38mm, ale bez ceramiki wszystkie chyba.

Albo rybka, albo akwarium 😜

Te to znam oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Se poprzymierzałem dzisiaj ;)

Ale kurde, żeby nowe zegarki z wystawy miały tak porysowany AR, toż to skandal i kup człowieku taki "nowy" zegarek wysyłkowo 😣

Najbardziej zmasakrowana była ta pierwsza z czerwonymi dodatkami i na tą wersję pierwotnie byłem zdecydowany, na żywo rozczarowała mnie.

Potem opcją był "tajtan", a serce skradła mi podstawowa wersja z białymi indeksami i lumą.

Wersja z zieloną tarczą i bezelem też jest ciekawa (taka zgniła jest ta zieleń, nienachalna) niestety tej już nie obfociłem.

 

 

IMG_8445.jpg

IMG_8448.jpg

IMG_8449.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, tommly napisał(-a):

(...)

Potem opcją był "tajtan", a serce skradła mi podstawowa wersja z białymi indeksami i lumą.

Wersja z zieloną tarczą i bezelem też jest ciekawa (taka zgniła jest ta zieleń, nienachalna) niestety tej już nie obfociłem.

 

 

Mam podobnie, zielona i czarna mi się najbardziej podobają. Nawet mnie kusiło wziąć tą zieloną tydzień temu (były w bardzo dobrych cenach), ale to zegarek zbyt podobny do Hydroconquesta, a do niego już się przywiązałem. 

Szkoda, że tytanowej nie zrobili normalnie, tj. z takimi indeksami, jak w czarnej. Jakoś ta bondowa kolorystyka starej lumy jest dla mnie zbyt nachalna.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rozmiarowka jest od czapy w tych modelach. 38 mm to damski plus male nadgarstki, 43 to drwale albo stylistyka typowo tool watch-owa. Brakuje cos pomiedzy albo niech kolejna generacje giganta zmniejsza do 41-42 mm i skroca uszy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I są za grube, pierwsza generacja divera była idealna - waga i grubość, rozmiar to oczywiście kwestia indywidualna. Ale ta nowa to już jest porażka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jogi napisał(-a):

 

Mam podobnie, zielona i czarna mi się najbardziej podobają. Nawet mnie kusiło wziąć tą zieloną tydzień temu (były w bardzo dobrych cenach), ale to zegarek zbyt podobny do Hydroconquesta, a do niego już się przywiązałem. 

Szkoda, że tytanowej nie zrobili normalnie, tj. z takimi indeksami, jak w czarnej. Jakoś ta bondowa kolorystyka starej lumy jest dla mnie zbyt nachalna.

Dokładnie. Ta kolorystyka w tytanie nawet nie jest zbliżona do starej lumy, po prostu jest pomarańczowa, za bardzo oczoje.na.

Zieloną wczoraj widziałem gdzieś na necie za 3500, to i tak dobra cena w stosunku do Kruka, bo tam po rabacie trzeba wysupłać z portfela 4000 zł.

 

44 minuty temu, ras232 napisał(-a):

I są za grube, pierwsza generacja divera była idealna - waga i grubość, rozmiar to oczywiście kwestia indywidualna. Ale ta nowa to już jest porażka. 

Co do rozmiarów wcale nie jest tak źle, diver musi być duży i ciężki, tego też m.in. mi brakowało w wersji tytanowej. No ale ja przyzwyczajony jestem do ciężkich zegarków, po prostu lubię czuć je na nadgarstku.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.07.2022 o 17:50, Dnlaie napisał(-a):

IMG_20220728_154518.3.jpg

 

fajny jest ten czarny...mój niebieski niestety w serwisie wylądował na koniec gwarancji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Łukasz_M napisał(-a):

 

fajny jest ten czarny...mój niebieski niestety w serwisie wylądował na koniec gwarancji :(

Co wyskoczyło ??


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

Co wyskoczyło ??

Bardzo mu się spieszyć zaczęło...tak w porywach do 3 minut na dobę, im więcej na nadgarstku tym bardziej. Leżąc w szufladzie jest zdecydowanie lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze, że jeszcze na gwarancji to wyszło. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Poproszę kolegów o ocenę i poradę.

Mam zamiar kupić pierwszego Szwajcara. Nie wiem czy warto inwestować w nią .

Poproszę o opinię i ewentualnie max cenę na priv.

Dziękuję z góry za pomoc i opinie

 

Screenshot_2022-12-08-20-55-59-50_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg

Screenshot_2022-12-08-20-54-22-79_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg

Screenshot_2022-12-08-20-48-37-60_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg

Screenshot_2022-12-08-21-03-29-45_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg

Edytowane przez michsla1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mamy albo babci i do 100 zł to warto. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.12.2022 o 10:40, kornel91 napisał(-a):

No to dobrze, że jeszcze na gwarancji to wyszło. 

 

Tak, to niewątpliwie plus całej sytuacji. Gwarancja kończy się w marcu 23, natomiast tak czy inaczej czeka mnie dłuższe rozstanie z w sumie ulubionym zegarkiem.... :(

 

image.thumb.png.0440ca1b85241802b490e3965becaef7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Łukasz_M napisał(-a):

 

Tak, to niewątpliwie plus całej sytuacji. Gwarancja kończy się w marcu 23, natomiast tak czy inaczej czeka mnie dłuższe rozstanie z w sumie ulubionym zegarkiem.... :(

 

image.thumb.png.0440ca1b85241802b490e3965becaef7.png

No niestety mój Orient Star na regulacji w Holandii bo wysyłka do Sklepu Serious Watches trwał prawie 2 miesiące. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pochwalić, dzisiaj przywiózł kurier a jutro odsyłam. Nie działa stoper. A wręcz próba włączenia go zatrzymuje zegarek i cała radość w p...u 13477d3227851c2c167328f5e6a84c5c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Miszkolc napisał(-a):

Chciałem się pochwalić, dzisiaj przywiózł kurier a jutro odsyłam. Nie działa stoper. A wręcz próba włączenia go zatrzymuje zegarek i cała radość w p...u emoji22.png

Szkoda, że tak wyszło, wiem jak długo Ci chodził po głowie. Będziesz zamawiał inny egzemplarz?


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.