Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KamilZlg

Omega Seamaster 300M

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.

Ale trafiłeś. Ten zegarek to mój egzemplarz, który człowiek kupił ode mnie na handel.

Zapłacił mi za niego 6700 zł na tej aukcji, więc nieźle chce zarobić.

Natomiast sam zegarek mogę z czystym sumieniem polecić, no chyba, że przez ostatnie 2 miesiące coś mu się wydarzyło...

 

Wiem, że to co napiszę jest nie do końca w moim interesie, bo oddala Cię od zakupu mojej sztuki, ale tym serwisem to Cię trochę straszą. :)

W Co-axialu możesz pierwszy serwis zrobić spokojnie po 6 latach, więc jeśli kupisz 2-3 latka, to będziesz miał parę lat spokoju.

 

Pozdrawiam

Tomek

 

 

Witam

Nie uważam, że biję pianę.

Zegarek pojawił się na allegro dość szybko po kupieniu ode mnie i ze sporo wyższą ceną, więc chyba miałem prawo wyciągnąć taki wniosek?

Jeśli tak nie było, a sprzedajesz go wyłącznie dlatego, że Ci się nie spodobał, to przepraszam za nazwanie Cię handlarzem.

 

Ale absolutnie nie potwierdzam problemów z rozszerzeniem bransolety, przez cały okres używania nigdy nie odpięła się ani razu. 

Proszę o pokazanie faktury z serwisu, skoro tak twierdzisz, bo to poważne oskarżenie.

Tak naprawdę pierwszy raz rozpiąłem tą przedłużkę przed wysłaniem do Ciebie tylko po to, żeby zegarek zmieścił się na poduszkę, bo nie chciałem grzebać przy ogniwach bransolety, a mam mały nadgarstek.

Sprzedałem już tu na forum i na allegro kilkanaście zegarków w ciągu kilku lat i nikt nie miał do mnie żadnych zastrzeżeń. 

 

Pozdrawiam również

Tomek

"Nie uważam, że biję pianę"

...a ja uważam, że tak, bo przed chwilą wysłałeś mi sympatycznego maila (i mogło się na tym zakończyć), a na forum dalej bijesz pianę zamiast odpuścić.

 

"Zegarek pojawił się na allegro dość szybko po kupieniu ode mnie i ze sporo wyższą ceną, więc chyba miałem prawo wyciągnąć taki wniosek?"

...prawo miałeś - fakt (jak większość w tym kraju), ale wyciągnąłeś błędny. Poza tym nie znasz ceny transakcyjnej.

 

Jeśli tak nie było, a sprzedajesz go wyłącznie dlatego, że Ci się nie spodobał, to przepraszam za nazwanie Cię handlarzem.

..."nie spodobał"?....świadomie lub nie odwracasz kota ogonem i odnosisz się do słów których nie zawarłem ani w poście ani w żadnej innej formie. Omesia, która jeszcze chwilowo jest u mnie jest śliczna, dokładna i zdania nie zmieniam, ale pam 359 wygrał.

 Ale absolutnie nie potwierdzam problemów z rozszerzeniem bransolety, przez cały okres używania nigdy nie odpięła się ani razu. 

a ja potwierdzam i certyfikowany serwis Omegi też (ale to naprawdę nie jest big deal raczej detal, bo sam zegarek był i jest bez zarzutu); Tomku cut this crap miałem 5 Seamasterów w tym 3 nowe (i wiem jak powinno się zachowywać zapięcie na skafander oraz jak je poprawnie zapinać żeby się nie wyrobiło).

 

Proszę o pokazanie faktury z serwisu, skoro tak twierdzisz, bo to poważne oskarżenie.

dobrze, że nie żądam... hehe - rachunek (poz. 1 NAPRAWA BRANSOLETKI...ZAMEK BRANSOLETKI) załączam nowemu kupującemu (osoba z forum, zna wątek, tak że pewnie się wypowie w temacie).

 

Tak naprawdę pierwszy raz rozpiąłem tą przedłużkę przed wysłaniem do Ciebie tylko po to, żeby zegarek zmieścił się na poduszkę, bo nie chciałem grzebać przy ogniwach bransolety, a mam mały nadgarstek.

...jasne, a ja mam 5lat i na imię Karolinka.

 

Sprzedałem już tu na forum i na allegro kilkanaście zegarków w ciągu kilku lat i nikt nie miał do mnie żadnych zastrzeżeń.

Brawo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się więcej wypowiadał, temat uważam za zamknięty. Twoje słowo przeciwko mojemu, więc nic to nie da.

Mail był tak samo sympatyczny jak post na forum, napisałem w nim praktycznie to samo.

Jeśli uważasz inaczej, mogę go zacytować tu na forum.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszukiwania zakończone sukcesem. Wielkie dzięki dla Kolegów Isle of Man i cer_tom!

 

k0pq.jpg


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje i zazdraszczam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja jeszcze raz gratuluję. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję.

To całkiem ładny egzemplarz :)

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spasiba! Rzeczywiscie jest ładna (bezel czysty :) ).


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Gwoli uściślenia systematyki - cal 2500 to też ETA 2892, tyle, że z co-axialem. I faktycznie pierwsze lata produkcji były problematyczne.

Piekny zegarek. Będziesz zadowolony.

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy 40 a 45 minutą dopatrzysz się małej kropeczki... :)

 

Niech się nosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wasyl!

 

Cer_tom, Dokładne oględziny bedą w weekend przy dziennym świetle, ale jest naprawdę ok.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że jest OK, ale ja tam zawsze coś znajdę na zegarku.

A że przez lupę i ledwo, ledwo to inna sprawa...

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega Isle of Man jest przewrażliwiony na moim punkcie...

 

Żeby nie było, również uważam, że to piękny i znakomicie zachowany egzemplarz.

W dodatku niesamowicie dokładny, nawet jak na Cosc, o czym przekonasz się już niedługo.

Jeszcze raz gratuluję i uważam, że będziesz zachwycony.

A to co napisałem miało być z buźką, ale zapomniałem dodać...

 

A koledzę Xpovoc dziękuję za uświadomienie. 2892 jest świetnym mechanizmem, a jeśli Omega go mocno modyfikuję, to już rzeczywiście nie ma się czego wstydzić :)

Ja nie lubię tylko takiego zachowania jak opisujesz tu w wypadku Taga - zdobienie na rotorze i już mamy własny kaliber.

 

A mój 1120 rzeczywiście był dokładny, mieścił się w 4 sekundach na dobę.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1120 autoryzowany, w roku 2012

-750 konserwacja z częściami wymienionymi, wychwyt, koło sekundowe, etc.

- 350 Bransoleta odnowienie plus koperta odnowienie

razem 1100 zł ale z tego co czytałem to dosyć niska kwota u Zaleskich, drugi raz bym tam nie oddał zegarka !


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś w Lodzi w Tempus?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadałem jeszcze z Tempusem, ale wejdź na ich stronę, zadzwoń i sie dowiesz. To zegarmistrz, który zdaje sie pracował dla SG. Ostatnio robił mi full service Certiny DS-1 LE i wyszło kapitalnie.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2500, jeśli nie będzie zbyt wiele do roboty to koszt ok. 1500 zł w SGP.ale gdy np. Wymienią dodatkowo koronę i tubus co czasem ma miejsce to plus 250-300 zł.

SGP w wersjach A i B teraz nie pamiętam w każdym razie w tych co miały inną częstotl. wymienia bezpłatnie elementy i modyfikuje je do najnowszej wersji C czy D - nie pamiętam teraz,można to znaleźć w sieci.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strojny już się kiedyś ośmieszył swoim genialnym zegarkiem. Teraz dochodzą jeszcze te brednie, że nikt oprócz SG nie zrobi przeglądu w 2500. Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil jaka masz srednice nadgarstka? zastanawiam sie czy moje 18,5 nie jest zbyt duze, a jeszcze nie mierzylem go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17,5 cm


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 7220481

Podbijam, kto w Polsce / Warszawie wykonuje serwis cal. 2500 poza SGP

 

Oprócz Tempusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.