Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pazuzu

G-Shock GD-350

Rekomendowane odpowiedzi

już teraz wiem, że na jednym się nie skończy. kupie jakąś kostkę jeszcze ale tańszy model jakiś. na razie mniejsze mam dwie SLAVA które wiekowo mają już ponad 30 lat. jak dojdzie napiszę swoje spostrzeżenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne spostrzeżenia. Mam nadgarstek ok. 18cm i dla mnie gd-350 był niewygodny.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba w dużej mierze zależy od kształtu nadgarstka. W moim przypadku na 18,5cm nadgarstku nosi się całkiem wygodnie, chociaż przyznam, że kiedy dość ciasno zapnę pasek, skrzydełka po jakimś czasie zaczynają drażnić. Można je wprawdzie odkręcić, ale wtedy zegarek zachowuje się mniej stabilnie na nadgarstku. Przy niezbyt ciasno zapiętym pasku natomiast jest bardzo OK :)

 

EDYTA:

Na WUS był jeden forumowicz, który suchej nitki nie zostawił na GD-350, za wygodę noszenia właśnie, pomimo, że zdecydowanej większości użytkowników ten zegarek odpowiadał. Zapewne należysz do mniejszości, która posiada niekompatybilny z GD-350 nadgarstek ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni używam. Jest ok. Na ręce ok 17cm leży fajnie. Zapięte na 5 dziurę. Wyświetlacz chyba najlepszy z negatywów. Po jakim czasie wyłącza się automat podświetlenie? Można mieć pikanie godziny przy włączonej wibrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Po sześciu godzinach ("około" wg instrukcji).

2. Niestety, wybór wibracje/światło-dźwięk jest globalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni używam. Jest ok. Na ręce ok 17cm leży fajnie. Zapięte na 5 dziurę. Wyświetlacz chyba najlepszy z negatywów. Po jakim czasie wyłącza się automat podświetlenie? Można mieć pikanie godziny przy włączonej wibrze?

Najlepszy i najpiękniejszy negatyw moim zdaniem. Niesamowicie złoto mieni się w słońcu, zachowując przy tym swoją czytelność ;) 

 

Poza tym czy ma ktoś wersję z napisem ,,VIBTRATOR" zamiast ,,VIBE ALARM"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie macie odchyły czasowe miesięczne sekund? u mnie po 30 dniach wyszło 6sek. teraz po 10 dniach wyszło mi 1,3 sek. nie wiem od czego to zależy, że nierównomiernie odchyla czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaginanie czasoprzestrzeni to norma w mechanizmach kwarcowych Casio ;)

A tak serio, to najprawdopodobniej po części błąd pomiarowy, a po części temperatura, w jakiej przychodzi mu pracować.

 

Przy okazji tutaj też wrzucę. Mój stary "nowy" GD-350KH ;)

 

20200511_000739-800px.thumb.jpg.b24383587a8498e1c2ed5d1e56b5d9c5.jpg

 

20200511_000622-800px.thumb.jpg.fe0a8db8c2ff7e5e04f1dffcbe8bcff1.jpg

 

20200511_000434-800px.thumb.jpg.04d9cc52e466830c1317d598c46efac8.jpg

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.