Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KRWISTY

Glycine vs Oris vs LLD vs Glycine

Glycine vs Oris vs LLD vs Glycine  

89 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stawiam na Glycine Airman 1953 Vintage i na niego oddaję głos.  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już odkopano temat, to jestem za Lążinem, za świetne połączenie diverka z klasyczną elegancją :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wszystkie trzy świnki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, subiektywnie, tarcze 24 godzinne, nie do przyjęcia - ze względu na to co już pisano powyżej, czyli trudności odczytania czasu (patrz przyzwyczajenie). Pomimo, że budowa kopert wydaje się super.
Longin dla mnie zbyt smutny.
W związku z tym zostaje to , czego nie wyeliminowałem. 


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Oris, za to, że jest nietuzinkowy... Na pewno najbardziej oryginalny design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem głos na Glycine SST 12 Milano.

Wygrywa Longines, dziwne, MZ przereklamowany :P


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat odkopany a co kolega kupił ?? A ja przymierzałem LLD z datą i mnie nie powalił. Zwykła Eta w ciekawym opakowaniu ale nawet po rabatach za ponad 5 k a może lepiej. Wiem, że może się narażę bo jest kilka LLD na forum. No ale jak to się mówi ilu ludzi tyle opinii. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mierzyłem ostatnio LLD - bez szczególnych rewelacji. Orisa nie miałem na ręce, podoba mi się na zdjęciach, ale Glycinę tak i potwierdzam, teraz w porównaniu LLD i Glyciny na nadgarstku... Wygrywa Glycine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat odkopany a co kolega kupił ?? A ja przymierzałem LLD z datą i mnie nie powalił. Zwykła Eta w ciekawym opakowaniu ale nawet po rabatach za ponad 5 k a może lepiej. Wiem, że może się narażę bo jest kilka LLD na forum. No ale jak to się mówi ilu ludzi tyle opinii. 

 

Kornel też tak miałem kiedy przymierzałem LLD zawsze coś mi nie grało zwłaszcza data:) :)....Generalnie tak jak pisałem w ankiecie interesował mnie LLD no date niestety był tak krótko produkowany że nie dało rady wcześniej kupić. .....Jednak moje spostrzeżenia są takie że LLD robi dopiero całą robotę po zapoznaniu się z nim na łapce i już wiem napewno że nie jest nudny...ale fakt w salonach zwłaszcza przy sztucznym świetle czasam sprawia wrażenie po prostu zwyczajnego jak wiele zegarków więc rozumiem wszystkie opinie że ten zegarek słabo wypadł..

Odpowiadając co kolega kupił?...Kolega miał szczęscie i załapał się na LLD no date w stanie jak z salonu:)

post-33440-0-88345400-1399835925_thumb.jpg

 

Niedługo także dojedzie jeszcze jeden zegarek z tej ankiety który nie daje mi spokoju:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do zobaczenia airmana vintage w w ankiecie -  LLD był faworytem, ale w porównaniu z airmanem to nudny zegarek jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.