Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mr_hanky

Atlantic Milano-do renowacji czy do czyszczenia?

Rekomendowane odpowiedzi

Długo czekałem u Baum - słyszałem ze sa odległe terminy

 

 

Ja na wymienione zabiegi czekałem 3 tygodnie- szczerze mówiąc na takie czyszczenie tarczy mógłbym czekać i dwa razy dłużej. Zrobili dokładnie to o co mi chodziło.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarczę bardzo ładnie wyczyścili, wskazówki też wypełnili fajnie, jak dodać do tego normalne czyszczenie i smarowanie, to cena moim zdaniem bardzo dobra. Trzeba się u nich stawiać osobiście, czy biorą pocztą? Bo poważnie się zastanowię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarczę bardzo ładnie wyczyścili, wskazówki też wypełnili fajnie, jak dodać do tego normalne czyszczenie i smarowanie, to cena moim zdaniem bardzo dobra. Trzeba się u nich stawiać osobiście, czy biorą pocztą? Bo poważnie się zastanowię.

 

Szczerze mówiąc to nie wiem. Trzeba by było spróbować się dodzwonić i zapytać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak coś mi wpadnie w łapki, to pewnie się do nich odezwę. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Panowie, kolega ma starego Milano i prosił mnie o poradę. Nie znam się na renowacji, więc proszę Was o pomoc. Czy tarczę da się wyczyścić i czy można fajnie pochromować kopertę?

qLr5vMg.jpg

KlHD7Nv.jpg

PLJ3zqe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo mnie tutaj sto lat, wiec moja pierwsza odpowiedz (standardowo) brzmi:

Tarcza wyglada bardzo fajnie, dobrze sie postarzal i ja bym jej nie ruszal.

Co do koperty, to od spodu widac ubytki chromh, ale od frontu to nie widze dokladnie, za duzo refleksow.

Jesli tylko od spodu zjechana, to bym zostawil jak jest;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

dacik - dzięki za opinię.

Kolega zdecydował się na chromowanie koperty. Mieszka w Łodzi. Polećcie proszę jakiś dobry zakład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Wrzucam zdjęcia zegarka Atlantic Milano (należącego kiedyś do mojej babci) o którym wyżej pisał Norbert (norbie). W dniu dzisiejszym odebrałem go po chromowaniu koperty, wymianie szybki, paska i czyszczeniu mechanizmu (wszystkie koszta 346 zł). Pani, która przyjmowała zegarek do renowacji sama zaproponowała mi, żebym zrezygnował z renowacji koperty. Jestem więcej niż zadowolony z renowacji. Zegarek obecnie wygląda tak :

 

91e505dba7a9b49c.jpg

 

20a1343ca5019c17.jpg

 

1242b561a3f3f1fe.jpg

 

e0dbe4d196238335.jpg

 

870d4430aba9fe82.jpg

 

Pozdrawiam

furraan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

furraan - super efekt, można wiedzieć gdzie wykonano wszystkie prace? Czy poza chromowaniem koperty, wymianą szybki, paska i czyszczeniem mechanizmu coś jeszcze było robione?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic innego nie było robione. Renowację wykonał : Seiko Serwis 90-416 Łódź 6 Sierpnia 18 tel. 0426335249. Jestem na tyle zadowolony, że postanowiłem Atlantica nosić na co dzień, pomimo tego, że do tej pory nie byłem (i chyba nadal nie jestem  ;)  ) jakimś szczególnie wielkim fanem zegarków. To chyba dobra reklama dla zegarmistrza, bo do tej pory miał dla mnie głównie emocjonalną wartość - renowacja jednak sprawiła, że zaczął mi się też zwyczajnie bardziej podobać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.