Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
matma66

Alfa nasze naj.......

Recommended Posts

Witam. Na początek.                                                                                                                                                  post-30180-0-58342700-1389439251_thumb.jpgpost-30180-0-95278200-1389439295_thumb.jpg                                                                                                                                                             

Edited by matma66

Piękna ,ja wrzucę dopiero po pracy ok.18.00.

Też mam dac Alfę ,czy najładniejszy?

Piękna ,ja wrzucę dopiero po pracy ok.18.00.

Też mam dac Alfę ,czy najładniejszy?

Tu może swoją naj...Alfę, a dalej w kolejności w następnym temacie Arras itd, chyba że masz lepszy pomysł.

Tu może swoją naj...Alfę, a dalej w kolejności w następnym temacie Arras itd, chyba że masz lepszy pomysł.

Nie mnóżmy wątków może. Proponowałbym ten złączyć z tym poprzednim.

Edited by mazok

Nie mnóżmy wątków może. Proponowałbym ten złączyć z tym poprzednim.

A gdzie Twoja Alfa?

Po mojemu jak wszystko wrzucimy w jeden wątek to wyjdzie bałagan podobny do tego jak w ,,moja mini kolekcja,, a tak powstanie coś na wzór katalogu fotograficznego. Bez szukania każdy będzie sobie mógł obejrzeć np; Błonexy czy Dukaty to ma jak na dłoni. Może poczekamy co powie Kolega Krzsiek_W ?

Po mojemu jak wszystko wrzucimy w jeden wątek to wyjdzie bałagan podobny do tego jak w ,,moja mini kolekcja,, a tak powstanie coś na wzór katalogu fotograficznego. Bez szukania każdy będzie sobie mógł obejrzeć np; Błonexy czy Dukaty to ma jak na dłoni. Może poczekamy co powie Kolega Krzsiek_W ?

Fajny pomysł, przekonałeś mnie - a teraz zrób zdjęcia porządne, bo to co dałeś to jakiś dramat jest. Ja bym się wstydził coś takiego opublikować.

EDYTA: nowe zdjęcia - od razu lepiej, widać nawet fakturę tarczy. Fajny stan zachowania, gratuluje.

Edited by mazok

Mój niestety robiony na szybko komórą ,następne będą lepsze.

post-56002-0-21773500-1389374361_thumb.jpg

post-56002-0-88706300-1389374492_thumb.jpg

Wiesz ,jeśli mamy tu przyciągnąc ludzi ,żeby ich zainteresowac i wciągnąc w Błoniaki ,to musimy robic  lepsze zdjęcia.

Następny post czyli Arras zacznij od nazwy ,żeby było bardziej czytelnie ,i dajmy sobie i innym więcej czasu.Chyba ,że wrzucasz swoje a inni się powoli podpinają.

Pomysł z zebraniem zdjęc ,naszych i tych co się dołączą bardzo fajny ,powstanie może forumowy katalog ,taki jak u KRZYŚKA .W , na Republice.

A może jeszcze ktoś coś ciekawego podpowie?

Wiesz ,jeśli mamy tu przyciągnąc ludzi ,żeby ich zainteresowac i wciągnąc w Błoniaki ,to musimy robic  lepsze zdjęcia.

Następny post czyli Arras zacznij od nazwy ,żeby było bardziej czytelnie ,i dajmy sobie i innym więcej czasu.Chyba ,że wrzucasz swoje a inni się powoli podpinają.

Pomysł z zebraniem zdjęc ,naszych i tych co się dołączą bardzo fajny ,powstanie może forumowy katalog ,taki jak u KRZYŚKA .W , na Republice.

A może jeszcze ktoś coś ciekawego podpowie?

Ok. Jutro postaram się poprawić fotki, mam nowy aparat ciężko go ,,opanować,,

Arrasy wrzucamy pojedyńczo , czy dwa na raz?

Jak masz dwa modele to pojedyńczo. A tytuł może po prostu Arras ,czy Arras nasze naj.....?

Fajny pomysł, przekonałeś mnie - a teraz zrób zdjęcia porządne, bo to co dałeś to jakiś dramat jest. Ja bym się wstydził coś takiego opublikować.

Lepiej na chwilę obecną nie dam rady. Kwestia treningu. Następne będą lepsze. ;)

Tarcza chyba najładniejsza jaką widziałem - fajny pasek - mostek przeszczepiony nie pasuje po obwodzie do reszty

No to jutro ruszamy.

Obserwuje te tematy z Polskimi bo bardzo mnie interesują i coś się nie możecie zorganizować - jutro wklejamy więc wchodze a tu przez kolejne dni nic puchy!!

Tarcza chyba najładniejsza jaką widziałem - fajny pasek - mostek przeszczepiony nie pasuje po obwodzie do reszty

Obserwuje te tematy z Polskimi bo bardzo mnie interesują i coś się nie możecie zorganizować - jutro wklejamy więc wchodze a tu przez kolejne dni nic puchy!!

No jak to ?

Jest już Alfa,Arras,Atlas i Błonie.

Teraz Blonex , tego jest sporo ,ale od niedzieli wrzucamy!

mostek przeszczepiony nie pasuje po obwodzie do reszty

Nie mogę wykluczyć, że przeszczepiony, ale mechanizm ma też nieopisane koło naciągowe, a przy tym obwód mostka z logo fabryki pasuje do obwodu półmostka balansu. To raczej mostek przy kołach ma ciut szerszy frez. Dlaczego - nie wiem.

Podobnie ma też widoczna w tym wątku Alfa pirx65 i kilka innych, które widziałem, mimo, że mostek był z logo 1MFZ.

np.

1_2_zps3f912c0c.jpeg

Edited by Wintergreen

Koło jest nieopisane mostek z logo ale nie pasuje rant (frez) nie pasuje też wysoki numer seryjny - co do innych zegarków prezentowanych trzeba pamietac że kiedys te zegarki były uzywane przez co pewne się psuły i były naprawiane - a zegarmistrz wiadomo jemu musi działać wiec z tego do tego a z tamtego do innego - zegarek sprawny a klient zadowolony - 99% dzisiejszych starych zegarków to nie sa oryginały ale składaki z oryginalnych częśći