Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
matma66

Alfa nasze naj.......

Rekomendowane odpowiedzi

                          Witam. Na początek.                                                                                                                                                  post-30180-0-58342700-1389439251_thumb.jpgpost-30180-0-95278200-1389439295_thumb.jpg                                                                                                                                                             

Edytowane przez matma66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna ,ja wrzucę dopiero po pracy ok.18.00.

Też mam dac Alfę ,czy najładniejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna ,ja wrzucę dopiero po pracy ok.18.00.

Też mam dac Alfę ,czy najładniejszy?

Tu może swoją naj...Alfę, a dalej w kolejności w następnym temacie Arras itd, chyba że masz lepszy pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu może swoją naj...Alfę, a dalej w kolejności w następnym temacie Arras itd, chyba że masz lepszy pomysł.

 

Nie mnóżmy wątków może. Proponowałbym ten złączyć z tym poprzednim.

Edytowane przez mazok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mnóżmy wątków może. Proponowałbym ten złączyć z tym poprzednim.

A gdzie Twoja Alfa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu jak wszystko wrzucimy w jeden wątek to wyjdzie bałagan podobny do tego jak w ,,moja mini kolekcja,, a tak powstanie coś na wzór katalogu fotograficznego. Bez szukania każdy będzie sobie mógł obejrzeć np; Błonexy czy Dukaty to ma jak na dłoni. Może poczekamy co powie Kolega Krzsiek_W ?

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny egzemplarz :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu jak wszystko wrzucimy w jeden wątek to wyjdzie bałagan podobny do tego jak w ,,moja mini kolekcja,, a tak powstanie coś na wzór katalogu fotograficznego. Bez szukania każdy będzie sobie mógł obejrzeć np; Błonexy czy Dukaty to ma jak na dłoni. Może poczekamy co powie Kolega Krzsiek_W ?

 

Fajny pomysł, przekonałeś mnie - a teraz zrób zdjęcia porządne, bo to co dałeś to jakiś dramat jest. Ja bym się wstydził coś takiego opublikować.

 

EDYTA: nowe zdjęcia - od razu lepiej, widać nawet fakturę tarczy. Fajny stan zachowania, gratuluje.

Edytowane przez mazok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój niestety robiony na szybko komórą ,następne będą lepsze.

 

 

 

post-56002-0-21773500-1389374361_thumb.jpg

post-56002-0-88706300-1389374492_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ,jeśli mamy tu przyciągnąc ludzi ,żeby ich zainteresowac i wciągnąc w Błoniaki ,to musimy robic  lepsze zdjęcia.

Następny post czyli Arras zacznij od nazwy ,żeby było bardziej czytelnie ,i dajmy sobie i innym więcej czasu.Chyba ,że wrzucasz swoje a inni się powoli podpinają.

Pomysł z zebraniem zdjęc ,naszych i tych co się dołączą bardzo fajny ,powstanie może forumowy katalog ,taki jak u KRZYŚKA .W , na Republice.

A może jeszcze ktoś coś ciekawego podpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ,jeśli mamy tu przyciągnąc ludzi ,żeby ich zainteresowac i wciągnąc w Błoniaki ,to musimy robic  lepsze zdjęcia.

Następny post czyli Arras zacznij od nazwy ,żeby było bardziej czytelnie ,i dajmy sobie i innym więcej czasu.Chyba ,że wrzucasz swoje a inni się powoli podpinają.

Pomysł z zebraniem zdjęc ,naszych i tych co się dołączą bardzo fajny ,powstanie może forumowy katalog ,taki jak u KRZYŚKA .W , na Republice.

A może jeszcze ktoś coś ciekawego podpowie?

Ok. Jutro postaram się poprawić fotki, mam nowy aparat ciężko go ,,opanować,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arrasy wrzucamy pojedyńczo , czy dwa na raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arrasy wrzucamy pojedyńczo , czy dwa na raz?

Jak masz dwa modele to pojedyńczo. A tytuł może po prostu Arras ,czy Arras nasze naj.....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, przekonałeś mnie - a teraz zrób zdjęcia porządne, bo to co dałeś to jakiś dramat jest. Ja bym się wstydził coś takiego opublikować.

Lepiej na chwilę obecną nie dam rady. Kwestia treningu. Następne będą lepsze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza chyba najładniejsza jaką widziałem - fajny pasek - mostek przeszczepiony nie pasuje po obwodzie do reszty

 

No to jutro ruszamy.

Obserwuje te tematy z Polskimi bo bardzo mnie interesują i coś się nie możecie zorganizować - jutro wklejamy więc wchodze a tu przez kolejne dni nic puchy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza chyba najładniejsza jaką widziałem - fajny pasek - mostek przeszczepiony nie pasuje po obwodzie do reszty

 

Obserwuje te tematy z Polskimi bo bardzo mnie interesują i coś się nie możecie zorganizować - jutro wklejamy więc wchodze a tu przez kolejne dni nic puchy!!

No jak to ?

Jest już Alfa,Arras,Atlas i Błonie.

Teraz Blonex , tego jest sporo ,ale od niedzieli wrzucamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wintergreen

jesteś mistrzem świata.

Pasek stworzony do tego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mostek przeszczepiony nie pasuje po obwodzie do reszty

 

Nie mogę wykluczyć, że przeszczepiony, ale mechanizm ma też nieopisane koło naciągowe, a przy tym obwód mostka z logo fabryki pasuje do obwodu półmostka balansu. To raczej mostek przy kołach ma ciut szerszy frez. Dlaczego - nie wiem.

Podobnie ma też widoczna w tym wątku Alfa pirx65 i kilka innych, które widziałem, mimo, że mostek był z logo 1MFZ.

np.

1_2_zps3f912c0c.jpeg

Edytowane przez Wintergreen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło jest nieopisane mostek z logo ale nie pasuje rant (frez) nie pasuje też wysoki numer seryjny - co do innych zegarków prezentowanych trzeba pamietac że kiedys te zegarki były uzywane przez co pewne się psuły i były naprawiane - a zegarmistrz wiadomo jemu musi działać wiec z tego do tego a z tamtego do innego - zegarek sprawny a klient zadowolony - 99% dzisiejszych starych zegarków to nie sa oryginały ale składaki z oryginalnych częśći

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.