Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nav

Black Bay czy 300m?

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam Bondowskie Omegi ... ale mając taki dylemat jak Ty ,  brał bym Black Bay!


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może z tych dwóch trzeci tj. Tudor Pelagos ? Jest data, jest bransoleta i wiele innych cech...

Ja osobiście b.mocno się nad nim zastanawiam i to kosztem Seiko MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Bay jest moim zdaniem dużo ciekawszy wizualnie niż Pelagos- ten po prostu mi się nie podoba.

 

Zastanowię się, jak już coś nabędę to się pochwalę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiło mnie stwierdzenie, że tarcza tudora wygląda blado w porównaniu z mkII. Mógłbyś rozwinąć myśl Krystian ?

Nie ma za bardzo co rozwijać. Dla mnie tarcza Tudora to wizualna porażka, a w Kingstonie na odwrót.

Oczywiście to wszystko kwestia gustu i ktoś może mieć inne zdanie.

Porównywałem oba zegarki face to face i Tudor to dla mnie największe rozczarowanie mimo fajnego wykonania koperty, bransolety i wskazówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś może wie ile kosztuje oryginalny skórzany pasek i zapinka z BB?


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje mieszkac w miejscu gdzie salon omegi jest 100 metrow od salonu rolexa. Przymierzylem sobie oba zegarki i Black Bay nie przypadl mi do gustu. Wydaje sie wiekszy ze wzgledu na stalowy bezel no i brakuje mu daty. Tez mi sie wydaje ze jak sie placi za zegarek tyle kasy to certyfikat chronometru powinien byc :). Osobiscie wybralbym omege


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Jestem tu zupelnie nowy, ale temat mnie dreczyl. Niedawno kupilem 300m ale ciagle myslalem o Black Bay, na reklamach wyglada niesamowicie! Dzisiaj zalozylem go na reke i juz wiem ze jednak zostane przy diverze. Tudor jest bardzo fajny ale nie pasuje mi chromowana korerta i przepraszam za niestosowne porownanie ale sprawia wrazenie taniego. Jest piekny ale Omega wygrywa. Tudor ma jednak zalete: to marka w Polsce prawie nie obecna, wiec moze kiedys sie jednak zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Tudor naprawdę jest chromowany…?


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba koledze coś się pomyliło ;)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor jest bardzo fajny ale nie pasuje mi chromowana korerta i przepraszam za niestosowne porownanie ale sprawia wrazenie taniego

Chromowana koperta? Jesteś pewien, że Tudora przymierzałeś, a nie jakąś podróbę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Bay, ale ten z niebieskim bezelem i czarną tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB na bransolecie bez gadania.

 

300m jest oklepana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.