Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zabekmj23

Atlantic Worldmaster 1888 Lusso Automatic vs ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zdecydowałem się założyć swój temat bo liczę na wasza pomoc w sprawie nowego zegarka  :)

Właściwie od kilku dni przeglądam rożne oferty zegarków i chyba zdecyduje się na tytułowego Atlantica z tej oferty:

http://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/11323_Atlantic_Worldmaster_1888_Lusso_Automatic_Chrono_Valjoux_528504141S

 

Jakieś uwagi co do sklepu ktoś już coś tam kupował??

Udało się zbić cenę do 5.5 tys czy to już oferta do zaakceptowania czy jeszcze próbować coś targować?

A może w zbliżonej cenie mogę kupić coś innego ,lepszego myślałem o ML http://www.chrono24.pl/mauricelacroix/les-classiques-chronographe-limited-edition-neu-ink-mwst-bp--id1854181.htm?picnum=0&tab=details&utm_expid=860243-6.WPmGJSY3THOZz7RiNwJeqg.0 z Niemiec ale trochę boje się zakupów z zagranicy.

 

Liczę ze pomożecie nowemu użytkownikowi forum wybrać najlepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ta sama firma przecież, ten sam producent.

7750 to chronograf, 2893-2 to mechanizm, który ma funkcję drugiej strefy czasowej.

Jakość wykonania obu taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ta sama firma przecież, ten sam producent.

7750 to chronograf, 2893-2 to mechanizm, który ma funkcję drugiej strefy czasowej.

Jakość wykonania obu taka sama.

Okej dzięki za odpowiedz ;) właśnie się waham miedzy tym atl. a airmanem.

Zegarek ma być na codzień i pasować i do jeansów i do spodenek w lecie ;)

Do garnituru mam innego atl. ale i jego pewnie trzeba bedzie wymienić na coś z wyższej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po wczorajszej wizycie i oglądnięciu tego Airmana

 

Airman-Base-22-Mystery.jpg

 

okazało się ze jednak jest za mały i muszę celować w coś 44-46mm

i przymierzyłem ten modelik

a67392412bb13984b0140fa9e09b8409.jpg

 

który naprawdę zrobił na mnie wrażenie ale dopiero po chwili (oglądałem niebieski a zdecyduje sie pewnie na czarny) moze ten typ tak ma ;)

Ale tu pojawił się problem bo  w zbliżonej cenie jest ta oto limita również 46mm ktorej niestety nie ma na stanie i jest do zamowienia wiec nie mogłem przymierzyc.

118f2a1f26586f1b3368e0b11ecb70b5.jpg

 

I teraz proszę o poradę który wybrać  czy airmena którego mierzyłem czy może ta limitki w sumie wymiary podobne wiec może będzie dobrze leżeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.