Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Brzmi jak tytuł metalowej płyty z la 80tych😀
 3. ehh tacy dumni z fabryk w Tajwanie, że naklejkę dali na główce ramy? Na Fuelu nie miałem takiej naklejki, na Domane była ale na podsiodłówce tuż nad suportem więc w sumie mało widoczna
 4. Miniaturowe dzieła sztuki użytkowej. Sama funkcja zegara schodziła zapewne niejednokrotnie na drugi plan. Chodziki były czasami zbyt ciężkie, by je codziennie przesuwać do podkręcania. Serdecznie pozdrawiam.Marek P.s. W przypadku mojej Ariadny na panterze wymieniłem anonimowy werk z papierową tarczą na firmy GF z blaszaną , gdyż z taką tarczą zapamiętałem ten zegar, jako nastolatek. W przypadku zastanego nie było gwarancji, że mechanizm jest oryginalny. Gdy piszę te słowa , na jednym z portali aukcyjnych jest lub zakończyła się licytacja takiego chodzika. Wystawca napisał, że jest z 1923 r., firmy Kienzle. Co dla mnie istotne, tarcza jest metalowa.
 5. Dzieki..Wszystko jest super jestem bardzo zadowolony ze mi się nie udało zrobić przelewu na zegarek który był pierwszy w planach. Bo ten mi się nagle pojawił.Mam tylko takie małe pytanie odnośnie zapięcia.Ta mikroregulacja ma tak lekko chodzić bo np.jak zakładem zegarek czy zdejmuję to mi się odepnie .
 6. Słuszną linię ma nasza władza. Radom jest nie do poznania.
 7. Citizen NY0087-13 - SPRZEDAŻ
 8. Bardzo fajna inicjatywa
 9. Warunki ustawione jak w najlepszych przetargach na zakup aut dla administracji rządowej ;-) Nasuwa się od razu Rolex DJ36, ale ja będę bardziej oryginalny i zaproponuje to:
 10. 30 lat temu miałem takie same dekatyzowane marmurki, koszulę i fryz😁. Łezka nostalgii🤓
 11. Bardzo dziękuję za zainteresowanie i podjęcie tematu. Z tego co czytałem i oglądałem to raczej Spinnaker ma mały problem z luźnym bezelkiem a nie DH, no i DH chyba faktycznie wizualnie przebija Spinnakera (i to podobieństwo do Exactusa ). No właśnie na bransolecie mi nie zależy, a nawet wolę jej uniknąć (jakoś kajdan źle mi się kojarzy ). A co do wątku to go odnalazłem i dokładnie przejrzałem, faktycznie jest tam kilka interesujących propozycji, zwłaszcza Nodus i ten NTH trącący troszkę Eterną Kontiki . Coraz bardziej skłaniam się do wybrania Dana, gdyby tylko miał trochę inną kolorystykę (obecnie dostępny jest tylko ten w odcieniach szarości). A o co chodził z tym płaceniem?? Chętnie się dowiem jak ewentualnie uniknąć dodatkowych kosztów.
 12. Pól tony to będzie raptem dwóch murzynów w USA.
 13. JLC Polaris - tylko że 41 mm
 14. MISTYK

  moje tarcze R.K-Mistyk

  tarcza po samodzielnej naprawie ze złomka
 15. Tak, postanowiłem nie epatować. Kto wie, może to coś innego niż Soot70 od Kellysa? 😉
 16. Eeee tam zaraz Templariusz - to zwykły krzyżak jest i do tego ma tarczę podróbkę :) A tak poważnie to świetne hobby. Najbardziej podoba mi się ta w "rolexie" ale innym też niczego nie brakuje.
 17. GTB

  żarty żartami...

  Widocznie zacofany jestem - pierwszy raz dziś się z tym spotkałem . Może jest takich ja więcej i ich to rozbawi jak mnie.
 18. Edit - poprawiłem pierwotną wiadomość. Nie chcę rzymianki
 19. Lekko korzenne, bardzo na wieczór przyjemne [emoji14][emoji16] Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
 20. Obecna referencja to najlepszy Sub w historii , nie ma żadnych wątpliwości . Nie jest jednak tak atrakcyjny i pełen wdzięku jak poprzednie referencje.
 1. Load more activity

Czas na forum odmierza

Magazyn Zegarki Club



×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.