Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Borek0073

Seiko SNDD71P1 - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Borek0073, dnia 17 Kwie 2014 - 11:30, napisał:Borek0073, dnia 17 Kwie 2014 - 11:30, napisał:

 

przymierzam się do zakupu pierwszego zegarka.

Chcę kupić coś porządnego na długie lata.

Czy ten zegarek wart jest swojej ceny?  

 

Witam,

pierwszy zegarek :) , na długie lata - warto dłużej pomyśleć ...

Jeśli wybierasz z paskiem to raz na rok/dwa będziesz musiał pasek zmienić. Jeśli na oryginalny to po paru zmianach wydasz na to tyle ile na zegarek.

Kolorystyka jest ciekawa, ale ... na dłuższą metę może się znudzić.

Może zobacz np. taki http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,11982,9717-0-0-SNDD63P1.html

IMO, lepiej kupić w Polsce u sprawdzonego sprzedawcy, będzie pewniej i łatwiej o serwis.

Pzdr.

 

edycja: a jeśli koniecznie z niebieskim akcentem :)  to może taki:

 

SNDF39P1_1m.jpg


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lata to powinien być zegarek z szafirowym szkiełkiem. np seiko z mojego podpisu. 

 

Miałem Longinesa kwarcyka, używałem go przez 6 lat ciągle. Luneta, bransoleta i wszystkie metalowe elementy zebrały wiele rys, za to szafirowe szkiełko pozostało dokładnie takie jak w dniu kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek K

Zdecydowałem się jednak na zegarek z paskiem, bo z tego co wiem jest wygodniejszy i bardziej elegancki. 

A kupuję na amazonie z racji tego, że mam tam do wykorzystania bony.

 

qniczynka

Trochę poczytałem i znalazłem wiele opinii, że hardlex od Seiko jest wystarczająco wytrzymały i nie pęka tak jak szkiełko szafirowe przy mocnych uderzeniach

 

pawelb29

Zauważ, że już wybrałem i tylko chcę się upewnić, czy nie przepłacam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przymierzam się do zakupu pierwszego zegarka. Chcę kupić coś porządnego na długie lata. Bardzo spodobał mi się ten model Seiko: http://www.amazon.de/gp/product/B009DFSXBQ/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF.

Czy ten zegarek wart jest swojej ceny?   :)

Napisałeś ze sie przymierzasz do zakupu a nie ze kupiłeś.

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Borek0073, dnia 18 Kwie 2014 - 13:33, napisał:

 

Zdecydowałem się jednak na zegarek z paskiem, bo z tego co wiem jest wygodniejszy i bardziej elegancki. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

A kupuję na amazonie z racji tego, że mam tam do wykorzystania bony.

 

 

Witam,

de gustibus ... wolisz pasek > OK :) , warto pamiętać, że nie jest to jednak rozwiązanie doskonałe. Z wygodą i elegancją bym trochę polemizował: zamoczony już nie jest taki OK, IMO pasek bardziej pasuje do zegarka garniturowego, a nie sportowego. Na co dzień wybrałbym jednak bransoletę.

---------------------------------

Czy gwarancja będzie ważna w Polsce ?

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pawelb29

No to przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź, którą zacytowałeś i zastanów się czy Twoja odpowiedź w jakikolwiek sposób mi pomogła? Wybacz, ale nie jestem upośledzony i wiem, gdzie mogę przejrzeć ofertę. Prosiłem o opinię na temat konkretnego zegarka.

 

Jacek K.

Nie spieszy mi się z kupnem, więc jeszcze porządnie się zastanowię nad paskiem.

Co do gwarancji to z tego co wiem, Seiko w Polsce nie uznaje gwarancji zegarków kupionych poza krajem, więc w razie czego zostaje odsyłanie do amazona, ale miałem nadzieję, że awarie zegarków tej firmy są na tyle rzadkie, że mogę mieć nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie z mojego linka mógłbyś sie dowiedzieć ze przepłacasz za zegarek z tej serii.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.