Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

niebieski19

casio gw3000BB-1A g-shock

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od dawna przeglądam oferty, szczególnie allegro. Szukałem fajnego zegarka, kiedyś armani, ale przeglądając to forum zmieniłem opinię i wolałbym coś bardziej "prawdziwego". Mój wybór padł na casio lub tissot. Na tissoty (t-race) niestety szkoda mi w tym wieku pieniędzy, ale G-SHOCKi można wyłapać w fajnej cenie, zazwyczaj importowane. Wracając wczoraj ze szkoły widziałem bilboard sklepu vip-republic, reklamowali m.in. tę markę. Przez kilka dni mają fajną promocję, trzeba poczekać tylko na paczkę z usa 3-4 tygodnie podobno, ale mi się nie śpieszy. Na moje zapytanie całkiem szybko dodali zdjęcia wybranego przeze mnie modelu:

 

https://www.vip-republic.pl/pl/zegarki/casio-g-shock-gw3000bb-1a/

 

W związku z tym mam pytanie do specjalistów, waszym zdaniem: hit czy kit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia przedstawiają autentyczny zegarek.

Pytanie co dostaniesz w rzeczywistości, bo to różnie bywa. Sklepu nie znam.

Cena w porównaniu z najtańszymi na Allegro bardzo atrakcyjna. Ani słowa o gwarancji...

Niby istniejąca, zarejestrowana firma, więc nie powinno być problemu. 30 dni na zwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia z neta, pousuwali nawet znaki wodne forum z którego wzięli te zdjęcia

 

polubienia na facebooku kupione, komentarze także

 

reklam w TV nigdzie nie widziałem, a niby są..

 

cena nierealna, chyba, że są zwolnieni z VATu i będą mieć setki zamówień.. 

 

może ktoś zaryzykuje :)

 

http://forum.allekicz.pl/odziez-meska-f73/prosba-o-weryfikacje-sklepu-t8250.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Kolego drogi. Jak nie boisz się kantu, kup od importera, lub resellera (gwarancja ZIBI) i śpij spokojnie.

 

Jak w zakładce KONTAKT nie widzę danych firmy a "formularz kontaktowy" to mam odruch cofania się i wciskania +BACK w przeglądarce.

 

A ta cała RZETELNA FIRMA to jeden wielki żart.

 

Chłopie, nie ryzykuj swoich pieniażków i nie daj sie obrabiać cwaniakom robionym przez 3,5 metrowy kabel wysokiej mocy. Wiem że cena kusi, ale na tej drodze czyha zguba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.