Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rproch

Użytkownik
 • Content Count

  1,015
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by rproch


 1. Mam jeszcze jednego. Piękna zieleń połączona ze złotym ale ten egzemplarz jest niestety podmęczony - do ogólnego spa (kiedyś)

   

  attachicon.gif138p6537 - Kopia.JPG

  attachicon.gif138p6538 - Kopia.JPG

  attachicon.gif138p6539 - Kopia.JPG

   

  Ze względu na stan nie sprawdzałem nawet jego poprawności.

  Do tego tarcza jest taka fajna, że nawet się zastanawiałem czy to nie przekładka od złotego modelu.

  Z całą pewnością przekładka ze złotej koperty.

   

   

  RP


 2. Wpadłem chyba w dysonans poznawczy.

  Nie wiem czy się cieszyć z posiadania tak unikalnej Drużby czy też nostalgicznie marzyć dalej o tarczy w perfekcyjnym stanie (i cenie).

   

  attachicon.gif135d4132.JPG

  attachicon.gif135d4136.JPG

  attachicon.gif135d4142.JPG

   

  W sumie to i tak jest nieźle. Z poważnych rzeczy zanikła tylko górna część malowideł wew. koła (nad budynkiem). W tej wersji Drużby brakuje tam dwóch chińskich liter i ptaszków. No i ta nóżka.

  Gratulacje! Na Allegro nigdy nie widziałem. Na jebaju się boję kupować bo podrabiają te tarcze na potęgę. Jakbyś chciał się wymienić to wiesz gdzie pisać :)


 3. Lista: http://tinyurl.com/rp-watches-sale-test

   

  Przeprowadzka i stworzenie nowej gabloty zdopingowały mnie do krytycznego przejrzenia kolekcji. Okazuję się, że mam około stu zegarków w kategorii "Na sprzedaż/wymianę". Na szybko wygenerowałem spis: http://tinyurl.com/rp-watches-sale-test

   

  Lista ta została wygenerowana automatycznie z bazy danych. Może zawierać zegarki, które jednak nie są na wymianę. Może też zawierać nieaktualne zdjęcia. Teraz weryfikuję tą listę, robię nowe zdjęcia i dodaję opisy. Aktualna lista będzie rosnąć tutaj: http://tinyurl.com/rp-watches-sale. Część zegarków jest u zegarmistrza i pojawią się w spisie niedługo.

  (publikuję listę niezweryfikowaną, bo nie chciałem czekać miesiąc aż skończę ją weryfikować)

   

  Zegarki te są na wymianę. Generalnie nie zamierzam ich sprzedawać (no chyba, że zaproponowana kwota będzie na tyle szokująco wysoka, że z powodu doznanego szoku zmienię zdanie :) ). Spędzam dużo czasu na przeglądaniu Allegro w poszukiwaniu nowych zegarków. Robiąc listę na wymianę, chciałem sobie ulżyć i przerzucić trochę pracy na Was :) Sorry, taki lajf :)

   

  Na co chcę się wymienić? Głównie na to co jest interesujące (lata '40, '50, '60), a nie znajdziecie tego tu: http://www.watches.prochowicz.com

  Zegarki w lepszym stanie niż te, które mam też wchodzą w rachubę.

   

  Dodatkową listę życzeń będę budował tutaj: http://tinyurl.com/rp-watches-wish

   

  Czekam na propozycje :)

  post-4379-0-32658000-1397636618_thumb.jpg


 4. Taka mała uwaga: zawieszenie standardowych zegarków, jak Pobieda, nie nastręcza problemu. Jednak niektóre wynalazki jak Elektronika, Rakieta Worldtime, Poljot UFO mają "kryte uszy" i wtedy jest naprawdę ciasno. Wtedy elastyczność zszywek i możliwość ich gięcia bardzo się przydaje.

  2u9u8a8e.jpgybe8epa6.jpgumuqu5e3.jpguharameb.jpg

   

   

  RP

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.