Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Crank

Twórczość moja, czyli zapraszam do mojej muzyki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

część z Was być może wie, że jestem działającym muzykiem, w miarę regularnie koncertuję, a także od czasu do czasu wydaję muzykę na płytach. Obecnie w ramach zespołu Made Of Hate. Tak się składa, że dziś rozpoczyna się pre-order nowej płyty, pt. "Out Of Hate".

 

Podsyłam link jakby ktoś był zainteresowany:) 

 

https://itunes.apple.com/us/album/out-of-hate/id845886074

 

singiel:

 

https://www.youtube.com/watch?v=M9rDUZeQrHU&feature=gp-n-y

 

Pozdrawiam,

Michał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Crank
      Witam wszystkich!
       
      W wątku "powitań" poruszyłem temat własnych zainteresowań i tego, czym się zajmuję. Postanowiłem tutaj zaznajomić Was konkretnie z tym, co od wielu lat tworzę i czym de facto żyję.
       
      Otóż od przeszło 10 lat działam w świecie muzyki rozrywkowej, a konkretnie muzyki rockowej oraz metalowej. Jestem gitarzystą, kompozytorem, aranżerem, producentem, a także czasowo menadżerem oraz z PRowcem mojego zespołu. Odpowiadam także za media plany, marketing zespołu, itp, choć to jest mocno uzależnione od budżetu.
       
      Początkowo moim zespołem autorskim był Archeon, z którym wydałem płytę pt. "End of the weakness". Działalność ta przyniosła mi bardzo dużo doświadczenia koncertowego oraz pozwoliła spojrzeń jasno na to, co dzieje się na tzw. rynku muzycznym.
       
      Następnym etapem było powołanie kolejnego, również autorskiego zespołu muzycznego o nazwie MADE OF HATE... i tutaj już się zaczęło dziać. Żeby nie zanudzać wypiszę tylko kilka ważnych kroków w tej historii:
      2008 - międzynarodowy debiut płytą pt. "Bullet In Your Head"
      2008 - bezpośredni support IRON MAIDEN
      2010 - drugie, międzynarodowe wydawnictwo pt. "Pathogen"
      2011 - udział w Sonisphere Festival
      2013 - będzie nowa płyta
       
      Generalnie doświadczyłem grania dla 30 000 ludzi na stadionie, nagrań studyjnych, koncertów klubowych, tras koncertowych....wszystkiego, co wiąże się z graniem muzyki rockowej. To jest moje życie
       
      Na koniec pokażę Wam nasz oficjalny klip, który w zarysie pokazuje jaką muzykę gramy. Oto Made Of Hate - Lock'n'load:
      http://www.youtube.com/watch?v=TZ9I80E75vE
       
      Pozdrawiam,
      M czyli forumowy Crank
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.