Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość vlepek

"Okazyjny" Sarb

Rekomendowane odpowiedzi

Ło matko :D OKAZJA ;)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sprzeda , ktoś kupi , ktoś zarobi .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widać po tym co sprzedaje, to ktoś się wziął za niedostępne dotychczas w Polsce SARb/x/y. swoją drogą jak to jest z ich "przeznaczeniem" na Japonię? bo raczej nie bez powodu nie widać ich w polskich sklepach?

z drugiej strony tutaj już sporo korzystniej można kupić, mimo że często jest droższy od 033 ;)

http://allegro.pl/seiko-alpinist-sarb017-i5101462782.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony tutaj już sporo korzystniej można kupić, mimo że często jest droższy od 033 ;)

http://allegro.pl/seiko-alpinist-sarb017-i5101462782.html

 

Opcja dla wyjątkowo leniwych i cierpliwych: 10 -14 dni roboczych :) bezpośrednio z Japonii, po dzisiejszym kursie dolara, przeliczniku paypal, cle, VACie i opłatach - Alpinist wyszedł mi 1730 zł, 6 dni roboczych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję w poniedziałek zamówić Sarb 033, według Was lepiej zamówić ten zegarek u seiyajapan czy Higuchi? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiałem tydzień temu z seiyjapan, przejrzysta i nowoczesna strona. Higuchi taka trochę chaotyczna. W niedzielę zamówiłem, w poniedziałek zegarek wysłany, w czwartek był w warszawie, w piątek na cle w Poznaniu, skąd sobie go odebrałem po zapłaceniu w poniedziałek. Szybko, sprawnie i dobrze zapakowane, wszystkie instrukcje, gwarancje itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci za informacje, strona Higuchi wyglada jakby projektowała ją grupa 12 latków na informatyce :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja dla wyjątkowo leniwych i cierpliwych: 10 -14 dni roboczych :) bezpośrednio z Japonii, po dzisiejszym kursie dolara, przeliczniku paypal, cle, VACie i opłatach - Alpinist wyszedł mi 1730 zł, 6 dni roboczych...

 

a 033 / 035 wychodzą jeszcze taniej, a u tego sprzedawcy są droższe :) stąd Twój się u nich zdecydowanie bardziej opłaca kupić. aczkolwiek nie twierdzę, że lepiej niż samemu się tym zająć. szkoda tylko, że wszystkie Sarby lecą z Japonii i ciężko o uniknięcie Vatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzi niecałe 100zł taniej niż na seiya z vatem i do tego brak gwarancji ;) ale fakt - przegapiłem.

Hm, to z watchubs po zamówieniu nie idzie też vat?

Jak to brak gwarancji? Na stronie jest

All Watches are Brand NewOriginal and Authentic

2 years Extended Free Warranty and Life Long Guarantee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakładając, że się nie dostanie Vatu jest 100zł taniej. jeśli się załapie na UC wychodzi 300zł drożej. żadna strona nie GWARANTUJE uniknięcia opłat.

co do gwarancji - poczytaj zasady. zegarek musisz im odesłać = prawie jakby nie było gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.