Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stolipl

CYMA kieszonkowa - lata 40te?

Recommended Posts

Witam, dostałem od sąsiadki taką cyme która jest po jej teściu. Nie wiem nic o zegarkach szwajcarskich i jak je odczytywać. Mój model jest bez szkła i jest albo brudny albo ma uszkodzony balans. Pod spodem dekla ma oznaczenia jakiegoś zegarmistrza i jest napisana cyfra 49 która co mogła by oznaczać? 4c8362a42a5cd4e9e30377d2f6bd27f7.jpg56ea0bcc33e7a099c242978f01e23c83.jpgdced594ba5018d3c93073ac2ebdc1c08.jpg358f29ea4668c4aa6c0c5369c7b762f3.jpg

Napisałem z MEIZU MX4

49 moze oznaczac zarowno date serwisu ktory zegarmistrz przeprowadzil albo jakis numer w jego ewidencji, badz numer czesci ktora byla naprawiana... mozna gdybac.

DOLny czop balansu wyglada jakby byl caly, nie wiadomo jak to wyglada od strony polmostka.

Chociaz patrzac po tym zdjeciu to jest ono niezbuy wyrazne aby okreslic czy ten cOp ktory widac jest odpowiedniej dlugosci, moze jest juz trzasniety.

W nowym tygodniu zaniosę gdzie trzeba i określi się czy uda się uratować :)

Napisałem z MEIZU MX4

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.