Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Trustcio

Zegarek do 400zł? Casio EF-546D?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Myślę nad zakupem zegarka z okazji 18 urodzin.Tylko mam bardzo dużo problem bo bardzo ciężko znaleźć coś co by mi się podobało.Właściwie znalazłem jeden model i postanowiłem zapytać co o nim sądzicie. Widzę ,że już dłuższy czas nie jest sprzedawany,ale można jeszcze znaleźć nowe sztuki,czy warto się nim interesować?Jest to  Casio Edifice EF-546D-1AVDF .Czy może ktoś posiada taki model? Nie można go już zobaczyć raczej na żywo a chciałbym wiedzieć czy wygląda tak dobrze jak na zdjęciach :)  Myślałem też nad jakimś Lorusem ale też nie mogę znaleźć czegoś co jakoś szczególnie mi się spodoba, chociażby ze względu ,że nie chcę bardzo dużego zegarka a one mi tak wyglądają, nie wiem dlaczego. Ale myślę także nad : Lorus RT351CX9 lub RT351EX9, RT311EX9. Chciałbym ,żeby zegarek miał neobrite, klasę wodoszczelności WR100, datownik i był na bransolecie,kwarcowy,żeby nie był gruby i zbyt duży.Z wyglądu taki bardziej klasyczny ale nie do przesady, ten Casio mi odpowiada, ale Lorusy już trochę można powiedzieć za bardzo sportowe.Ale chyba tylko to mi zostaje, ale jaki model? Nie mogę nic znaleźć co mi się spodoba, może budżet za mały ale dla mnie to i tak dużo. Z góry dzięki za każdą sugestię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.