Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zegarkaszukam

Zegarek męski do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję zegarka męskiego z wymiarem koperty około 46mm. Z racji tego, że jestem laikiem w temacie zegarków a nie chciałbym kupić jakiegoś badziewka proszę o pomoc w wyborze. Dodatkowo zamieszczam zdjęcie poglądowe zegarka, który podoba mi się kształtem. Cechuje się wąską "otoczką", "ramką" (wybaczcie, nie znam poprawnego terminu) paskiem. Wszelkie G-Shocki odpadają wraz z bransoletą. Głównie chodzi o to żeby był trochę masywny.

 

Z góry dziękuję za pomoc!88e744350059e6f440dc203e59759da8.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co pokazałeś to wyrób zegarko podobny a nie zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś mi coś powiedzieć na temat modelu PX8003X1 Pulsar?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik Pulsara (już nie pamiętam jaki to model, taka kopia Hamiltona zdaje się) polecam tą markę. Oczywiście żadnych fajerwerków, żadnych prestiżów itp. itd. ale zegarek solidnie wykonany, nie miałem z nim żadnych problemów. W kategorii cena/jakoś mnie nie rozczarował. Na plus, że są dostępne w outletach chyba TimeTrenda (ale głowy nie dam). Marka jakoś tam łączona z Seiko więc lipy być nie powinno, a wzornictwo mają różnorodne i interesujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.