Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość klefciu

Który Casio wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klefciu

Zastanawiam się nad kupnem któregoś z następujących zegarków i nie mogę się zdecydować. Moje typy to: Casio Waveceptor WVA-107HE-1A2VER, Casio MRP-700-1AVEF, Casio WS 300-7BVS oraz Casio MTP-470D-2AVEF. W tym pierwszym zastanawia mnie bezproblemowe działania Waveceptor, bo czytałem, że w tańszych zegarkach z tej serii nie działa ono poprawnie. Natomiast w drugim niewiem, czy szkiełko wystaje ponad kopertę, natomiast w ostatnim nie doczytałem żeby miał podświetlenie i stąd moje wahania. Ponadto też nie wiem czy szkiełko wystaje ponad kopertę. Jesli ktoś ma którykolwiek z ww. zegarków prosze o opinie. Z góry dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wva-107he - jak ci sie podoba to bierz. neistety szkielko sie latwo rysuje, ale z odbiorem sygnalu nie ma problemu i to napewno nie bedzie szwankowalo.

mrp-700 - fajny sportowy zegarek - polecam. szklo wystaje, ale jest mineralne wiec ok

ws-300 - troche juz stary model, ale tani. mi osobiscie nie podoba sie

mtp-4700d - super maszynka. to model nawiazujacy do tag heuera za prawie 10 000 zl. tzn. model inny, ale podobne rozwiazanie z funkcja przeliczania dla pilotow - slide rule. polecam najbardziej bo fajny zegarek. szklo nie wystaje, ale podswietlenia nie ma, tylko farbe na wskazowkach i indeksach

 

jak chcesz fajny stalowy analogowo-cyfrowy z podswietleniem to popatrz na edifice modele EFA-... np. EFA-120D, EFA-110D itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.