Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szef6

Renowacja starych zegarków

Rekomendowane odpowiedzi

Po dziadku mam dwa zegarki kieszonkowe - widoczne na zdjęciach.  Prosiłbym o pomoc w znalezieniu zegarmistrza (renomowanego) we Wrocławiu, który mógłby dokonać przeglądu, naprawy i renowacji kopert.


Dodaję brakujące zdjęcia

post-102587-0-95988800-1516192596_thumb.jpg

post-102587-0-10090800-1516193715_thumb.jpg

post-102587-0-43042500-1516193715_thumb.jpg

post-102587-0-74875800-1516193715_thumb.jpg

post-102587-0-02260200-1516193716_thumb.jpg

post-102587-0-34468500-1516193716_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałbym na Marii Curie Skłodowskiej, Pereca lub pl. Dominikańskim. Jeżeli nie śpieszy Ci się i masz czas to przejdź się po kilku zakładach, pogadaj, obejrzyj przykładowe realizacje i samodzielnie podejmij decyzję.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak zrobię. Jak widziałem zegarki przed i po renowacji, to serce rośnie. Przyznaję, że opinia o Dolińskim mnie zdołowała; a sądziłem inaczej. Będę obchodził szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie miłośników...Interesuje mnie kompleksowa regeneracja która obejmująca konserwacje i sprawdzenie mechanizmu,czyszczenie tarczy oraz wskazówek,usunięcie wszelkich nalotów, polerownie koperty wraz z deklem, szkiełka oraz koronki. Zakres prac uzależniony byłby od  rozsądnej ceny za ww. usługi. Czy jest ktoś według Was godny polecenia, ewentualnie sam się podejmie za niewygórowaną cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam serdecznie miłośników...Interesuje mnie kompleksowa regeneracja która obejmująca konserwacje i sprawdzenie mechanizmu,czyszczenie tarczy oraz wskazówek,usunięcie wszelkich nalotów, polerownie koperty wraz z deklem, szkiełka oraz koronki. Zakres prac uzależniony byłby od  rozsądnej ceny za ww. usługi. Czy jest ktoś według Was godny polecenia, ewentualnie sam się podejmie za niewygórowaną cenę?

 

 

W jakimś konkretnym mieście?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W jakimś konkretnym mieście?"

Nie jestem sprecyzowany na jakieś konkretne miasto. Mieszkam na wsi. Jednak mogę wysłać zegarek  w dowolne miejsce jeśli ktoś jest wart polecenia - za niewygórowane pieniądze oczywiście. Na pewno pominąłbym Warszawę, Poznań  i Gdańsk bo ceny mają z kosmosu. Z drugiej strony nie chciałbym zlecić odnowy pierwszemu lepszemu zegarmistrzowi który nie do końca spełni moje oczekiwania. Mogę wysłać w celu wyceny prac zdjęcia bezpośrednio do poleconego przez Was zegarmistrza. Jakieś propozycję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.