Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość tomas

czy warto kupić...?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomas

Jeden z kolegów wkleił w dziale g-shocków nowy model analogowy (chyba Gs-1100). Z tego co przeczytałem posiada on wszyskie mozliwe funkcje jakie może mieć zegarek XXI wieku: sterowanie falami, panel słoneczny, chrono, alarm. Do tego jest wskazówkowy. O wygląd nie pytam bo wiadomo to rzecz gustu. Ale czy warto zapłacić prawie 1000 zł czy lepiej kupować "starego" g-shocka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeden z kolegów wkleił w dziale g-shocków nowy model analogowy (chyba Gs-1100) [ ciach ] Ale czy warto zapłacić prawie 1000 zł czy lepiej kupować "starego" g-shocka?

 

 

Najlepiej zapytać w tamtym dziale- typowo poświęconym G-Shockom.

Tam są Maniacy G Shock'ów- oni wiedza najlepiej.

Ja mam model 1400de sterowany falami i z panelami słonecznymi - jestam zadowolony. Waveceptor to fajny "bajer". Jednak zwykły kwarcowy mechanizm np. w G350 spieszył mi ok. 8 sek na miesiąc - więc tragedii nie ma - bateria kosztuje 10pln raz na ok. 3 lata - więc te panele słoneczne to trochę też dla "bajeru" bo nie będziesz go używał przez 20 lat tylko góra 5. potem Ci się znudzi i kupisz inny.

Mój kosztował 899zł w Zibi :oops: ......... ale znalazłem na Ebay.de 8) za niecałe 500z przesyłka :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomas

dzięki :lol: nikt więcej nie pomoże :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.