Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
slawek71

SMITHS 5 JEWELS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostałem ostatnio ciekawy zegarek. U doktora GOOGLE znalazłem tylko tyle że firma już nie istnieje. Zegarek jest na chodzie. Kojarzę go z filmów wojennych gdzie pielęgniarki w szpitalach nosiły takie przypięte do kieszeni. Może ktoś mi więcej na ten temat coś powie? Czy to jest coś warte. Nie jestem zbieraczem zegarków, ale zaciekawił mnie i chciałbym coś na jego temat więcej wiedzieć. Będę wdzięczny za każdą informację.

20220415_094748.jpg

20220415_094716.jpg

20220415_094807.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Poznaniaczek
      Witam!
       
      Ostatnio dostałem od ojca zegarek. Twierdzi, że należał do mojego pradziadka. Ogólnie jest w nie najgorszym stanie, ale przydała by się mała renowacja. Według mnie zegarek nie jest w pełni oryginalny. Chciałbym przywrócić go do oryginału i poddać małej kosmetyce. Na złotej kopercie pojawiły się bardzo delikatne otarcia z tyłu. Myślałem również o wyszlifowaniu szkiełka, wymianie tarczy i wskazówek na pozłacane. Kapselek też nie wygląda na oryginalny. Koszty nie grają żadnej roli. Włożę w ten zegarek każde pieniądze, ale nie wiem jak zabrać się za renowacje. Proszę o pomoc! Jak przywrócić zegarek do oryginału? Komu w Poznaniu mogę zlecić taką robotę? Gdzie mogę znaleźć części? Co trzeba wymienić, aby zegarek wyglądał tak jak powinien? Z którego roku może pochodzić ten zegarek, lub jak to ustalić? Jaki to mechanizm (ile kamieni?)? Co to za zegarek? 
       
      Przepraszam, nie znam się zbyt na zegarkach. 
       
      Pozdrawiam 
       
      Link do zdjęć: http://pokazywarka.pl/88atj8/ 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.