KobyS0 8806 #1 Posted May 27 Czy istnieje możliwość wprowadzenia podobnego działu do " sprzedam" tylko poprzez licytację ? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Krzysztof Skórka 7064 #2 Posted May 28 Nie, nie planujemy wprowadzenia takiego trybu sprzedaży. Bazarek służy do sprzedaży grzecznościowej pomiędzy klubowiczami. 1 Share this post Link to post Share on other sites
KobyS0 8806 #3 Posted June 2 ok. dziękuję za info i pozdrawiam. 0 Share this post Link to post Share on other sites