Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

SKX007

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że pewnie jutro stanę się posiadaczem nowego zegarka po głowie szerzy się już myśl kolejnego zakupu :mrgreen: jednym z listy jest właśnie Seiko SKX007 (bardziej podoba mi się od 009 właśnie dzięki temu że nie ma czerwieni na bezelu :wink: ) Na allegro trafia się 007 stosunkowo rzadko jednak teraz się pojawiły i stąd moje pytanie - czy za tyle i od tych sprzedawców warto brać bo może już ktoś od nich kupował, a także czy cena jest dobra? Pytam bo wiem że dużo ludzi na forum kupuje między innymi Seiko poprzez Ebay, natomiast ja ani nie mam tam konta a i zakupy za granicą są dla mnie gorszą alternatywą niż zakup w kraju... :?

 

Linki do aukcji:

 

http://www.allegro.pl/item326941754__sklep...er_skx007k.html

 

http://www.allegro.pl/item328455747_seiko_...00m_skx007.html

 

Może by mi się udało zorganizować kasę na niego póki aukcje trwają :lol: szczególnie interesuje mnie wiarygodność aukcji z skx'em za ok400zł :D

 

Wiem że to całkiem popularny diver ale może znacie jakieś fajne alternatywy dla niego albo np jakiś dobry sklep gdzie mają duży wybór Seiko w dobrych cenach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z kimś, kto ma konto na jebaju i jest z Krakowa, może Ci kupi a wtedy, może uda się zejść z ceną do 300-350 PLN (tutaj masz 007 za 130 $ przy kup teraz)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak by było super :D pomógł by ktoś w razie ewentualnego zakupu? :)

 

Najfajniej by było żeby to faktycznie była osoba z Krk bo, ale jak będzie jakieś inne miasto to też może w sumie być - koszty przesyłki to 10zł (paczka) więc ceny tak bardzo nie podnosi - no chyba że kurierem ale to wtedy 30zł do ceny więc najlepiej aby to faktycznie była osoba z Krk :D

______________________

PS. 1 post dostał w edycji dopisek "prośba o pomoc" żeby nie było że coś zmieniałem - dodany został kawałek tytułu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.