Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cepeen

clockshop.ru

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, strasznie sie napaliłem na tego orienta pokazywanego przez murderotica. Znalazłem go na stronie :

http://www.clockshop.ru/showmodel.php?rid=...amp;mid=1616570

 

Z tego co przeglądałem go przez translatora (ni w ząb nie znam ruskiego) wynika, że posiadają swoje butiki fizycznie w różnych miastach. Teraz parę pytań:

 

1.Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą?

2.Czy transakcje Paypal ze wschodem są możliwe i czy są bezpieczne? Bo nie chciałbym przez zegarek narobić sobie problemów w postaci skradzionych kont itp.

3.W przypadku gdyby paypal był niedostępny to jak wygląda kwestia transakcji za pomocą karty kredytowej? (ekarta z mbank). Czy to jest bezpieczne?

 

No i ostatnie pytanie: jak wyglądają cła i podatek? tak jak normalnie spoza uni?

 

 

PS: Jak ktoś ma możliwość zakupów w Rosji i ewentualnego przywiezienia go do kraju i wysłania stąd to również prosiłbym o kontakt na PW.


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.