Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ded

Czesc :)

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, jestem Tomek. Pochodze z malej miejscowosci na mazowszu kolo Ciechanowa. Mam 22 lata i prowadze dzialalnosc gospodarcza. Sklep internetowy z branzy IT. Do tego swiadcze tez uslugi w tym zakresie. Studiuje Zarzadzanie w WSM Ciechanow.

 

Przyblize troche moj charakter. Staram sie otaczac przedmiotami moze nie tyle drogimi co w jakis sposob wyjatkowymi. Gole sie brzytwa, jezdze autem z tylnym napedem, uwielbiam motocykle.

 

Przygoda z zegarkami zaczela sie w gimnazjum. W pierwszej klasie zakupilem zegarek chyba firmy perfect. Typowy maly garniturowiec na czarnym skorzanym pasku. Wyboru dokonala wtedy moja mama. Na szczescie zegarek zaczal sie psuc i po kilku naprawach dostalem pieniadze z powrotem.

 

Pozniej zakupilem lorena kwarca, bezel troche jak z gshocka, biala tarcza z arabskimi cyframi, delikatne zlote wskazowki, podswietlenie indiglo i gumowy pasek. Wtedy byla to cena ok 70zl. Skubaniec do dzis (9 lat malo dbalego uzytkowania) nie chce sie zepsuc. Za paski i baterie ktore w nim wymienialem dalem chyba wiecej niz za sam zegarek.

 

Teraz nadeszla pora na prawdziwy zegarek. Stary juz mi sie znudzil, starly sie z niego wszystkie napisy, no i wyglada troche jak z bazrku. Dostalem propozycje prowadzenia szkolen dla mlodych biznesmenow, ktora zobowiazuje a zbieglo sie to z moimi imieninami wiec zdecydowalem sie na zakup Atlasa. Zegarek jeden z ladniejszych, na bransolecie i o wygladzie sportowo-garniturowym.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy! możesz pokazać nam tego Atlasa? bom ciekaw ;)


Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Witaj :)

 

 

Witamy! możesz pokazać nam tego Atlasa? bom ciekaw :)

 

 

 

A rzeczony atlas wygląda tak ;)

4b66f5a46e75cfe2med.jpg

tam po środku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jakoś tak oczy mi się rozjeżdżają :) ....i nie mogę się skupić na zegarku... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, czekam jeszcze na niego i doczekac sie nie moge. Jak dotrze to cykne kilka fot ale obawiam sie ze zostal juz przez kolege sfotografowany w kazdej mozliwej pozycji ;)


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz dać nowe fotki, bo te są słabo czytelne ;) ale już gratuluje zegarka :)


Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.