Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Wojtek

Racja , też już najwyższa pora, żebym...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojtek

Witam!

Zarejestrowałem się już jakiś czas temu, ale jakoś nie trafiałem akurat tutaj. A błąd , bo może właśnie dlatego, że nikt mnie nie zna nawet z takiego opisu to i odpowiedzi na post nie dostawałem.

Przeglądam forum częsciej niż zabieram głos (chciałbym odwrócić te proporcje). Jestem nauczycielem z Krakowa, mam 27 lat. Po ojcu przejąłem ( nasiąkłem?) zainteresowaniem mechanicznymi zegarkami ( jaka zazdrość niegdyś - miał i ma Atlanika Worldmastera z czarną tarczą ( Eta, jasne, ale wzór tarczy -nie powiecie ze nie są ładne, nie powstydziłby się takich tarcz droższy model), złoty 20k bardzo płaski łucz ( dam głowę że podpatrzony u Szwajcarów). Po nim również jest i mój pietyzm z jakim odnoszę się do swoich 2 zegarków, ponieważ tyle naręcznych tykaczy posiadam. Czyli kolekcją tego nie nazwiesz.

Tradycjonalista ze mnie. Mam Doxę, której dokładny wiek próbuję ustalić ( lata 50-te), bardzo dobry, "menniczy" stan zachowania, częsciej jednak( do pracy) noszę sobie mechaniczną Adriaticę, 17 kamieni, PVD. Bardzo zgrabna i elegancka ( na dodatek DOKŁADNA ( ok. 8 sek "-" /doba) ), choc poza zainteresowaniem kolekcjonerów.

Zainteresowanie moje zegarkami wzrasta, nie ukrywam, ze w pierwszej kolejności szwajcarskimi; zegarki kosztują, wiedza o nich jest tansza i chcę to wykorzystać, a miło mi będzie , jeśli będę mógł to robić w dobrym, życzliwym i kompetentnym towarzystwie.

Pozdrawiam i dziękuję , jesli ktoś kliknął to moje "dossier" , by sprawadzić któż ja zacz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZETES
Witam!

Zarejestrowałem się już jakiś czas temu, ale jakoś nie trafiałem akurat tutaj. A błąd , bo może właśnie dlatego, że nikt mnie nie zna nawet z takiego opisu to i odpowiedzi na post nie dostawałem...

Witam(y) na forum.

Wydaje mi się, że odpowiedzi na Twoje posty nie było, bo... nikt nie miał nic ciekawego do powiedzenia. Nie przejmuj się zbytnio i... poczekaj. Na jedno z pytań, które zadałem, otrzymałem odpowiedź po kilku miesiącach.

 

Zawsze przyjemniej jest rozmawiać z kimś, kogo się chociaż trochę poznało...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Dziękuję za miłe słowa - z uważnej lektury wiem , że jest Pan / jesteś (dobra, spoufalę się, ale proszę przy którejś okazji wyrazić na to zgodę :) ) szczegolnie zainteresowany Atlantikiem produkowanym do lat 60-tych. Pozwolę sobie i o to zapytać, ale może już na priva. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.