Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

miomao

Chronographe suisse - prośba o wyjasnieinie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do ekspertów z forum

http://allegro.pl/chronographe-suisse-zloty-18k-0-750-cudo-bcm-i1219611022.html

Czy ze wskazówkami na prezentowanym modelu jest wszystko ok:

- sekundnik kończy się w osi,

- godzinowa wychodzi poza oś,

- mała na godzinie 3 kolor inny.

Czy to moze wynikac z ekspoloatacji - złamany sekundnik, wymiana wskazówek z innych modeli. A może tak ma być w tym modelu? Jednak inne modele oparte na tym kalibrze z podobnego okresu maja inne wskazówki.

pzdr i dziękuje,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ekspertów z forum

http://allegro.pl/chronographe-suisse-zloty-18k-0-750-cudo-bcm-i1219611022.html

Czy ze wskazówkami na prezentowanym modelu jest wszystko ok:

- sekundnik kończy się w osi,

- godzinowa wychodzi poza oś,

- mała na godzinie 3 kolor inny.

Czy to moze wynikac z ekspoloatacji - złamany sekundnik, wymiana wskazówek z innych modeli. A może tak ma być w tym modelu? Jednak inne modele oparte na tym kalibrze z podobnego okresu maja inne wskazówki.

pzdr i dziękuje,

 

nie do końca kumam o co całkowicie Ci chodzi z tym kończeniem się w osi ??

....ale właśnie oglądałem zegareczek na żywo w słoneczku i powiem Ci że małe wskazówki mają ten sam odcień i chodzą idealnie po obwodzie

czyli sekunda i druga na prawej tarczy chrono

 

tu jednak jest inny mały problemik ze wskazówkami jeśli go nie zauważyłeś to już Ci mówię

główne wskazówki godzina i minuta nie są takie same tzn dłuższa minutowa jest oryginalna złota a godzina już niestety nie :lol:

 

 

 

 

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kono chodzi mianowicie o to, czy sekundnik nie powinien byc dluzszy, czyli za osia obrotu posiadac jeszcze kawalek 'siebie'. Szkoda ze w opisie do aukcji zabraklo informacji o wskazowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kono chodzi mianowicie o to, czy sekundnik nie powinien byc dluzszy, czyli za osia obrotu posiadac jeszcze kawalek 'siebie'. Szkoda ze w opisie do aukcji zabraklo informacji o wskazowce.

 

to nie możliwe by sekundnik miał być dłuższy i wychodził za obrys małej tarczki chrono co do samej wskazówki to powiem szczerze że sam niedawno się o tym kapnąłem przeglądając fotki na własnej aukcji :lol: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.