Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dawidpietruch

Szukam opini na temat modelu Casio GW-3000B-1AER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

Przymierzam się do zakupu nowego G-Shocka z serii GW-3000B-1AER. Postanowiłem wybrać tym razem zegarek analogowy, ponieważ posiadalem już dwa cyfrowe. Proszę o Wasze opinie na temat tego modelu.

A to link do sklepu, w którym najtaniej znalazłem ten model Mój odnośnik . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma żadnych opinii na temat tego modelu. Ostatnio go widziałem na żywo w time trendzie to naprawdę robi wrażenie. Jeżeli kiedyś będę chciał sobie kupić nowego g to na pewno będzie to gw-3000 w wersji pomarańczowej. Tylko ta cena... 1190 w TT.


CASIO MTP-1183A-1AEF ; CASIO AW-81D-1AVEF ; CASIO GW800-1AV ; CASIO RISEMAN GW-9200 ; CASIO CMD-40B ; CASIO PRW-2500 ; CASIO GW-M5610  ; CASIO GW-9230 ; CASIO GW-9200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , temat możemy uznać za zamknięty, ponieważ zegarek został juz kupiony przeze mnie. Jednak chętnie podzielę się opiniami o nim z zainteresowanymi osobami i wymienie się uwagami. Zegarek udało mi sie kupić w cenie 995 zł a wystarczyło użyć Ceneo Mój odnośnik . Zainteresowanym polecam ten sklep internetowy ponieważ obsługa i szybkość wysyłki jest na wysokim poziomie. Co do samego zaegarka to robi naprawdę duże wrażenie i niczym nie odbiega od swoich analogowych braci G. Jeśli ktoś szuka zegarka z wieloma funkcjami powinien zainteresować się innym modelem ponieważ ten model nie posiada ich wiele i ograniczają sie one tylko do podstawowych funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , temat możemy uznać za zamknięty, ponieważ zegarek został juz kupiony przeze mnie.

To może jakaś recenzja ;) ?


CASIO MTP-1183A-1AEF ; CASIO AW-81D-1AVEF ; CASIO GW800-1AV ; CASIO RISEMAN GW-9200 ; CASIO CMD-40B ; CASIO PRW-2500 ; CASIO GW-M5610  ; CASIO GW-9230 ; CASIO GW-9200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

a ja chciałbym wiedziec dokładnie jak wyglada koperta..tzn że stalowa to wyczytałem,ale zastanawiam sie czy dekiel dokrecany do koperty bezposrednio czy miedzy tymi elementami coś sie jeszcze znajduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatm, co do koperty to tylko środek jest metalowy a z góry i dołu jest guma , dekiel jest dokręcany do koperty bezpośrednio- przynajmniej tak to wygląda. Całość sprawia bardzo dobre wrażenie i nic tu nie wygląda na jednorazowego użytku. Postaram się jutro wieczorem napisać jakąś recenzję i wstawic kilka dokładnych fotek. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny, duzy, analogowy, sporo funkcji i do tego najtanszy obecnie z TOUGH MVT. Nie mam, ale ma znajomy i chwali bardzo, moze dlatego ze to lotniczy zegarek, a on jest fanem lotnictwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Wiatm, co do koperty to tylko środek jest metalowy a z góry i dołu jest guma , dekiel jest dokręcany do koperty bezpośrednio- przynajmniej tak to wygląda. Całość sprawia bardzo dobre wrażenie i nic tu nie wygląda na jednorazowego użytku. Postaram się jutro wieczorem napisać jakąś recenzję i wstawic kilka dokładnych fotek. Pozdrawiam

 

 

sorry za dociekliwosć:tzn ze dekiel jest dokrecany bezposrednio do metalowej czesci koperty-tak??

-bo to jest istotne dla mnie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.