Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość 00110010000010011001

Test LCD SLR TLT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 00110010000010011001

http://www.youtube.com/watch?v=WlyZaI8qY98

 

Konfiguracja przyciskow moze sie nieznacznie roznic w niektorych modelach.

Testy SLR TLT sa mozliwe tylko dla modeli zegarkow ktore posiadaja automatyczne podswietlenie (Auto EL.).

 

 

P.S. Mam prosbe do uzytkownikow swoich G:

- ile wam wyswietla sie ekranow w tescie lcd (rowniez 3)?

- jakie cyfry widac u was?, ktore sa widoczne u mnie na filmie miedzy 1:16 a 1:37 (podaj model i modul swojego zegarka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez dziekuje :D

 

fajny filmik

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Risemanie (moduł 3147) tez sa 3 ekrany w tescie lcd a te cyfry to wlasnie nr modułu u mnie 3147 sie wyswietla. Natomiast jesli chodzi o te kilka miast do wyboru to podejrzewam ze jest to strefa czasowa nadajnika WC z ktorego ma sie synchronizowac w pierwszej kolejnosci zegarek po resecie. Pozostałe testy tak samo jak na filmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riseman (GW-9200) potwierdzam wyświetla 3147. 3 ekrany na teście LCD, domyślnie WC to BER. Dodatkowo na ekranie gdzie jest data pokazuje 77.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

77 (a dokładniej 77,5) to czestotliwosc w kHz na jakiej wysyła swoje sygnały zegar atomowy w Mainflingen w Niemczech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Tak przypuszczalem, ze to kwestia dot. modulu, poniewaz wczesniej spojrzalem na dekiel swojego zegarka i skojarzylem ten fakt, no ale chcialem sie upewnic. Jesli chodzi o kwestie wyboru stref czasowych to sa to BER HKG TYO NYC LON czyli 6 glownych nadajnikow na swiecie (w tym 2 w Japonii), oczywiscie zmiana strefy powoduje rowniez zmiane nadajnika.

 

Tlumaczac o co chodzi troszke namieszalem, wiec podmienilem moj glos na muzyczke, a kwestie instrukcji co i jak dodalem jako tekst wyswietlajacy sie w formie chmurek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Mi w modelu GW5000 wyświetlają się trzy ekrany.Pierwszy jest zapełniony w 95%,drugi jest zapełniony w 100% no i trzeci jest zapełniony w 45%..póżniej pokazuje mi sie ekran z numerem modułu.

-natomiast już dawno chciałem spytać a teraz jest możliwosc sie podpiac pod temat - bo po tych trzech ekranach sprawdzających pokazują mi sie w okienku daty również 3150,numer mojego modułu to 3159

- i jeszcze jedno..podczas tego testu gdy ukazuje Ci sie numer modułu na głównym wyświetlaczu gdzie masz cyfry 0001 u mnie jest 0311 - co to są za cyfry i co oznaczaja??

 

a w GWF1000 jest odrobine inaczej.Pierwszy ekran też jest zapełniony w około 95%,póżniej pokazuje mi sie numer modułu.Następnie mam na wyświetlaczu możliwość zmiany tej strefy czasowej w któych są nadajniki i po tym wszystkim mam ekran testowy zapełniony w 100%.Po następnym kliknięciu ekran zapełniony jest znów w około 45%

 

odnosnie tych numerów..we frogmanie też pokazuje mi sie podczas testu na ekranie numer 3193 podczas gdy numer modułu na dekielku to 3184

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

U mnie jest modul 3155, a wyswietla sie 3150. Jesli chodzi o te cyfry wyswietlajace sie pod modulem to nie wiem co one oznaczaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. Mam prosbe do uzytkownikow swoich G:

- ile wam wyswietla sie ekranow w tescie lcd (rowniez 3)?

- jakie cyfry widac u was?, ktore sa widoczne u mnie na filmie miedzy 1:16 a 1:37 (podaj model i modul swojego zegarka).

 

 

GW-9010 pokazuje dokładnie to co na twoim filmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.