Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dar_pi

Witam serdecznie z Białegostoku!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przystało na kulturalnego miłośnika zegarków chciałem pierwszy post na tym szlachetnym forum wnieść w tym miejscu.

Witam serdecznie.

Kilka słów o mnie, jestem kompletnym "żółtodziobem" w dziedzinie zegarków :) . Zostałem "zarażony" przez kolegę z pracy, który jest zawziętym kolekcjonerem "staroci" w szczególności tzw militariów. Bardzo często pytany o godzinę podkreśla, iż pomiar czasu z należytym szacunkiem można odczytać z zegarków, które "żyją". Sam od wielu lat jest związany z marką Delbana. Jego słowa padły na podatny grunt, gdyż zamierzałem właśnie zakupić nowy zegarek. I tak z nowego wyszedł stary Doxa Antimagnetique. Tak mnie poniosło, iż w tydzień później byłem posiadaczem kolejnego egzemplarza Doxa Anti-Magnetic :D . Zdjęcia zegarków zamieszczę później z prośbą o ich opis i zdanie wprawionych kolekcjonerów.

Jeszcze raz witam i pozdrawiam :D

Darek

post-36726-0-99551100-1300746558_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Darku,

Fajnie, że zachorowałeś a raczej zaraziłeś się wspaniałym hobby :)

Bardzo często pytany o godzinę podkreśla, iż pomiar czasu z należytym szacunkiem można odczytać z zegarków, które "żyją".

Pięknie powiedziane :D

Jeszcze raz serdecznie witamy.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.